Výprodej skladových zásob! - Prodejna Karlovo náměstí! – Jen do 28.6.2018! Z důvodu rekonstrukce prodejny!

HUAWEI WATCH W2 Sport

Chytré hodinky Huawei Watch W2 Sport
Kruhový 1.2" AMOLED
390 x 390, 326 ppi
Operační systém Android Wear 2.0
Procesor Snapdragon Wear 2100
4 GB interní paměť, 768 MB RAM
Nano-SIM (GSM / HSPA / LTE)
GPS s A-GPS, GLONASS
IP68

Prodej ukončen
Katalogové číslo: HUAWATCHW2
Nadčasový design


V již druhé generaci hodinek značky Huawei se snoubí nadčasový design, pod jehož povrchem se skrývají ty nejmodernější technologie. Díky tomu se stanou nejen elegantním módním doplňkem, ale nezbytnou součástí vašeho každodenního života.


Vše potřebné po ruceHodinky přivádí k životu 4jádrový procesor Snapdragon spolu se 768MB operační pamětí. Díky tomu si užijete plynulý chod operačního systému Android Wear 2.0 s podporou Android Pay nebo Google Assistant.


Buďte stále na příjmu a připojeniHodinky jsou vybaveny integrovanou anténou, která vám umožní být neustále v kontaktu s okolím. Spolehnout se tak můžete na Bluetooth pro bezdrátový přenos hudby, ale nechybí ani WiFi. K pohodlnému životu s minimem starostí přispěje i přítomnost NFC.


Poradí si i bez telefonuPřijímat hovory a zprávy nyní zvládnete i bez telefonu. Hodinky totiž disponují slotem pro nanoSIM kartu, s níž se také budete moct připojit ke 4G síti.


Hodinky pro aktivní životní stylVyznavači aktivního způsobu života budou výbavou hodinek nadšeni. Monitor srdečního tepu, GPS přijímač pro měření uběhnuté trasy, měření VO2 max., barometr, kompas a stupeň krytí IP68 zaručující odolnost vůči prachu a vodě. Všechny tyto funkce vás přesvědčí, že hodinky Huawei nejsou pouhým módním doplňkem, ale i praktickým nástrojem pro váš zdravý život.


EISA Award 2017-2018

18.08.2017

Organizace European Imaging and Sound Association (EISA) vybrala nejlepší produkty ve svých kategoriích pro období 2017-2018. Spoustu oceněných produktů najdete i v nabídce našeho obchodu. Stačí jen nahlédnout.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.