HUAWEI WATCH W1

doprava zdarma
Chytré hodinky Huawei Watch W1
Displej: 1.4" AMOLED
Rozlišení: 400 x 400
Operační systém Android Wear
Procesor: Snapdragon
Paměť: 4 GB interní paměť, 512 MB RAM
Skladem
Katalogové číslo: HUAWATCHW1
7 990  (ušetříte 16%)

 


 Krása čistého safírového sklíčka
První hodinky Huawei se systémem Android Wear mají safírové sklíčko. Je tvrdé jako diamant a právě tak krásné. Huawei Watch jsou hodinky, které budete chtít nosit každý den.


 Měření zdravotních a pohybových parametrů
Když budete mít hodinky Huawei Watch nějakou dobu na ruce, zjistíte, že jsou mnohem víc než jen chytré hodinky: je to inteligentní datové centrum, které dokáže změnit váš způsob života.


 
Nadčasový design
Klasické hodinky by měly obstát ve zkoušce času. Právě proto pochází inspirace pro hodinky Huawei Watch ze zlatého věku designu hodinek, ovšem se současným moderním pojetím, díky kterému jsou neodolatelně nadčasové.


 
Buďte stále na příjmu a připojeni ze svého zápěstí
Všechno, co děláte s hodinkami Huawei Watch, je inteligentní, snazší a intuitivnější. Stačí přejet prstem na ciferníku doprava a pohotově najdete kontakty pro rychlé volání a psaní zpráv. Přejetím doleva nebo dvojitým kliknutím na korunku spustíte aplikace.


 
Možnost personalizace
S možností výběru ze 40 různých designů ciferníků, tří luxusních pouzder a řady kvalitních kožených či ocelových řemínků jsou Huawei Watch uměleckým dílem, které si můžete upravit podle sebe. A všechno se zobrazuje v úchvatných detailech na displeji AMOLED s vysokým kontrastem 10 000 : 1 a ultravysokým rozlišením 286 ppi.


 
Chytrý vnitřek
Hodinky Huawei Watch využívají operační systém Android Wear a jsou vybavené inteligentním osobním asistentem Google Now. Celý svět máte nyní na zápěstí a hodinky vám poskytují veškeré informace, které potřebujete k lepšímu životu.


 


 

Operační systém: Android Wear
Velikost displeje: kruhový 1,4"
Rolišení: 400 x 400
Typ: Amoled
Materiál: nerezová ocel, safírové sklíčko
Konektivita: Bluetooth 4.0/4.1
Interní uložiště: 4 GB
Operační paměť (RAM): 512 MB
Procesor: Qualcomm APQ8026 1,2GHz
Senzory: gyroskop + čidlo zrychlení, PPG, barometr
Odolnost: IP67
Baterie: 300 mAh
Rozměry: Průměr 42 mm, tloušťka 11,3 mm

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.