GARMIN VENU2 PLUS SLATE/BLACK Band

Chytré hodinky Garmin Venu2 Plus Slate/Black Band
1,3" AMOLED displej (lze nastavit na Always-On)
Vhodné pro všechny sportovní aktivity i do společnosti
Pokročilé zdravotní funkce, více než 25 sportovních profilů
Funkce volání (po spárování s mobilním telefonem)
Hudební přehrávač kompatibilní se Spotify & Deezer
Bezkontaktní platby Garmin Pay
Odolné a kompaktní provedení, ochranné sklo Corning Gorilla Glass 3
Dlouhá výdrž baterie, až 10 dnů
Skladem
Katalogové číslo: GARMINVENU2PLUSB
9 990  Ušetříte 2 % (200 Kč)

Vstříc sportovním i společenským zážitkůmS hodinkami Garmin Venu2 Plus získáte jedinečné spojení chytrých, zdravotních i sportovních funkcí s prémiovým designovým zpracováním, které se bude skvěle vyjímat na hřišti i ve společnosti. Smart Watch Garmin Venu2 Plus budou vaším osobním strážcem, s nímž dokonale porozumíte svému tělu, i nezastupitelným parťákem, který před vámi po propojení s mobilním telefonem otevře novou dimenzi komfortu.


Oslnivé, kompaktní & odolnéGarmin Venu2 Plus jsou osazeny špičkovým 1,3" AMOLED displejem, jenž je výborně čitelný i za ostrého slunce, a který nabízí i možnost volby režimu trvalého svícení. 43mm ciferník chrání odolné sklo Corning Gorilla Glass 3, samotné hodinky jsou pak kombinací odolného skla, nerezové lunety a silikonového řemínku. Voděodolnost 5 ATM garantuje bezstarostné používání při sprchování i souvislém plavání.


Garmin Venu2 Plus jsou chytré hodinky nové generacePropojte Garmin Venu2 Plus se svým smartphonem a přijímejte & vyřizujete telefonní hovory přímo na zápěstí. Netřeba vytahovat mobilní telefon z kapsy či kabelky – to stejné platí rovněž i pro SMS zprávy. S chytrými hodinkami Garmin Venu2 Plus můžete psát textovky nebo ovládat celou domácnost pomocí praktického asistenta, a to pouze prostřednictvím hlasu.


Obzor rozšířených možnostíSmart Watch Garmin Venu2 Plus vám značně usnadní život v mnoha oblastech. Třeba při placení. Zadejte do hodinek otisk své karty a plaťte pohodlně a bleskurychle s bezkontaktním řešením Garmin Pay. Peněženku tak budete mít doslova pořád při ruce. Garmin Venu2 Plus disponují i hudebním přehrávačem, jenž je kompatibilní se službami Spotify & Deezer – připojte bezdrátová sluchátka a nechte se unášet na vlnách oblíbené muziky třeba při tréninku. Kdykoliv budete chtít.


Zdraví na prvním místěGarmin Venu2 Plus měří v několika režimech srdeční tep (i jeho variabilitu), spánek (délku a kvalitu, fáze spánku ad.), dýchání, nasycení krve kyslíkem a rovněž i zátěž organismu. Nepřeháníte to během tréninku, nebo v práci? S hodinkami Garmin Venu2 Plus získáte odpověď. Také můžete využít praktickou funkci 2min záznamu, která vygeneruje report o vašem zdravotním stavu, jenž můžete následně i sdílet.


Dozvíte se ještě víceGarmin Venu2 Plus skvěle upotřebí i ženy, poněvadž hodinky sledují menstruační cyklus, průběh těhotenství a poskytují i cenné tipy pro zdravou výživu a cvičení. Také se dočkáte zajímavých informací o regeneraci po tréninku a dalších reakcích organismu. Garmin Venu2 Plus dále zaznamenávají váš pitný režim, a dokonce si můžete stanovit i cíle pro optimální příjem tekutin, a to v závislosti na tom, jak moc se pohybujete a kolik toho vypotíte.


