Detektor padělků bankovek SAFESCAN 165-S, černý 112-0531

Automatický detektor padělků bankovek SAFESCAN 165-S . Využívá 7 typů detekce. Bankovku zkontroluje za méně než 0,5 s. Černá barva.
Rychlý a přesný detektor padělků bankovek CZK, USD, EUR, GBP, CHF, PLN, SEK, NOK, DKK and HUF
Typy detekce: vodoznak, infračervené vlastnosti bankovek, magnetické a kovové prvky, rozměry, tloušťka a barva
Detekce padělků je ověřena 100% přesným testováním pro GBP (www.bankofengland.co.uk/banknotes) a pro EUR (www.ecb.int)
Zvukové a vizuální upozornění při podezření na padělek
Bankovky detekuje při vložení jakýmkoliv směrem, rychlost detekce do 0,5 s
Velký a jasný LCD displej
Je vhodný pro

Prodej ukončen
Katalogové číslo: 112-0531

Safescan 165-S představuje nejlepší ochranou proti padělání bankovek díky rychlému, snadnému a komplexnímu ověření podporovaných měn. - Eliminujte lidské chyby a konfrontace se zákazníky díky 100% přesnému ověření - Typy detekce: vodoznak, infračerve Safescan 165-S představuje nejlepší ochranou proti padělání bankovek díky rychlému, snadnému a komplexnímu ověření podporovaných měn. - Eliminujte lidské chyby a konfrontace se zákazníky díky 100% přesnému ověření - Typy detekce: vodoznak, infračerve vložíte bankovky v libovolném směru a za méně než 0,5 sekund je jejich pravost zkontrolována - Je vhodný pro detekci současných bankovek Euro i bankovek z nové série Europa - Zvukové a vizuální upozornění při podezření na padělek - Na displeji detekt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.