SONY DSC-HX350B

doprava zdarma
Kompaktní fotoaparát Sony DSC-HX350B s 50x optickým zoomem
Objektiv ZEISS® Vario-Sonnar® T*s výkonným 50x násobným optickým zoomem
20,4MP snímač CMOS Exmor R, obrazový procesor BIONZ X
Souvislé snímání 10 snímků za sekundu, optická pětiosá stabilizace
Displej LCD TFT 7,5 cm (typ 3,0) (4:3) / 921 600 bodů / Xtra Fine / - nastavitelný úhel
Elektronický hledáček, pokrytí záběru 100 %
Full HD video, clona 7 lamel, průměr filtru 55mm

Prodej ukončen
Katalogové číslo: DSCHX350B

Získejte výhoduPřibližte si scénu podle svých představ pomocí kompaktního fotoaparátu s 50x optickým zoomem (100x zoom s čistým obrazem) a ovládáním a výkonem na úrovni digitální zrcadlovky (DSLR). Bez ohledu na to, jak daleko je snímaný objekt, výkon, rychlost a přesnost 20,4MP snímače CMOS Exmor R® zajistí spolu s obrazovým procesorem BIONZ X™ snímky plné úchvatných detailů.


20,4 MP snímač CMOS Exmor R™Dopřejte si detailní záběry i za slabého osvětlení. 20,4MP snímač CMOS Exmor R® se zpětným osvětlením disponuje širokou citlivou oblastí, která do každého snímku vpustí více světla i detailů.


Obrazový procesor BIONZ X™S obrazovým procesorem BIONZ X™ můžete očekávat věrnější vykreslení barev, lepší redukci šumu a rychlejší snímání série fotografií – tento procesor s 3x vyšším výkonem než předchozí model BIONZ zajišťuje nejvyšší kvalitu snímků.


Objektiv ZEISS®Špičkový 50x optický zoom. Kvalita značky ZEISS® pro úžasné snímky s bohatými detaily a dokonalým kontrastem. S optickým stabilizátorem obrazu SteadyShot.


Čisté přiblížení - 50x optický zoomVzdálenost už nehraje roli. Pomocí 50x optického zoomu si záběr snadno přiblížíte – a získáte přesný a ostrý obraz v každém snímku. Optický stabilizátor obrazu SteadyShot zabraňuje chvění fotoaparátu i při zoomu nastaveném na nejvyšší hodnotu.


Sledujte akciDokonalý záběr už vám z hledáčku neunikne. Automatické ostření s funkcí uzamknutí upravuje velikost záběru podle charakteristik objektu. Výsledkem je čistý a ostrý snímek.


Volič režimůPomocí voliče režimů si můžete nastavit clonu nebo prioritu závěrky. Praktický otočný ovladač u palce umožňuje rychlé a jednoduché manuální ovládání zvoleného režimu.


displej LCDNa 7,5cm (3") displeji Xtra Fine LCD WhiteMagic™ s rozlišením 921 tisíc bodů uvidíte obraz čistě a zřetelně.


Elektronický hledáčekZbavte se nejistoty při kompozici snímků a získejte přesně takový výsledek, o jaký usilujete. Elektronický hledáček s rozlišením 201 tisíc bodů vám poskytne zřetelný náhled v reálném čase se 100% pokrytím – ideální pro komponování, zaostřování a kontrolu snímků.


Vaše režisérské já má volné ruceDopřejte svým videím pravou filmovou péči. Stačí stisknout vyhrazené tlačítko pro nahrávání videa a pořídíte čistý a ostrý záznam v rozlišení Full HD. Inteligentní aktivní režim optického stabilizátoru obrazu se postará o stabilitu videa, i když snímáte za chůze nebo obraz přibližujete.


Každý trik i přechod pod drobnohledemSkvělý efekt, pokud se chcete pochlubit skoky, jízdami a podobně. S funkcí Motion Shot Video se pohyb zachyceného objektu zobrazí v sekvenci vrstvených snímků na jednom pozadí.


Zbavte se rozmazáníInteligentní aktivní režim s pětiosou stabilizací obrazu a pokročilou technologií analýzy snímků vyrovnává chvění fotoaparátu během záznamu videa a minimalizuje tak rozmazání, které je jinak často důsledkem snímání z ruky.


Obrazové efektyPomocí vestavěné technologie obrazových efektů vdechnete obrazu nový život. K dispozici je řada různých režimů – není třeba stahovat software pro úpravy.


Snímky v rozlišení 4KPřipojte fotoaparát k televizoru 4K Ultra HD a podívejte se na své fotografie na velké obrazovce: budou nádherně zřetelné. Díky barvám displeje TRILUMINOS™ bude každý odstín živý a realistický.


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.