SAMSUNG RB37J5005B1

doprava zdarma
Kombinovaná chladnička Samsung RB37J5005B1 s mrazákem dole - černá
Kombinovaná chkladnička s mrazákem dole, objem chladničky 269 l, objem mrazáku 98 l
Třída energetické účinnosti A++
Chlazení celého prostoru, Fresh zone
Beznámrazová technologie True No Frost
Diody LED dokonale osvětlují vnitřní prostor chladničky
2 (1 zóna Fresh Zone, 1 přihrádka na zeleninu)
Skladem
A++
Katalogové číslo: RB37J5005B1EF
17 990  (ušetříte 28%)
12 990 
ks
Vystaveno - záruka 2 roky

Více prostoru uvnitř – totéž zvenkuChladnička má díky SpaceMax Technology více vnitřního úložného prostoru než průměrná chladnička a to vše při zachování standardních vnějších rozměrů. V chladničce jsou tenké vnitřní stěny, které vytváří větší a širší vnitřní kapacitu aniž by ohrožovala energetickou účinnost a vnější rozměry.


Chlazení celého prostoruSystém chlazení celého prostoru rovnoměrně ochlazuje celý vnitřní prostor chladničky, takže v každém rohu jsou přesně tytéž podmínky. Studený vzduch vychází více větracími otvory na úrovni každé police, díky čemuž se zachovává konstantní teplota a potraviny zůstávají déle čerstvé.


Ideální péče o maso a rybyZóna Fresh Zone je chytře navržená zásuvka, která poskytuje ideální prostředí k uchování masa a ryb – uchovává je při optimální teplotě, aby zůstaly čerstvé a měly co nejlepší chuť.


Uskladnění potravin podle vašich představČtyři nastavitelné dveřní přihrádky vám pomohou snadno uspořádat a flexibilně uskladnit potraviny různé velikosti. Přihrádky lze nastavit tak, aby se do nich vešly lahve, kartony a další potraviny všech velikostí a maximálně se využíval úložný prostor.


Přihrádka s možností úplného otevření (mrazák)Větší otvor usnadňuje uspořádání a vyndávání potravin a zároveň umožňuje optimalizovat úložný prostor.


Osvětlení LEDDiody LED dokonale osvětlují vnitřní prostor chladničky, aniž by snižovaly chladicí výkon.


Pracuje inteligentně, aby zůstala mladáKompresor s digitálním převodníkem automaticky reguluje svou rychlost v rozmezí 7 úrovní podle aktuálních požadavků na chlazení. Díky tomu má nižší spotřebu energie, minimalizuje se jeho hlučnost a snižuje se opotřebení k zajištění dlouhodobého výkonu.


Už žádná námrazaTechnologie True No Frost zabraňuje vzniku námrazy a udržuje stálou teplotu v každém koutě chladničky. Rovněž chladí téměř dvakrát tak rychle**, čímž snižuje zatížení chladicího systému a prodlužuje jeho životnost. **Na základě porovnání chladničky Samsung RB31FERNCWW bez technologie True No Frost a chladničky RL39THCTS s technologií True No Frost. Individuální výsledky se mohou lišit v závislosti na používání spotřebitelem.Třída energetické účinnosti modelu A++
Roční spotřeba energie v kWh za rok 259 kWh/rok
Užitný objem každého prostoru Celkový objem 367 l (objem mrazáku 98 l / objem chladničky 269 l )
Klimatická třída SN-T
Emise hluku šířeného vzduchem v dB 38 dBA
Volně stojící / Vestavná Ano/ -
Typ Kombinace s mrazákem dole
Určeno pro český trh Ano
Beznámrazová technologie Beznámrazová technologie True No Frost, funkce Multi Flow, typ chlazení - chlazení celého prostoru
LED osvětlení LED (horní osvětlení)
Počet polic ( chladnička/mrazák ) 3 / -
Počet zásuvek ( chladnička/mrazák ) 2 / 3
Přihrádky ve dveřích chladničky 6
Výrobník ledu Miska na led
Rozměry ( V x Š x H ) 2010 x 595 x 675 mm
Celková hmotnost (kg) 71

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.