Zůstaňte v kondiciZásluhou funkce Fitness Age, která sleduje biologický věk, vaši pravidelnou aktivitu, BMI a klidový srdeční tep, se dozvíte hodnotu své aktuální kondice a rovněž praktické tipy, jak ji zvýšit. Garmin Venu2 Plus nabízejí i špičková dechová cvičení, s nimiž si parádně odpočinete ve stresových situacích nebo výborně zvýšíte svoji koncentraci před náročným úkolem. Samozřejmostí jsou předinstalované animované kardio tréninky, intenzivní intervalové cviky, jóga, pilates a mnoho dalšího. Další zajímavé tréninky doplníte mimořádně jednoduše z aplikace Garmin Connect.


Cesta k neprůstřelnému zdravíVypěstujte si pořádně tuhý kořínek s více než 25 sportovními profily speciálně vyladěnými pro chůzi, běh, plavání, lyžování, cyklistiku, golf, jógu a další aktivity (jiné sporty snadno stáhnete z Connect IQ platformy). Garmin Venu2 Plus jsou výborně připraveny i na opravdové nadšence do silových tréninků – můžete ukládat info o zdvihaných váhách, prováděných cvicích i osobních rekordech. Smart Watch dovedou krásně graficky vyznačit, jaké svalové skupiny jste procvičili.


Namixujte si vlastní tréninkový koktejlS chytrými hodinkami Garmin Venu2 Plus můžete vybírat z více než 1 600 cviků, sestavovat osobní tréninkové plány, nastavit si individuální přestávky, počty opakování atp. Praktická funkce virtuálního běžeckého trenéra je k nezaplacení jak pro začátečníky, tak i ostřílené běžce – snadno vám pomůže s přípravou na 5km závod i půlmaraton. Garmin v modelu Venu2 Plus rovněž aktualizoval funkci počítající minuty intenzivních aktivit. Mějte svůj trénink pod detailním drobnohledem.


Garmin ConnectV platformě Garmin Gonnect můžete pohodlně získat bohatý obsah rozšiřující potenciál vašich hodinek – zejména vzhledy, datová pole, další sportovní a tréninkové režimy atd. Aplikace je rovněž nenahraditelným místem pro uchovávání informací o vašem zdraví, kondici, proběhlých tréninzích i dosažených úspěších. Smart Watch Garmin Venu2 Plus mají v neposlední řadě na zřeteli i vaše bezpečí, a mohou proto fungovat i jako lokátor – vždy snadno určíte svoji aktuální polohu, vyšlete zprávu vybraným číslům nebo zalarmujete nadefinovaný tísňový kontakt.


Kochejte se dlouhou výdržíGarmin Venu2 Plus vydrží v úsporném režimu až 9 dní, 24 h v GPS módu a až 8 h při aktivním využívání GPS s přehráváním hudby. 10 min nabíjení dodá dostatek šťávy až pro jednodenní provoz (nebo pro 1 h aktivního používání GPS včetně přehrávání hudby)..


Operační systém: Android, iOS
Velikost displeje: 1,3" kruhový (43 mm)
Rolišení: 416 × 416 px
Typ: AMOLED
Materiál: Tvrzený polymer, barva černá břidlicová
Konektivita: Wi-Fi, Bluetooth, NFC, ANT+
Senzory: Akcelerometr, Barometr, GPS přijímač, Gyroskop, Kompas, Galileo, GLONASS
Funkce Chytré funkce Hledání telefonu, Přehrávač hudby v hodinkách, Ovládání přehrávače hudby v mobilu, Předpověď počasí, Always On Display, Detekce zahájení aktivity, Krokoměr, Rychlost, Tempo, Tepová frekvence, Tepové zóny, Úroveň regenerace těla ,
Odolnost: 50 m (5 ATM)
Mikrofon: Ano
Výbava: Černý sportovní silikonový řemínek 20 mm (Garmin QuickFit)
Baterie: Nabíječí kolébka, výdrž 10 dnů, nabíjení 2 hodiny
Váha: 51 g