Máme pro Vás otevřeno! Všechny naše prodejny fungují jako výdejní místa. Zkontrolujte si provozní dobu.

TEAC CD-P650

CD přehrávač Teac CD-P650
Přehrávání CD : CD-DA, CD-R / RW, MP3
Programovatelný, funkce repeat, shuffle
Optický výstup, USB vstup
Regulovatelný sluchátkový výstup
Na objednávku
Informace o dostupnosti
Po-Pá 9.00-17.00
Tel.: 725 440 658
E-mail: shop@elvia.cz
Katalogové číslo: CDP650
6 990 
ks

Teac CD-P650 je velmi dobrý a kvalitní CD přehrávač s podporou přehrávání CD, CD-R/RW a MP3. Pomocí USB portu na předním panelu lze připojit a sdílet hudbu z Vašich externích zdrojů jako je Apple, iPod, iPhone. Jako D/A převodníku je zde použit osvědčený Burr-Brown 1791 ADBR, 24-bit/192kHz. Za zmínku také jistě stojí možnost nahrávání z CD přímo na USB úložiště s komprimací MP3. Na předním panelu jsou umístěny všechny ovládací prvky pro CD, včetně programování přehrávaní skladeb. Vaše volby jsou přehledně čitelné na velkém LCD displeji. Na předním panelu je také Jack 6,3 mm pro zapojení sluchátek s volitelnou výstupní úrovní. Vše lze samozřejmě ovládat také pomocí dálkového ovladače, který je součástí balení. Na zadním panelu se nachází RCA analogový výstup a digitální optický výstup.

TEAC je japonská společnost vyrábějící elektronická zařízení. TEAC byla založena v roce 1953 jako Tokyo Electro Acoustic Company a do současné doby stále sídlí v Japonsku. Její hlavní náplní je výroba inovativních produktů spotřební elektroniky. Především nabízí mini systémy s vynikajícím zvukem, hi-fi systémy, zesilovače, rádia, CD přehrávače, převodníky, sluchátkové zesilovače, síťové přehrávače, gramofony a mnoho dalšího. V nabídce lze najít řadu miniaturních řešení, které nezaberou ve Vaší poslechové místnosti mnoho prostoru a to vše při udržení stoprocentním výkonu.

Kmitočtový rozsah CD 20 Hz - 20 kHz
Kompatibilita médii Přehrává: CD, CD-R/RW (MP3,WMA)
Odstup signál/šum 100 dB
Dynamický rozsah CD > 100 dB
Audio výstup 1
Optický vstup/výstup 0/1
USB Ano
Rozměry 435 x 85 x 285 mm
Hmotnost 4 kg

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.