HISENSE RB438N4EC2

Nenámrazová chladnička Hisense RB438N4EC2 s mrazákem dole
Objem chladničky 248 l, objem mrazáku 89 l
No Frost, Surround cooling , Multi Air Flow, 0°C Cooling zásuvka, Super Freeze
Nezávislé ovládání teploty chladničky i mrazničky
Antibakteriální ochrana, úprava proti otiskům prstů
Skladem
A
G
E
Katalogové číslo: 821066

Perfektně vybavená chladnička

Vybíráte si novou chladničku a chcete, aby vám po všech směrech vyhovovala? Pak sáhněte po kombinované chladničce Hisense RB438N4EC2 v moderním nerezovém provedení, se kterou budete maximálně spokojeni. Celkový využitelný objem spotřebiče je 337 l, a proto pojme opravdu velké množství potravin. Skvěle se tak hodí pro 4 až 5členné rodiny.

Do detailu promyšlený interiér

Chladicí prostor má čistý objem 245 l a zajišťuje tak komfortní prostor k uskladnění vašich potravin. Vnitřek je prakticky rozdělen policemi z bezpečnostního skla. Nechybí zde ani praktická police na láhve zajišťující jejich větší stabilitu. Ve spodní části chladničky se nachází zásuvka s nulovou zónou. Teplota uvnitř se pohybuje okolo 0 °C, a proto je zde vhodné klima k uskladnění masa či ryb. Dokonalý přehled v potravinách zajišťuje kvalitní LED osvětlení. Tento typ osvětlení se vyznačuje vysokým výkonem, dlouhou životností a energeticky úsporným provozem.

Vysoce výkonný mrazák

Ve spodní části spotřebiče se nachází prostorná mraznička s využitelným objemem 89 l. Vnitřek je prakticky rozdělen 3 objemnými boxy, do kterých se vám vejdou i větší kusy potravin. Díky vysoké mrazicí kapacitě zvládne zmrazit 12 kg potravin za 24 hodin. V případě výpadku elektrického proudu či poruchy dokáže mrazák udržet optimální teplotu vhodnou k uskladnění potravin až 18 hodin.

Praktické funkce

Mezi výjimečné funkce modelu Hisense RB438N4EC2 patří také funkce Fast Freeze, kterou využijete po velkém nákupu. Díky této funkci dochází k rychlému zmrazení nově vložených potravin, které si tak zachovají svou přirozenou strukturu. Další specialitou je možnost aktivace režimu dovolená. Pokud odjíždíte na delší dobu mimo domov, můžete tak výrazně snížit spotřebu chladničky. S touto funkcí snížíte výkon chladicí části na nezbytně nutné minimum, zatímco mrazák poběží jako obvykle.

Finančně nenáročný provoz Kombinovaná chladnička Hisense se vyznačuje nejen svým vysokým výkonem a technickou výbavou, ale také úsporným provozem. Díky své nízké spotřebě se řadí do energetické třídy A++. Ekonomickému provozu lednice zdatně sekunduje také její tichý chod. Vzhledem k hlučnosti pouhých 39 dB se řadí mezi velmi tiché spotřebiče. Pro srovnání, hlasitost tlumeného rozhovoru dosahuje 40 dB.

Třída energetické účinnosti modelu E
Roční spotřeba energie v kWh za rok 263 kWh/rok
Užitný objem každého prostoru Celkový objem 337 l (objem mrazáku 89 l / objem chladničky 248 l )
Klimatická třída SN, N, ST, T
Emise hluku šířeného vzduchem v dB 39 dB
Volně stojící / Vestavná Ano/ -
Typ Kombinace s mrazákem dole
Určeno pro český trh Ano
Beznámrazová technologie Beznámrazová technologie No Frost, Surround cooling , Multi Air Flow, Super Freeze
LED osvětlení LED
Počet polic ( chladnička/mrazák ) 3 / -
Počet zásuvek ( chladnička/mrazák ) 2 / 3
Přihrádky ve dveřích chladničky 3
Rozměry ( V x Š x H ) 2003 x 595 x 637 mm
Přepravní rozměry 2074 x 654 x 724 mm, 88 Kg
Celková hmotnost (kg) 81,5

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.