Výprodej skladových zásob! - Prodejna Karlovo náměstí! – Jen do 28.6.2018! Z důvodu rekonstrukce prodejny!

SAMSUNG RB33J3315WW

Kombinovaná chladnička Samsung RB33J3315WW
Třída energetické účinnosti A++, 248 kWh/rok.
Digitální invertorový kompresor se zárukou 10 let
Nulová zóna, nenámrazový systém a funkce rychlého zmrazení
Elektronické ovládání s LED displejem a ledové modrým podsvícením
Vnitřní LED osvětelí, možnost změny otevírání dveří
Bílé provedení

Prodej ukončen
A++
Katalogové číslo: RB33J3315WW/EF

Kombinovanou chladničku ve sněhově bílém provedení si zamiluje každý milovník klasiky. Samsung RB 33J3315WW vám nabízí zcela novou úroveň organizace a pohodlí pro efektivní využití celého prostoru. Speciální systém chlazení se stará o rovnoměrnou distribuci studeného vzduchu ve vnitřním prostoru chladničky, tudíž jsou v každém zákoutí stejné podmínky. Vzduch prochází více větracími otvory na úrovni každé police – je tak zachována konstantní teplota, což zaručuje déle čerstvé potraviny.Lepší organizece, lepší využití
Využijte zcela novou úroveň organizace a pohodlí s ledničkou, která maximalizuje efektivitu prostoru.
 

lednice_samsung 

Rovnoměrné chlazení celého prostoru Systém chlazení celého prostoru rovnoměrně ochlazuje celý vnitřní prostor chladničky, takže v každém rohu jsou přesně tytéž podmínky. Studený vzduch vychází více větracími otvory na úrovni každé police, takže je zachována konstantní teplota a potraviny zůstávají déle čerstvé.
 

ledice_samsung
 
Ideální péče o maso a rybyZóna Fresh Zone je chytře navržená zásuvka, která poskytuje ideální prostředí k uskladnění masa a ryb – uchovává je při optimální teplotě, aby zůstaly čerstvé a měly co nejlepší chuť.
 

lednice_samsung 
Je snadné vše najít a na vše dosáhnoutPolice se snadným posouváním, která se jednoduše zasouvá dovnitř a ven, vám pomůže efektivně ukládat, organizovat a zpřístupnit vaše potraviny, abyste mohli rychle a snadno dosáhnout na věci zcela vzadu a v každém rohu. 

lednice_samsung
 

Uložení větších položekVelká dveřní přihrádka umožňuje bezpečné ukládání větších položek ve dveřích. Je možné zde uložit objemné krabice s mlékem a džusem a dvě řady plechovek a lahví s nápoji. Tím se uvolní prostor na policích a je to skvělé pro večírky!
 

lednice_samsung 
Přihrádka, která se dá úplně otevřít Větší otvor usnadňuje urovnávání a vyndávání potravin a zároveň umožňuje optimalizovat úložný prostor.
 

lednice samsung 
Osvětlení LED Diody LED dokonale osvětlují vnitřní prostor chladničky, aniž by snižovaly chladicí výkon.
 

lednice samsung 


 

Inteligentní provoz, dlouhodobý výkonKompresor s digitálním převodníkem automaticky reguluje svou rychlost v rozmezí 7 úrovní podle aktuálních požadavků na chlazení. Díky tomu má nižší spotřebu energie, minimalizuje se jeho hlučnost a snižuje se opotřebení, takže je zajištěn dlouhodobý výkon.
 

lednice samsung
 


 

Už žádná námrazaTechnologie automatického odmrazování zabraňuje vzniku námrazy a udržuje stálou teplotu v každém koutě chladničky. Rovněž chladí téměř dvakrát rychleji**, čímž snižuje zatížení chladicího systému a prodlužuje jeho životnost.
 

lednice samsung

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.