SONY ILCE-7K

doprava zdarma
Digitální fotoaparát E-mount Sony ALPHA 7 s objektivem FE 28-70mm OSS (ILCE-7K)
24,3MP plnoformátový snímač CMOS Exmor®
Procesor BIONZ X pro úchvatné detaily a redukci šumu
Vyměnitelné objektivy s bajonetem E
Hledáček XGA OLED Tru-Finder s vysokým kontrastem a rozlišením
Snadné sdílení a ovládání díky Wi-Fi a NFC jedním dotykem
Full-Frame objektiv SONY SEL2870 F3.5-5.6/28-70 mm OSS

Prodej ukončen
Katalogové číslo: ILC-E7K

Dokonalost pro každéhoPlnoformátový model A7: přenosnost a výkon v jednom. 35mm plnoformátový snímač s 24,3 MP, poloviční hmotnost oproti digitálním zrcadlovkám – nový milník na trhu kompaktních plnoformátových fotoaparátů.


Čekají na vás skvělé snímky35mm snímač Exmor Full-Frame s rozlišením 24,3 MP v modelu A7 konkuruje snímačům předních digitálních zrcadlovek. Díky nejnovějšímu obrazovému procesoru BIONZ X od společnosti Sony a nejpokročilejšímu automatickému ostření nabízí model A7 výjimečné detaily, citlivost a kvalitu. Připravte se na výkon, který posune vaše fotografování na novou úroveň.


24,3MPx plnoformátový snímačTento pozoruhodný nový snímač má všechny předpoklady k zachycení prvotřídních snímků: vysoké rozlišení, špičkovou citlivost, extrémní dynamický rozsah, nepřekonatelné detaily a nízkou úroveň šumu.


Vynikající zpracováníS nejnovějším obrazovým procesorem BIONZ X od společnosti Sony můžete očekávat jen výjimečné výsledky: věrněji vykreslené barvy, lepší redukci šumu a rychlejší snímání série fotografií.


Elegantní provedení. Výkonné funkce.Při vytváření modelu a7 se společnost Sony snažila vyvážit přesné ovládání vyžadované profesionálními fotografy s důležitými ergonomickými hledisky. Výsledkem jsou promyšleně vytvořená a umístěná tlačítka a ovládací prvky, výkonné funkce, široké možnosti vlastního přizpůsobení a různé možnosti připojení a nahrávání – to vše v odolném, lehkém těle, o 25 % menším než přední digitální zrcadlovky.


Plný formát, kompaktní provedeníModel A7 váží i s baterií pouhých 416 gramů, což je přibližně polovina hmotnosti předních digitálních zrcadlovek. Je navíc mnohem skladnější, takže už se nemusíte rozhodovat mezi kvalitou a cestovním provedením.


Lehký, ale odolnýModel A7 je vyroben z nejlehčího konstrukčního kovu na světě – hořčíku. Díky tomu se můžete spolehnout, že váš fotoaparát vám bude dělat společnost ještě dlouho.


Když se rychlost snoubí s přesnostíModel A7 s nejpokročilejší funkcí automatického ostření od Sony využívá fázové ostření (117 bodů) v kombinaci s detekcí kontrastu. Algoritmus detekce prostorových obrazů přináší rychlost.


Zastavte si akci v nejlepším okamžikuNové rychlejší a přesnější automatické ostření se sledováním využívá výkonné prediktivní algoritmy a technologii pro rozpoznání objektu a sleduje každý pohyb s větší rychlostí a přesností.


Automatické zaostření na očiTato funkce umožňuje snímání skvělých portrétů – díky vylepšené detekci očí, která se zaměřuje na zorničky, dokáže při malé hloubce ostrosti zaostřit i na obličej, který je od objektivu částečně odvrácen.


Chytřejší hledáček, lepší snímky100% pokrytí záběru, rozlišení 1024 x 768, vysoký kontrast, aktualizace nastavení v reálném čase a přesný efekt bokeh – hledáček OLED (XGA) Tru-Finder není jen prvek pro tvorbu kompozice, ale výrazné vylepšení. Mezi další profesionální funkce patří pět režimů zobrazení a možnost úpravy teploty barev a jasu.


Zřetelný objekt, působivý příběh - Výhoda přesného efektu bokehNa rozdíl od klasických optických hledáčků, u kterých dochází ke zkreslení efektu bokeh na obrazovce zaostření, dokáže elektronický hledáček společnosti Sony reprodukovat obraz přímo ze snímače, takže vidíte přesně, jak bude výsledný snímek vypadat. Měníte clonové číslo? Změna hloubky pole se projeví i v hledáčku.


Přibližte si to podstatnéNež vyhodnotíte snímek, dotáhněte jej k dokonalosti. Přední digitální zrcadlovky vám umožní přiblížit si pořízený snímek na displeji LCD a zkontrolovat jej. Díky hledáčku Tru-Finder však můžete potřebné úpravy provést ještě před stisknutím spouště. Už se nebudete divit, co jste vyfotili – nyní zachytíte přesně to, co chcete.


Dolaďte zaostření - Funkce Peaking pro přesné detailyPotřebujete okamžité potvrzení nejpřesněji zaostřených oblastí snímku? Aktivujte si integrovanou funkci Peaking, která dané oblasti barevně zvýrazní. Citlivost funkce i barvu zvýraznění si můžete nastavit.


Kompozice bez tápání - Prohlédněte si úpravy expozice ještě před pořízením snímkuPři snímání s tradičními hledáčky museli fotografové vždy zkontrolovat pořízený snímek na displeji LCD nebo použít bracketing – pouze tak se jim podařilo získat optimální expozici. Nyní už to není potřeba: díky hledáčku Tru-Finder™ si můžete úpravy expozice zobrazit ještě před pořízením snímku a přitom stále sledovat snímaný objekt.


Formát videa Full HDZtvárněte dokonale svou vizi pomocí plynulého obrazového formátu AVCHD při rychlosti 60 sn./s nebo snímejte v režimu 24p nabízejícím skutečný zážitek jako v kině.


Profesionální zvukový záznamProstřednictvím adaptéru XLR můžete připojit externí mikrofony. Můžete si také zobrazit úroveň nahrávání a přes konektor pro sluchátka sledovat nahrávaný zvuk.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.