SONY ILCE-5100 BLACK

Digitální fotoaparát SONY ILCE-5100 tělo - černý
Snímač CMOS Exmor® APS-C 24,3 MP
Procesor BIONZ X™ pro skvělé detaily a redukci šumu
Rychlé hybridní automatické ostření se 179 body fázového ostření
O 180° výklopný displej LCD pro dokonalé autoportréty
Technologie Wi-Fi® a NFC
Objektivy Sony s bajonetem E
Černá barva

Prodej ukončen
Katalogové číslo: ILCE5100BLACK

Fotoaparát Sony Alpha 5100, tělo, černá

Sony Alpha 5100 je výkonný fotoaparát vybavený špičkovou výbavou a funkcemi, které vám umožní vytvářet kvalitní snímky i videa. Za tímto účelem je fotoaparát vybaven 24 MPx APS-C Exmor snímačem a pokročilým obrazovým procesorem BIONZ X s vylepšenou technologií pro redukci šumu a pro pořizování záběrů i za nedostatečného osvětlení. Jistě také uvítáte vysoký rozsah citlivosti ISO anebo několik režimů automatického zaostřování. Všechny vámi vytvořené snímky si pak samozřejmě můžete ověřit prostřednictvím 3,0“ dotykového a také výklopného displeje.

Technologie 4D FOCUS umožňuje špičkový výkon automatického ostření ve čtyřech rozměrech: široké pokrytí automatického ostření (2D výška a šířka), vysokou rychlost automatického ostření (3D hloubka) a vylepšené prediktivní sledování (4D čas).

Nebaví vás jenom fotit? Užijte si s fotoaparátem možnost vytváření dokonalých videí v kvalitě Full HD, které zobrazí i drobné detaily natáčené scény. Velký a citlivý snímač Vám pomůže vytvářet vysoce kvalitní videozáznamy profesionálního dojmu.

Díky vestavěné Wi-Fi konektivitě se přenos a ukládání fotografií či filmů stane rychlou a jednoduchou činností.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.