Vážení zákazníci, přesto že jsou naše kamenné prodejny dočasně uzavřeny, své internetové objednávky si můžete i nadále vyzvedávat a to na Karlově náměstí a Poděbradské, vždy od 10 do 17 hodin. Také jsme snížili limit pro dopravu zdarma na 2 000 Kč. Více informací...

SONY DSC-HX400V

doprava zdarma
Kompaktní fotoaparát Sony DSC-HX400V s 50x optickým zoomem
Snímač CMOS Exmor R™ s rozlišením 20,4 Mpix
Procesor BIONZ X pro úchvatné detaily bez šumu
Širokoúhlý objektiv Carl Zeiss® Vario-Sonnar® T*
Aktivní optický stabilizátor obrazu SteadyShot
50x optický zoom
Video v kvalitě Full HD 50p

Prodej ukončen
Katalogové číslo: DSC-HX400V

SONY DSC-HX400V

Kdybychom vám to neprozradili, ani byste neuvěřili, že snímky, které jsou výsledkem práce Sony DSC-HX400, má na svědomí kompaktní fotoaparát. Osvědčený výrobce elektroniky SONY vám nabízí model, jenž se pyšní kompaktním a lehkým tělem, v němž se ukrývají funkce hodné digitálních zrcadlovek.

Výkonný 50× zoom vám přiblíží i velmi vzdálené objekty. Bezkonkurenční výkon nabídne 20,4Mpx snímač CMOS Exmor R a obrazový procesor BIONZ X. Samozřejmostí je vysoká kompatibilita s externím příslušenstvím SONY, kdy k fotoaparátu lze bez obtíží připojit blesk, světla, mikrofon a mnoho dalších doplňků k tvorbě obdivuhodných snímků.

Dopřejte si vzhled i funkce zrcadlovky s jednoduchými ovládacími prvky a ergonomicky tvarovaným tělem. Tlačítka jsou na přístroji rozvržena pro vaše maximální pohodlí a rychlý přístup.

Kromě snímků máte možnost natáčet také kvalitní videa ve vysokém rozlišení. V režimu si jednoduše zvolíte video a po zmáčknutí tlačítka začnete natáčet čistý a ostrý záznam ve Full HD. Ke kvalitě videa dopomůže stabilizátor obrazu. Ten vám výrazně usnadní práci například i při snímání za chůze nebo přibližování obrazu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.