HISENSE RS670N4HW1

Akce
doprava zdarma
Americká chladnička Side-by-Side Hisense HISENSE RS670N4HW1
Side-by-side, energetická třída A+
NoFrost, Multi Air Flow
LED display, LED osvětlení, oddělené ovládání teploty dotykem
3 chladicí zóny, super chlazení, super mrazení
Barva bílá
10 let záruka na kompresor
Skladem
A+
Katalogové číslo: 212775
15 990  (ušetříte 13%)
13 989 
ks

Luxusní chladnička do moderní kuchyněPřemýšlíte o koupi nové chladničky? Dopřejte si komfort v podobě velkého skladovacího prostoru a vysokého výkonu. Skvělým řešením je americká chladnička Hisense RS670N4HW1 v nadčasovém bílém provedení, která vašemu jídlu zajistí nadstandardní luxus.

Chladnička s celkovým užitným objemem 516 l je vhodná do velkých domácností a pro početné rodiny. Spotřebič je vybaven moderním dotykovým displejem, a proto se velmi snadno ovládá.

Hisense ručí za spolehlivost svých spotřebičů. K této chladničce tak navíc automaticky dostanete záruku 10 let na kompresor.


Do detailu promyšlený prostorV pravé části spotřebiče se nachází prostorná chladnička s celkovým užitným objemem 339 l. Vnitřek je prakticky rozdělen policemi z tvrzeného skla. O uskladněných potravinách budete mít skvělý přehled díky kvalitnímu LED osvětlení. Tento typ osvětlení se oproti tomu běžnému vyznačuje nízkou energetickou spotřebou a vysokým výkonem.

Ve spodní části se nachází prostorné zásuvky vhodné k uskladnění ovoce a zeleniny. V zásuvce Fresh zone se pohybuje teplota okolo 0 °C.


Rychlé zchlazení zajištěnoChladnička je vybavena funkcí Super Cool, kterou využijete při ukládání většího množství potravin například po velkém nákupu. Funkce rychle sníží teplotu uvnitř chladničky a zchladí nově vložené potraviny za výrazně kratší dobu. Tímto procesem se zachovají jejich nutriční hodnoty a přirozená chuť i vůně.


Nadstandardně výkonný mrazákV levé části se nachází vysoce výkonná mraznička s čistým objemem 177 l. Potraviny můžete uskladnit do polic, spodních zásuvek i do dveřního prostoru. Mraznička zvládne zmrazit 10 kg potravin za 24 hodin. V případě výpadku elektrického proudu dokáže udržet optimální teplotu k uskladnění potravin až 11 hodin.

Mraznička je vybavena speciální funkcí Super Freeze, rychlého zmrazení. Teplota v mrazničce se rychle sníží a právě vložené potraviny jsou rychle zmrazeny. Díky tomuto procesu se nenaruší jejich vnitřní struktura a zachovají se výživové hodnoty.


Spotřebič bez námrazySpotřebič je vybaven systémem Multi AirFlow, který umožňuje rovnoměrné proudění chladného vzduchu. Všechny potraviny jsou skladovány za ideálních podmínek díky optimálnímu rozložení teploty.

Jistě také oceníte beznámrazovou technologii Total No Frost. Na vnitřních stěnách spotřebiče ani na potravinách se netvoří ledová krusta. Celý vnitřek spotřebiče je dokonale čistý a vy nemusíte odmrazovat.


Snižte spotřebu během dovolenéU modelu RS670N4HW1 můžete využít režim Prázdniny (Holiday) a snížit tak energetickou spotřebu v době své nepřítomnosti. V případě odjezdu na dovolenou aktivujete tuto funkci a teplota v chladničce se přepne na 15 °C. Mraznička pak udržuje svou konstantní teplotu.

Kromě vysokého výkonu a technologické výbavy vás jistě potěší také úsporný provoz chladničky. Díky své nízké spotřebě se řadí do energetické třídy A+. Za provozu pak nepřesáhne její hlučnost 43 dB.Třída energetické účinnosti modelu A+
Roční spotřeba energie v kWh za rok 411 kWh/rok
Užitný objem každého prostoru Celkový objem 516 l (objem mrazáku 177 l / objem chladničky 339 l )
Klimatická třída SN, ST, N
Emise hluku šířeného vzduchem v dB 43 dB
Volně stojící / Vestavná Ano / -
Typ Americká kombinace Side-by-Side
Určeno pro český trh Ano
Beznámrazová technologie Beznámrazová technologie No Frost, funkce Multi Air Flow, funkce rychlé chlazení, funkce rychlé mrazení
LED osvětlení LED
Počet polic ( chladnička/mrazák ) 5 / 5
Počet zásuvek ( chladnička/mrazák ) 2 / 2
Přihrádky ve dveřích chladničky 3
Přihrádky ve dveřích mrazáku 4
Třída mrazáku ****
Rozměry ( V x Š x H ) 1786 × 910 × 643 mm
Přepravní rozměry 1896 x 977 x 727 mm, hmotnost balení 107 kg
Celková hmotnost (kg) 94

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.