HISENSE RS670N4BC3

Akce
doprava zdarma
Americká chladnička Side-by-Side Hisense RS670N4BC3
Side-by-side, energetická třída A+++
NoFrost, Multi Air Flow
LED display, LED osvětlení, oddělené ovládaní teploty dotykem
3 chladicí zóny, super chlazení, super mrazení
Barva nerezová s úpravou proti otiskům prstů
3 roky záruka, 10 let záruka na kompresor
Skladem
A+++
Katalogové číslo: RS670N4BC3
21 989 
ks

Luxusní americká ledniceAmerické lednice jsou svým výkonem, využitelným prostorem a moderním vzhledem velmi oblíbeným chladicím zařízením. Lednice Hisense RS670N4BC3 poskytuje uloženým potravinám maximální komfort a díky technologické výbavě také prodlužuje jejich čerstvost. Provedení side by side zajišťuje pohodlný přístup k celému obsahu chladicí i mrazicí části. Díky celkovému využitelnému objemu 516 l do lednice uložíte opravdu velké množství potravin.
S moderním provedením skvěle koresponduje dotykové ovládání s LED displejem na vnější straně dveří. Ovládací panel dokonale splývá s dvířky a nenarušuje vzhled lednice.


Funkce rychlého zchlazeníK uskladnění chlazených potravin je určená celá pravá část lednice s čistým objemem 339 l. Vnitřek rozdělují 4 police z tvrzeného skla. Příjemným benefitem je praktický držák na láhve, který zajišťuje jejich stabilitu. Na ovoce a zeleninu využijete 2 zásuvky XL. Další úložný prostor naleznete ve dvířkách v podobě 3 přihrádek. Přehled v lednici zaručuje výkonné a úsporné LED osvětlení.
Funkce Super Cool vám umožňuje rychle zchladit nově vložené potraviny. Potraviny také zůstanou déle čerstvé a zachovají si svou přirozenou chuť a nutriční hodnoty.


Velkokapacitní mrazák s osvětlenímCelý levá část americké lednice Hisense je věnována mrazáku s celkovou kapacitou 177 l. Ke komfortnímu skladování potravin využijete 4 police a 2 velké transparentní zásuvky. K dispozici máte také 4 dveřní přihrádky. Ve výbavě mrazicího prostoru nechybí ani LED osvětlení, které vám zaručuje perfektní přehled o celém jeho obsahu.
V případě výpadku elektrického proudu či poruchy dokáže mrazák udržet optimální teplotu vhodnou k uskladnění potravin až 10 hodin.


Optimální podmínky bez námrazyO rovnoměrné proudění vzduchu se stará funkce Multi Air Flow. Minimalizuje kolísání teploty v chladicí i v mrazicí části a zajišťuje optimální podmínky pro vaše potraviny.
Perfektně čistý interiér s absencí námrazy na potravinách i na stěnách spotřebiče obstarává v obou teplotních zónách inovativní technologie No Frost. Do budoucna to znamená, že lednici Hisense nemusíte odmrazovat. Beznámrazový systém šetří váš čas a snižuje spotřebu energie.


Jeďte klidně na dovolenouK rychlému zmrazení potravin využijte funkci Super Freeze. Potraviny nejen, že budou lépe vypadat, ale také budou skvěle chutnat a zachovají si své nutriční hodnoty.
Dalším nadstandardem je funkce Dovolená, kterou využijete právě při odjezdu na dovolenou nebo v případě vaší delší nepřítomnosti. Stačí jen vyprázdnit chladničku a následně funkci aktivovat. Teplota v chladicí části se přepne na 15 °C, ale mrazák zůstane stále v provozu. Už vám po příjezdu nehrozí nepříjemný zápach a navíc snížíte celkovou spotřebu lednice.


Tichá „amerika” s nízkou spotřebouLednice Hisense RS670N4BC3 potěší i velmi náročné uživatele a to nejen svou bohatou výbavou. Se svou nízkou spotřebou se řadí do energetické třídy A+++, a proto je její provoz skutečně finančně nenáročný. Díky hlučnosti pouhých 41 dB o ní nebudete téměř vědět.
Lednice je navíc velmi odolná a dokáže bez problémů pracovat při teplotním rozpětí okolí od 10 do 43 °C. Spadá tedy do klimatických tříd s označením SN, N, ST a T.Třída energetické účinnosti modelu A+++
Roční spotřeba energie v kWh za rok 229 kWh/rok
Užitný objem každého prostoru Celkový objem 516 l (objem mrazáku 177 l / objem chladničky 339 l )
Klimatická třída SN, N, ST, T
Emise hluku šířeného vzduchem v dB 41 dB
Volně stojící / Vestavná Ano / -
Typ Americká kombinace Side-by-Side
Určeno pro český trh Ano
Beznámrazová technologie Beznámrazová technologie No Frost, funkce Multi Air Flow, funkce rychlé chlazení, funkce rychlé mrazení
LED osvětlení LED
Počet polic ( chladnička/mrazák ) 5 / 5
Počet zásuvek ( chladnička/mrazák ) 2 / 2
Přihrádky ve dveřích chladničky 3
Přihrádky ve dveřích mrazáku 4
Třída mrazáku ****
Rozměry ( V x Š x H ) 1786 × 910 × 643 mm
Přepravní rozměry 1896 x 977 x 730 mm, hmotnost balení 120 kg
Celková hmotnost (kg) 108

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.