SONY ILCE-6300B (Alpha 6300)

doprava zdarma
Digitální fotoaparát Sony ILCE-6300B (Alpha 6300) - tělo
Nejrychlejší automatické ostření (0,05 s) na světě s nejvíce body s fázovou detekcí (425)
Nově vyvinutý 24,2MP snímač CMOS Exmor®
Obrazový procesor BIONZ X™
Velký rozsah citlivosti ISO 100–51200
Záznam videa v rozlišení 4K se čtením plného počtu pixelů bez technologie pixel binning

Prodej ukončen
Katalogové číslo: ILCE6300B

 

Společnost Sony představuje ILCE-6300, nejnovější přírůstek do své cenami ověnčené modelové řady bezzrcadlovek. Fotoaparát se může chlubit bezkonkurenčním systémem 4D FOCUS™, který zaostří na objekt již za 0,05 vteřiny, což je nejkratší ostřící čas u automatického ostření na světě.  Model α6300 má také neuvěřitelných 425 ostřících bodů fázové detekce, které hustě pokrývají celou plochu obrazu. Jedná se o nejvyšší počet ostřících AF bodů u fotoaparátu s výměnným objektivem . Fotoaparát také umí díky kontinuálnímu automatickému ostření a sledování expozice snímat až 11 snímků za vteřinu.

 

Impozantní nová bezzrcadlovka také umožňuje live-view sekvenčního snímání v Tru-finder hledáčku nebo na LCD displeji, a to rychlostí až 8 snímků za vteřinu. Výsledkem je náhled na snímání v reálném čase, kombinující benefity elektronického hledáčku s bezprostředností optického hledáčku.  

 

Univerzální fotoaparát α6300 je vybaven nově vyvinutým obrazovým snímačem APS-C Exmor CMOS s rozlišením 24,2 Mpx , který je společně s obrazovým procesorem BIONZ X zárukou mimořádné kvality obrazu napříč celým rozsahem citlivosti ISO 100 – 51200 . 

 

Nový fotoaparát α6300 umožňuje natáčet a zaznamenávat video ve vysokém 4K rozlišení s plným odečtem pixelů (full pixel readout) a bez slučování pixelů (pixel binning) v oblíbeném formátu Super 35mm.Fotoaparát SONY ILCE-6300 vám nabídne nejrychlejší zaostření Seznamte se s fotoaparátem α6300 – vlajkovou lodí mezi bezzrcadlovými fotoaparáty formátu APS-C, která posouvá automatické ostření a rychlost a kvalitu záznamu na novou úroveň. 

ilce6300
Zaostřeno rychlostí světla Fotoaparát Sony ILCE-6300 navazuje na oceňovaný systém 4D FOCUS použitý již v modelu α6000 využívající rychlé hybridní automatické ostření (Fast Hybrid AF), které kombinuje rychlé ostření pomocí fázové detekce s mimořádně přesnou detekcí kontrastu. Díky tomu systém dokáže zachytit a zaostřit i na pohybující se objekty za pouhých 0,05 vteřinyi. Technologie High-density Tracking AF pracuje s 425 ostřícími body fázové detekce rozmístěnými hustě po téměř celém poli snímání. Fotoaparát tak zaostří přesně v celé šíři záběru – a to i na malé a rychle se pohybující objekty, které by jiný systém měl problém zaznamenat.


ilce6300

  

Nejvíce bodů AF s fázovou detekcí (425) na světě. Hustější pokrytí body AF s fázovou detekcí. Až neuvěřitelných 425 bodů AF s fázovou detekcí v ohniskové rovině pokrývá celý záběr a zajišťuje, aby automatickému ostření nic neuniklo.

ilce6300
 


 
 

Nejrychlejší ostření na světěVylepšené rychlé hybridní automatické ostření. Kombinace světově nejrychlejšího automatického ostření1 (0,05/s) a vysoce efektivního obrazového procesoru BIONZ X™ vám umožní okamžitě zachytit rychle se pohybující objekty s naprostou přesností. 

 

ilce6300


Mimořádná vnímavost obrazu Vyšší rozlišení a efektivita. Díky novému spodnímu měděnému vinutí a obvodům zlepšujícím efektivitu zachycení světla je rozsah citlivosti snímače obrazu zvýšený až na ISO 512003 se sníženým šumem. 

ilce6300
Bezkonkurenční rychlost zpracování Výkonný snímač Exmor CMOS Sensor s rozlišením 24,2 Mpx a obrazový procesor BIONZ X

 

 

S cílem maximalizovat efektivitu a celkový výkon fotoaparátu dostal model α6300 do vínku nový snímač s rozlišením 24,2 Mpx, který je dokonalým partnerem pro obrazový procesor BIONZ X. Nový obrazový snímač využívá měděných drátů, což zlepšuje jeho citlivost na světlo a významně zvyšuje rychlost odečtu. Procesor BIONZ X má nový algoritmus pro zpracování obrazu, který ještě zvyšuje celkový výkon snímače. Tyto dva klíčové komponenty jsou tedy společně zárukou toho, že výsledné fotografie budou mít minimum šumu a maximum rozlišení při citlivosti ISO51200iii, zejména ve středním až vyšším pásmu citlivosti.

ilce6300 
 

Špičkové rozlišení 4K při záznamu videaČtení plného počtu pixelů bez technologie pixel binning (přibližně 2,4x6 více dat zhuštěných do rozlišení 4K, které tak odpovídá 6K) zajišťuje nevídané rozlišení 4K a obraz jako živý.
 

 
 

Záznam ve Full HD při 120 sn./s/ zpomalený záznamMůžete natáčet jak ve formátu Full HD při vysoké rychlosti 120 (100) sn./s s využitím sledování AF7, tak záběry zpomalené 4x/5x.
 

Prohlédněte si na displeji, co přesně chcete natáčetNový hledáček XGA OLED Tru-Finder™ s vysokým kontrastem a rozlišením umožňuje skvělé náhledy, zejména při výběru režimu s vysokou obnovovací frekvencí (120 sn./s), pro snazší sledování.
 

ilce6300
ilce6300


ilce6300

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.