SONY ILCE-7K

Akce
doprava zdarma
Digitální fotoaparát E-mount Sony ALPHA 7 s objektivem FE 28-70mm OSS (ILCE-7K)
24,3MP plnoformátový snímač CMOS Exmor®
Procesor BIONZ X pro úchvatné detaily a redukci šumu
Vyměnitelné objektivy s bajonetem E
Hledáček XGA OLED Tru-Finder s vysokým kontrastem a rozlišením
Snadné sdílení a ovládání díky Wi-Fi a NFC jedním dotykem
Full-Frame objektiv SONY SEL2870 F3.5-5.6/28-70 mm OSS
Skladem
Katalogové číslo: ILC-E7K
24 990  (ušetříte 20%)
19 990 
ks

Dokonalost pro každéhoPlnoformátový model A7: přenosnost a výkon v jednom. 35mm plnoformátový snímač s 24,3 MP, poloviční hmotnost oproti digitálním zrcadlovkám – nový milník na trhu kompaktních plnoformátových fotoaparátů.


Čekají na vás skvělé snímky35mm snímač Exmor Full-Frame s rozlišením 24,3 MP v modelu A7 konkuruje snímačům předních digitálních zrcadlovek. Díky nejnovějšímu obrazovému procesoru BIONZ X od společnosti Sony a nejpokročilejšímu automatickému ostření nabízí model A7 výjimečné detaily, citlivost a kvalitu. Připravte se na výkon, který posune vaše fotografování na novou úroveň.


24,3MPx plnoformátový snímačTento pozoruhodný nový snímač má všechny předpoklady k zachycení prvotřídních snímků: vysoké rozlišení, špičkovou citlivost, extrémní dynamický rozsah, nepřekonatelné detaily a nízkou úroveň šumu.


Vynikající zpracováníS nejnovějším obrazovým procesorem BIONZ X od společnosti Sony můžete očekávat jen výjimečné výsledky: věrněji vykreslené barvy, lepší redukci šumu a rychlejší snímání série fotografií.


Elegantní provedení. Výkonné funkce.Při vytváření modelu a7 se společnost Sony snažila vyvážit přesné ovládání vyžadované profesionálními fotografy s důležitými ergonomickými hledisky. Výsledkem jsou promyšleně vytvořená a umístěná tlačítka a ovládací prvky, výkonné funkce, široké možnosti vlastního přizpůsobení a různé možnosti připojení a nahrávání – to vše v odolném, lehkém těle, o 25 % menším než přední digitální zrcadlovky.


Plný formát, kompaktní provedeníModel A7 váží i s baterií pouhých 416 gramů, což je přibližně polovina hmotnosti předních digitálních zrcadlovek. Je navíc mnohem skladnější, takže už se nemusíte rozhodovat mezi kvalitou a cestovním provedením.


Lehký, ale odolnýModel A7 je vyroben z nejlehčího konstrukčního kovu na světě – hořčíku. Díky tomu se můžete spolehnout, že váš fotoaparát vám bude dělat společnost ještě dlouho.


Když se rychlost snoubí s přesnostíModel A7 s nejpokročilejší funkcí automatického ostření od Sony využívá fázové ostření (117 bodů) v kombinaci s detekcí kontrastu. Algoritmus detekce prostorových obrazů přináší rychlost.


Zastavte si akci v nejlepším okamžikuNové rychlejší a přesnější automatické ostření se sledováním využívá výkonné prediktivní algoritmy a technologii pro rozpoznání objektu a sleduje každý pohyb s větší rychlostí a přesností.


Automatické zaostření na očiTato funkce umožňuje snímání skvělých portrétů – díky vylepšené detekci očí, která se zaměřuje na zorničky, dokáže při malé hloubce ostrosti zaostřit i na obličej, který je od objektivu částečně odvrácen.


Chytřejší hledáček, lepší snímky100% pokrytí záběru, rozlišení 1024 x 768, vysoký kontrast, aktualizace nastavení v reálném čase a přesný efekt bokeh – hledáček OLED (XGA) Tru-Finder není jen prvek pro tvorbu kompozice, ale výrazné vylepšení. Mezi další profesionální funkce patří pět režimů zobrazení a možnost úpravy teploty barev a jasu.


