SONY DSC-RX100M5

doprava zdarma
Digitální fotoaparát Sony DSC-RX100V
Luxusní kovové kompaktní provedení
Snímač s vyrovnávací pamětí DRAM ( 1'' CMOS Exmor™ s rozlišením 20,1 MPix )
Objektiv ZEISS Vario-Sonnar® T* 24-70 mm F1,8-2,8
Výsuvný hledáček OLED Tru-Finder
Vysokorychlostní ostření ( 0,05s ) s 315 body a fázovou detekcí
Slowmotion video až 1000 snímků za sekundu. Podpora 4K videa

Prodej ukončen
Katalogové číslo: DSCRX100M5

 

Úžasná rychlost automatického ostření a kompaktní design
Nejrychlejší automatické ostření (AF) na světě a souvislé fotografování zajišťují výhodu, kterou potřebujete k zachycení okamžiku během mrknutí oka.


 
Kompaktní fotoaparát s nejlepším výkonem a snímačem typu 1.0
Seznamte se s modelem RX100 V – dokonalým kompaktním fotoaparátem pro zachycení videí a snímků s úchvatnými detaily. Tento fotoaparát zdědil obrazový snímač typ 1.0 z řady RX100 a byl vylepšen o automatické ostření 0,05 sekundy a 315 bodů AF, které zajišťuje nejkomplexnější pokrytí s fázovou detekcí na světě, souvislé fotografování rychlostí až 24 sn./s se sledováním AF/ AE a také funkci pořízení videí v rozlišení 4K.


  

Rychlejší, přesnější automatické ostření
První model v sérii RX100 s rychlostí automatického ostření 0,05 s
Vylepšené automatické ostření je výsledkem revolučního systému automatického ostření, který kombinuje mimořádnou rychlost AF 0,05s a široké a husté pokrytí body AF využívající 315 bodů automatického ostření s fázovou detekcí.


 
S širokým pokrytím 315 bodů AF zaostříte na akci
315 hustě uspořádaných bodů AF s fázovou detekcí nabízí nejširší pokrytí na světě (65% plochy obrazu nového obrazového snímače) pro důsledné automatické ostření a sledování i u malých, rychle se pohybujících objektů.


 
Automatické zaostření za pouhých 0,05 sekundy
Systém rychlého hybridního AF v kombinaci s AF s fázovou detekcí a mimořádně přesným AF s detekcí kontrastu umožňuje fotoaparátu se zaměřit na pohyblivé objekty a zachytit je za pouhých 0,05 sekundy.
[1] Bod zaostření [2] Automatické ostření s detekcí kontrastu [3] Automatické ostření s fázovou detekcí


Souvislé snímání až 24 sn./s s precizním sledováním AF/AE
Hladší sledování zachytí zcela vše a s méně výpadky

Pořiďte 20,1MP snímky s vysokým rozlišením díky funkci souvislého snímání v rychlosti až 24 sn./s a sledování AF/AE pro až 150 snímků. S méně výpadky je nyní jednodušší na elektronickém hledáčku nebo LCD displeji zachytit pohyblivé objekty.


 


Ten tišší a pravdivější
Přepněte na elektronickou závěrku a deaktivujte zvuk, abyste se k domácím zvířatům a dalším objektům dostali potichu, a to i při užití režimu souvislého fotografování.Pokročilý systém zpracování obrazu
 

 
Co se skrývá za pokročilým AF a souvislým fotografováním
Snímač Exmor RS® CMOS, procesor BIONZ X™ a přední technologie LSI

Nový obrazový snímač CMOS Exmor RS® s rozlišením přibližně 20,1 efektivních megapixelů je vybaven snímačem AF s fázovou detekcí v ohniskové rovině, rychlým zpracováním obrazu procesorem BIONZ X™ a přední technologií LSI, podporující zpracování obrazu a jeho dokonalou kontrolu. Tak vznikla rychlost AF 0,05 s a souvislé snímání se sledováním AF/AE rychlostí až přibl. 24 sn./s.


 
Vynikající kvalita obrazu a souvislé fotografování
Nemusíte obětovat kvalitu obrazu kvůli rychlosti snímání. Model RX100 V dokáže zachytit snímky s vysokým rozlišením přes 20 MP rychlostí až 24 sn./s, a to díky vylepšené kapacitě zpracování obrazu a rychlosti.


Rozšiřuje podporu vysokého rozlišení 4K
Zaostření je lepší díky rychlému hybridnímu AF

Rychlé hybridní automatické ostření se širokým pokrytím automatického ostření přispívá k přesnosti zaostření a sledování, které svou vynikající kvalitou překonává přísné normy pro snímání videí v rozlišení 4K  

 

Přesáhněte základní požadavky pro rozlišení 4K
Záznam videí v rozlišení 4K se čtením plného počtu pixelů bez technologie pixel binning zhušťuje přibližně 1,7krát více dat, než je pro záznam videí v rozlišení 4K nutné: výsledek v podobě videa ve 4K je tedy nepřekonatelně skvělý.


 

 Vynikající zpomalené záběry

S dvojnásobným trváním záznamu zachytíte více dění
Rozšířený mimořádně zpomalený záznam rychlostí až 960 sn./s

Model RX100 V dokáže pořídit videa mimořádně pomalým záznamem rychlostí až 960 sn./s (40násobná běžná frekvence), a dvakrát déle než jeho předchůdce. Můžete tedy zachytit více detailů, které přispějí k pozoruhodnosti vašich vzpomínek.
 

 

Přivlastnil si všestrannější ovládání
Model RX100 V si přivlastnil vynikající výsuvný elektronický hledáček OLED s antireflexním potahem ZEISS® T*, multifunkční ovládací kroužek a nastavitelná tlačítka a displej LCD naklonitelný až o 180 stupňů, kterým se pyšnil již jeho předchůdce.


 

 

 

Získejte zpět až 30 000 Kč u fotoaparátů, objektivů a příslušenství SONY

16.05.2018

Nakupte vybrané fotoaparáty, objektivy, blesky a další příslušenství Sony v termínu od 16. května 2018 do 31. července 2018, registrujte svůj nákup a získejte finanční odměnu až 30 000 Kč*.

EISA Award 2017-2018

18.08.2017

Organizace European Imaging and Sound Association (EISA) vybrala nejlepší produkty ve svých kategoriích pro období 2017-2018. Spoustu oceněných produktů najdete i v nabídce našeho obchodu. Stačí jen nahlédnout.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.