Během státního svátku dne 28.10. mají prodejny Karlovo náměstí a Poděbradská otevřeno do 18 hodin.

Coravin Eleven Wine Collector Pack

Top model Eleven WCP s kompletním příslušenstvím v černé barvě
Nejnovější technologie ve světě vína
Inovativní systém s jehlou pro nalévání vína bez otevření láhve
Pomocí Bluetooth komunikuje s mobilní aplikací Coravin
Obsahuje kompletní příslušenství
Pro sběratele vína, znalce a techniky
Skladem
Katalogové číslo: CORAVIN 11WCP

S Coravin Eleven - Wine Collector Pack bude vaše sklenice vína vždy perfektní a k dispozici vždy, kdykoliv budete chtít. Zároveň se potěšíte propojením světa vína a moderní techniky. Tento vrcholný systém pro nalévání vína vám kromě své základní funkce nabídne prostřednictvím mobilní aplikace Coravin Moments mnoho dalších informací a možností, jak své zařízení používat. Coravin je americká značka založená v roce 2011, která způsobila revoluci ve vinařském světě díky svým systémům pro nalévání a skladování otevřených lahví vína. Inovativní systémy Coravin umožňují uchování obsahu láhve po dlouhou dobu beze změny kvality. Již nikdy nebude třeba nedopité víno vylít nebo rychle vypít, protože by v otevřené láhvi ztratilo svoji chuť. Jak to funguje? Po nasazení zařízení Coravin na hrdlo láhve a zatlačení rukou na jeho horní část pronikne jehla bez výraznějšího poškození korkovou zátkou. Jehla je pro snadnější propíchnutí korku potažena teflonovým povlakem. Při nalévání vína proudí opačným směrem speciální potravinářský plyn, který zabrání vniknutí kyslíku do láhve, jeho kontaktu s vínem a tedy postupnému znehodnocení obsahu. Každá sklenka je tak dokonalá a to i měsíce či roky od prvního nalití. Vzhledem k tomu, že při použití se láhev důkladně natlakuje ochranným plynem, je možné otevřené láhve uchovávat delší dobu a tudíž je systém vhodný i pro láhve, jejichž obsah budete chtít degustovat v delších intervalech například archivní vína. Po vytažení jehly se korek samovolně uzavře. Stejně pracuje i výměnná šroubovací zátka používaná u láhví se závitem, kde je její propichovací střed tvořen samouzavírací silikonovou membránou. Model Eleven je možné připojit k mobilní aplikaci Coravin Moments prostřednictvím Bluetooth. Aplikace ve vašem telefonu nebo tabletu pak sleduje úroveň naplnění kapsle s konzervačním plynem, kontroluje životnost baterie v zařízení a připomene Vám, kdy je čas systém vyčistit. Kromě toho aplikace poskytuje různá doporučení související s vínem.

Revoluční systém uchování vína, to je Coravin!

26.08.2021

Vychutnáte si rádi k jídlu sklenku vína a nedopijete celou láhev? Nebo jste sběratelem, který vlastní sbírku archivních vín a zajímá vás jejich vývoj v průběhu času? Ať již jste „laik“ či „profesionál“, jistě narážíte na problém, co s načatou láhví? Jak ji skladovat? Nezkazí se její skvělý obsah do další ochutnávky? Nebude nutné láhev výborného a v mnoha případech velmi cenného archivního vína vypít takzvaně na posezení? Máme pro Vás řešení!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.