Zřetelný objekt, působivý příběh - Výhoda přesného efektu bokehNa rozdíl od klasických optických hledáčků, u kterých dochází ke zkreslení efektu bokeh na obrazovce zaostření, dokáže elektronický hledáček společnosti Sony reprodukovat obraz přímo ze snímače, takže vidíte přesně, jak bude výsledný snímek vypadat. Měníte clonové číslo? Změna hloubky pole se projeví i v hledáčku.


Přibližte si to podstatnéNež vyhodnotíte snímek, dotáhněte jej k dokonalosti. Přední digitální zrcadlovky vám umožní přiblížit si pořízený snímek na displeji LCD a zkontrolovat jej. Díky hledáčku Tru-Finder však můžete potřebné úpravy provést ještě před stisknutím spouště. Už se nebudete divit, co jste vyfotili – nyní zachytíte přesně to, co chcete.


Dolaďte zaostření - Funkce Peaking pro přesné detailyPotřebujete okamžité potvrzení nejpřesněji zaostřených oblastí snímku? Aktivujte si integrovanou funkci Peaking, která dané oblasti barevně zvýrazní. Citlivost funkce i barvu zvýraznění si můžete nastavit.


Kompozice bez tápání - Prohlédněte si úpravy expozice ještě před pořízením snímkuPři snímání s tradičními hledáčky museli fotografové vždy zkontrolovat pořízený snímek na displeji LCD nebo použít bracketing – pouze tak se jim podařilo získat optimální expozici. Nyní už to není potřeba: díky hledáčku Tru-Finder™ si můžete úpravy expozice zobrazit ještě před pořízením snímku a přitom stále sledovat snímaný objekt.


Formát videa Full HDZtvárněte dokonale svou vizi pomocí plynulého obrazového formátu AVCHD při rychlosti 60 sn./s nebo snímejte v režimu 24p nabízejícím skutečný zážitek jako v kině.


Profesionální zvukový záznamProstřednictvím adaptéru XLR můžete připojit externí mikrofony. Můžete si také zobrazit úroveň nahrávání a přes konektor pro sluchátka sledovat nahrávaný zvuk.Objektiv 28-70mm F3.5 – 5.6 OSS (SEL2870)
Stabilizátor obrazu Optical SteadyShot v objektivu
Obrazový procesor BIONZ X
Obrazový snímač Exmor™ APS HD CMOS
Rozlišení/z toho efektivně 24,7 MPx / 24,3 MPx
Citlivost odpovídající ISO 100 - 25600
Velikost snímacího čipu 35mm full frame (35,8×23,9mm)
Rozlišení snímacího čipu 24,7 MPx
Ostření auto/manual Ano / Ano
Režimy ostření Vícebodové / Na střed / Flexibilní bodové
Blesk/redukce červ.očí/předblesk Ano
Ovládání clony auto/manual Ano / Ano
Vyvážení bílé auto/manual Ano / Ano
Rychlost závěrky auto/manual Ano / Ano
Kontinuální snímání Burst/AE Bracketing 3 snímky, s přírůstky po 0,3 EV, 0,7 EV, 1,0 EV, 2,0 EV, 3,0 EV
Zonální/bodové ostření Ano / Ano
Režim movie Ano
Záznamové medium Memory Stick PRO Duo™, Memory Stick PRO-HG Duo™, paměťová karta SD, SDHC a SDXC
Formát snímku JPEG (DCF Ver. 2.0, Exif Ver.2.3), RAW (Sony ARW 2.3 format)
Maximální rozlišení 6000 x 4000
Hledáček Ano
Hledáček elektronický/průhledový Elektronický
HD video Ano, formát AVCHD až 1920 x 1080 (50p, 28MB/s)
LCD monitor 7,5 cm (3.0''), LCD displej 921.000 bodů
Výstupové konektory USB, HDMI
Patice pro externí blesk Ano
Doba provozu/Počet snímků přibližně 270 snímků
Akumulátor NP-FW50
Rozměry (š x v x h ) 126,9 x 94,4 x 48,2 mm
Hmotnost 416 g pouze tělo

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.