HISENSE RB390N4BC2

Nenámrazová chladnička Hisense RB390N4BC2 s mrazákem dole
Objem chladničky 207 l, objem mrazáku 97 l
Total No Frost, Super Freeze, Multi Air Flow System
Dotykový displej, nezávislé ovládání teploty chladničky i mrazničky
Vyhotovení z prémiového nerezu
Skladem
A
G
E
Katalogové číslo: RB390N4BC2
12 990  Ušetříte 8 % (1 000 Kč)

Lednička z prémiového nerezuKombinovaná lednička Hisense RB390N4BC2 je vyhotovena z prémiového nerezu a to jí dodává glanc. Bude se ve vaší domácnosti skvěle vyjímat. Také pro její kapacitu a množství funkcí si ji velmi rychle oblíbíte. Díky nastavitelným předním nohám a oboustranným dveřím si ledničku můžete přizpůsobit podle svého přání.
U tohoto modelu najdete mrazák ve spodní části. Ovládání ledničky je elektronické a všechny podstatné informace se vám budou zobrazovat na přehledném LED displeji s dotykovým ovládáním.


Obsahuje vše potřebnéChladicí část o objemu 207 litrů obsahuje 4 police z tvrzeného skla. Součástí je také 1 XL zásuvka na ovoce a zeleninu. Ve dveřích se nacházejí tři přihrádky na drobné potraviny. Umístit tam však můžete i vysoké PET lahve.
Odmrazování chladničky se zabývat nemusíte, je plně automatické. Abyste měli dokonalý přehled o všech uskladněných potravinách, disponuje chladicí část LED osvětlením. Pro větší bezpečí vašich potravin je nainstalováno antibakteriální těsnění.


Zbaví vás odmrazováníHisense RB390N4BC2 objem 93 litrů V mrazicí části najdete tři mrazicí zásuvky, což představuje celkový objem 93 litrů, připravených k dispozici pro vaše potraviny. Na ty si můžete posvítit samostatným LED osvětlením. Pokud jste byli zvyklí trávit čas nepříjemným odmrazováním, tak zde budete této činnosti ušetřeni. U tohoto modelu je totiž zajištěno automatické odmrazování mrazáku. I v této části, stejně jako u chladničky, je příznivé, že má antibakteriální těsnění.


Důležitá funkceHisense RB390N4BC2 disponuje funkcí Super freeze, která zajišťuje kvalitní zmrazení nově vložených potravin a zároveň brání roztání již zmrazených potravin. Děje se tak pomocí krátkodobě prudce snížené teploty. Lednička má elektronické ovládání teploty, které je oddělené zvlášť pro chladicí a mrazicí část.
Pokud by se vám stalo, že nedopatřením nedovřete dvířka, nemusíte se toho obávat. Na tuto skutečnost vás upozorní dveřní alarm.


Dokonalá péčeLednička je vybavena technologií No Frost. Tento beznámrazový systém zajistí, aby v mrazničce obíhal vzduch, který v ní optimálně rozloží chlad. Výsledkem je snížení vlhkosti uvnitř ledničky, a na stěnách ani vašich potravinách nevznikne námraza. Navíc brání vysychání uložených potravin, takže ty zůstanou déle čerstvé.Třída energetické účinnosti modelu E
Roční spotřeba energie v kWh za rok 243 kWh/rok
Užitný objem každého prostoru Celkový objem 308 l (objem mrazáku 97 l / objem chladničky 207 l )
Klimatická třída SN, N, ST, T
Emise hluku šířeného vzduchem v dB 39 dB
Volně stojící / Vestavná Ano/ -
Typ Kombinace s mrazákem dole
Určeno pro český trh Ano
Beznámrazová technologie Total No Frost,, Multi Air Flow, Super Freeze
LED osvětlení LED
Počet polic ( chladnička/mrazák ) 3+1 / -
Počet zásuvek ( chladnička/mrazák ) 2 / 3
Přihrádky ve dveřích chladničky 3
Třída mrazáku ****
Rozměry ( V x Š x H ) 1860 x 595 x 589 mm
Přepravní rozměry 1935 x 645 x 628 mm, 71 Kg
Celková hmotnost (kg) 63