SAMSUNG RS67N8211B1

Akce
doprava zdarma
Americká chladnička Side-by-Side Samsung RS67N8211B1 v černém provedení
Třída energetické účinnosti A++
Twin Cooling Plus - oddělené proudění vzduchu pro chladničku a mrazák
True no Frost - nevytváří námrazu a šetří energii
SpaceMax - ještě více úložného prostoru
Funkce Multi Flow
Skladem
A++
Katalogové číslo: RS67N8211B1EF
32 990 
ks

Velká kapacitaChladnička Samsung RS8000 poskytuje díky pokročilé technologii SpaceMax ještě více úložného prostoru pro vaše potraviny (o 100 litrů více v porovnání s běžnými modely) bez navýšení externích rozměrů.


Šťavnatá čerstvostUchovejte potraviny čerstvější a šťavnatější až dvakrát déle než doposud. Technologie Twin Cooling Plus optimalizuje úroveň vlhkosti a teplotu v chladničce i mrazáku pomocí oddělených chladicích systémů. Tím navíc zabraňuje mísení vůní různých druhů jídla a pomáhá udržet jejich chuť.


Vždy čerstvé potravinyVaše potraviny si zachovají svou chuť, čerstvost i texturu po mnohem delší dobu. Oddělené systémy chlazení zajišťují správnou teplotu v každé části chladničky. Pokročilá izolace omezuje teplotní výkyvy bez ohledu na podmínky v okolí. K detekci a úpravě správné teploty pomáhá také technologie digitálního invertoru.


Elegantní designDopřejte své domácnosti vysokou úroveň moderního stylu. Dveře chladničky díky elegantně plochému provedení nezasahují do prostoru kuchyně, takže nijak nenaruší její čistý vzhled.


Praktický dávkovač a přehledný displejLedové osvěžení budete mít s dávkovačem vody a ledu vždy po ruce, přesto díky jeho designu a ukrytému displeji zůstane zachována minimalistická čistota chladničky. Dávkovač je součástí dveří přístroje, takže si kdykoliv můžete dopřát chladnou vodu nebo led. Další ovládací prvky jsou pak ukryté uvnitř, ale stále jsou snadno dostupné.Třída energetické účinnosti modelu A++
Roční spotřeba energie v kWh za rok 383 kWh/rok
Užitný objem každého prostoru Celkový objem 609 l (objem mrazáku 202 l / objem chladničky 407 l )
Klimatická třída SN, N, ST, T
Emise hluku šířeného vzduchem v dB 39 dB
Volně stojící / Vestavná Ano / -
Typ Americká kombinace Side-by-Side
Určeno pro český trh Ano
Beznámrazová technologie Beznámrazová technologie True No Frost, funkce Multi Flow, chlazení Twin Cooling Plus, funkce rychlé chlazení, funkce rychlé mrazení
LED osvětlení Top LED
Počet polic ( chladnička/mrazák ) 4 / 3
Počet zásuvek ( chladnička/mrazák ) 2 / 2
Přihrádky ve dveřích chladničky 4
Přihrádky ve dveřích mrazáku 3
Výrobník ledu Ano
Rozměry ( V x Š x H ) 1780 x 912 x 772 mm
Přepravní rozměry 1912 x 960 x 776 mm, hmotnost balení 122 kg
Celková hmotnost (kg) 118

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.