Máme pro Vás otevřeno! Všechny naše prodejny fungují jako výdejní místa. Zkontrolujte si provozní dobu.

SAMSUNG RF24R7201SR

Chladnička French Door Samsung RF24R7201SR/EF s objemem 510l Série AW4
Twin Cooling - oddělené chladící okruhy
Humidity control - kontrola vlhkosti v dolní části lednice
True No Frost - nevytváří námrazu a šetří energii
FlexZone™ s vylepšeným chytrým organizérem a zámkem
10 let záruka na invertorový motor
Na objednávku
Informace o dostupnosti
Po-Pá 9.00-17.00
Tel.: 725 440 658
E-mail: shop@elvia.cz
A
G
F
Katalogové číslo: RF24R7201SR/EF
64 990 
ks

Snadné přepínání režimů - FlexZone s vylepšeným chytrým organizérem a zámkemSkladujte různá jídla a nápoje při optimální teplotě tak, aby zůstaly dlouho čerstvé a chutné. FlexZone™ nabízí čtyři možnosti nastavení, které jsou ideální pro uchování masa a ryb, skladování delikates, chlazení vína nebo perfektní vychlazení nápojů. Inteligentní organizér lze uzamknout na určitém místě pro efektivní uspořádání vašich potravin.


Čerstvé potraviny s přirozenou chutíZajistěte, aby vaše jídlo zůstalo ještě déle čerstvé. Twin Cooling Plus optimalizuje teplotu a vlhkost v chladničce a mrazničce pomocí nezávislých chladicích systémů. Uchovává jídlo v optimálních podmínkách a chrání jeho původní chuť a vůni tím, že zabraňuje mísení pachů.


Elegantní a minimalistické dveře zajistí moderní vzhledUžijte si jednoduchý a nadčasový design. Elegantní hrany dveří se pyšní sofistikovaným provedením, které je zvýrazněné minimalistickým dávkovačem ledu a vody a úchyty New Edge Handles. Tyto prvky budou harmonizovat s jakýmkoli kuchyňským interiérem.


Více ledu ještě rychlejiIce Max produkuje až 4,5 kg ledu denně a uskladní až 1,9 kg ledu najednou. Díky štíhlému a kompaktnímu designu zabírá méně místa, takže je zde více místa pro skladování potravin.


Snadné otevírání zásuvekOtevřete střední a mrazicí zásuvky jemným tahem pomocí madel EZ-Open. Jednoduše vezměte za madlo a snadno překonejte vakuové těsnění dveří. Zásuvka bude plynule klouzat, aniž by se musela táhnout, což je praktické především pro děti nebo starší osoby. Západka však udržuje dveře bezpečně zavřené.


Snadné ovládání i pro tělesně postiženéChladničku zvládnou s jistotou a sebevědomím používat i lidé s tělesným postižením nebo jiným pohybovým omezením – vnitřní displej chladničky je v souladu s americkou normou pro zdravotně postižené (ADA). Ovládací prvky jsou snadno dosažitelné a lze je používat jednou rukou.


Zaměřte se na to, na čem nejvíce záležíInteligentní technologie s podporou Bixby vám pomůže ovládat chladničku kdykoli a kdekoli. Díky vestavěnému Wi-Fi připojení můžete snadno kontrolovat teplotu, dostávat upozornění, pokud zůstanou dveře otevřené, nebo dokonce číst a psát poznámky pomocí aplikace ve vašem smartphonu. Chladnička bude také detekovat a diagnostikovat problémy.Třída energetické účinnosti modelu F
Roční spotřeba energie v kWh za rok 420 kWh/rok
Užitný objem každého prostoru Celkový objem 510 l (objem mrazáku 123 l / objem chladničky 387 l )
Klimatická třída SN, N, ST, T
Emise hluku šířeného vzduchem v dB 40 dB
Volně stojící / Vestavná Ano / -
Typ French Door
Určeno pro český trh Ano
Beznámrazová technologie Beznámrazová technologie True No Frost, funkce Humidity Control, Twin Cooling Plus, funkce rychlé mrazení a chlazení, teplotní zóna (℃)-1, 1, 3, 5 °C
LED osvětlení LED
Počet polic ( chladnička/mrazák ) 5/ 0
Počet zásuvek ( chladnička/mrazák ) 2 / 2
Přihrádky ve dveřích chladničky 6
Přihrádky ve dveřích mrazáku 0
Výrobník ledu Dávkovač vody a ledu s vodním filtrem
Třída mrazáku 4 Star
Rozměry ( V x Š x H ) 1777 x 908 x 788 mm
Přepravní rozměry 1923 x 972 x 776 mm, hmotnost balení 147 kg
Celková hmotnost (kg) 157

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.