Během státního svátku dne 28.10. mají prodejny Karlovo náměstí a Poděbradská otevřeno do 18 hodin.

Coravin Aerator

Provzdušňovač pro okysličení nalévaného vína
Aerator (provzdušňovač) okysličuje víno při nalévání, čímž zlepšuje jeho chuť.
Kompatibilní se všemi Coravin System mimo Pivot.
Skladem
Katalogové číslo: CORAVIN AERATOR
1 819 
ks

Coravin Aerator povýší zážitek z vašeho vína v několika vteřinách. Během nalévání zajistí smísení vína s optimálním množstvím kyslíku stejně, jako kdybyste nechali víno po nalití "dýchat" 1-1,5 hodiny. Aerator se jednoduše nasadí na Coravin nalévací zařízení - mimo Pivot, ten má vlastní model aeratoru. Pak již jen naléváte a aerator při průtoku vína udělá svou práci. Dodává se v přepravním boxu (krabičce), díky tomu je vhodný i jako pěkný dárek pro uživatele kompatibilního Coravin zařízení. U modelů 3+, 6+ a 11 je již jeden kus v ceně zařízení.

Revoluční systém uchování vína, to je Coravin!

26.08.2021

Vychutnáte si rádi k jídlu sklenku vína a nedopijete celou láhev? Nebo jste sběratelem, který vlastní sbírku archivních vín a zajímá vás jejich vývoj v průběhu času? Ať již jste „laik“ či „profesionál“, jistě narážíte na problém, co s načatou láhví? Jak ji skladovat? Nezkazí se její skvělý obsah do další ochutnávky? Nebude nutné láhev výborného a v mnoha případech velmi cenného archivního vína vypít takzvaně na posezení? Máme pro Vás řešení!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.