Využijte dopravu zdarma! Stačí nakoupit za více jak 3 000 Kč.

SONY ILCE-7M3BKIT

Digitální fotoaparát E-mount Sony ALPHA 7 III (ILCE-7M3B) s objektivem se zoomem 28-60 mm
24,2MPx 35mm snímač CMOS Exmor R Full-Frame se zpětným osvětlením
Rozsah citlivosti až ISO 51200 (možnost rozšíření až na ISO 50-204800 pro fotografie)
Rychlé hybridní automatické ostření s fázovou detekcí se 693 body a automatickým ostřením s detekcí kontrastu se 425 body
Rychlé souvislé snímání rychlostí až 10 sn./s se sledováním AF/AE
Funkce pro záznam videa v rozlišení 4K HDR
Full-Frame objektiv SONY SEL2860 F4-5.6/28-60 mm

Prodej ukončen
Katalogové číslo: ILCE7M3BKIT

Zde si můžete zdarma zaregistrovat prodloužení zákkoné záruky o jeden rok. https://www.sony.cz/electronics/exwarrantyDokonalost pro všechny. Vše potřebné.Zachyťte vrcholné okamžiky díky modelu α7 III značky Sony, který je vybaven novým snímačem Full-Frame CMOS se zpětným osvětlením a dalšími inovacemi v oblasti zobrazování, vysokou rychlostí odezvy, snadnou obsluhou a spolehlivou odolností, které vyhovují požadavkům fotografů.


Ovládejte svoji kreativituDíky kompaktnímu tělu s vynikajícími možnostmi zobrazení a vysokou rychlostí vám model α7 III poskytne výkon, přesnost a flexibilitu, které vám umožní zachycovat jedinečné okamžiky tak, jak si přejete.


Vykreslení scén v realistických detailechNově vyvinutý snímač obrazu se zpětným osvětlením a zdokonalený systém zpracování obrazu splňují různé požadavky na fotografování a poskytují vysoce kvalitní obrazové možnosti, které byste očekávali pouze u fotoaparátu Full-Frame.


Nový snímač, zdokonalený obrazový procesorNejnovější technologie zajišťuje ohromující rychlost zpracování. Nová verze 24,2megapixelového snímače Exmor R CMOS nyní nabízí provedení se zpětným osvětlením, je doplněna nejnovějším obrazovým procesorem BIONZ X a přední technologií LSI. Tato kombinace zaručuje dvakrát vyšší rychlost načítání dat a 1,8krát lepší zpracování dat.


Snímač Full-Frame se zpětným osvětlením - vyšší citlivost i rychlost čtení35mm obrazový snímač CMOS Full-Frame se zpětným osvětlením nabízí vyšší efektivitu při zachycení světla a rozšířené obvody. Díky měděnému vinutí přispívá k rychlejšímu přenosu dat, výstupu dat při velmi vysoké rychlosti a zároveň minimalizuje šum a odhaluje jemné detaily každého snímku.

1) Tradiční konstrukce 2) Konstrukce se zpětným osvětlením a. Povrch přijímající světlo b. Snímač bez mezer na čipu c. Hliníkové vinutí d. Fotodiodový substrát e. Měděné vinutí


Omezení šumu u obrazů s vysokým rozlišenímRozsah ISO je zvětšen na ISO 100-51200 (lze rozšířit na ISO 50-204800 u fotografií), zatímco technologie pro reprodukci detailů a redukci šumu podle oblasti zachovávají detaily obrazu a redukují šum. Díky výkonu ve středním až vysokém rozsahu citlivosti můžete fotografovat při vysoké citlivosti ISO, aniž by došlo ke zhoršení šumu nebo obrazu.


Jemná gradace od stínu ke zvýrazněníDynamického rozsahu až přibližně 15 kroků je při nastavení nízké citlivosti dosaženo díky vylepšenému snímači CMOS a obrazovému procesoru, které umožňují jemnou gradaci od stínu ke zvýraznění. Tím získáte svobodu při vytváření kreativních snímků.


Věrná reprodukce barevKvalita reprodukce barev se výrazně zlepšila, takže snímané objekty mají přirozenější barvy, které věrné odrážejí skutečné barvy. Odstíny pleti v portrétech, modré nebe na snímcích krajiny a živé odstíny na fotografiích zátiší vypadají velmi realisticky.


Stabilnější snímky s 5osou stabilizacíNejnovější, vysoce přesná stabilizace využívá stabilizační jednotku, gyrosenzory a algoritmy, aby se dosáhlo rychlostní výhody až 5krokové clony v systému, který kompenzuje pět typů chvění fotoaparátu díky široké škále objektivů a poskytuje vynikající výkon.


14bitový výstup RAW pro bohaté gradacePro dosažení plynulejší gradace zpracovávají nejnovější obrazový procesor BIONZ X a přední technologie LSI 16bitové obrazové signály. Tento procesor také umožňuje 14bitový výstup RAW i při snímání v tichém nebo souvislém režimu.

[1]Snímač obrazu [2] Nejnovější rychlá přední technologie LSI [a] 16bitové zpracování obrazu


4D FOCUS – výkon automatického ostření se vyvíjíVýkon automatického ostření je nyní lepší: optimálně využívá stejná vylepšení automatického ostření jako u modelu α9. Jakmile model α7 III zachytí nepředvídatelně se pohybující objekty, třeba tanečníky, boxery nebo divoká zvířata, jen tak je nepustí z dohledu.


693. Neuvěřitelně vysoký počet bodů AF s fázovou detekcíTento fotoaparát obsahuje systém automatického ostření s fázovou detekcí a 693 body, které pokrývají přibližně 93% oblasti snímku a také 425 hustě poskládaných bodů automatického ostření pro detekci kontrastu vylepšujících ostření.

[1] Pokrytí automatické ostření s fázovou detekcí (693 bodů) [2] Pokrytí automatické ostření s detekcí kontrastu (425 bodů)


Až dvakrát rychlejší výkon automatického ostřeníKombinace AF s fázovou detekcí v ohniskové rovině pro vynikající rychlost a sledování a přesného AF s detekcí kontrastu umožňuje důmyslnému rychlému hybridnímu AF značky Sony zachytit rychlé objekty na dokonale ostrých snímcích. Tento systém 2x zvyšuje výkon AF.


Vylepšené sledování automatického ostření pro rychle se pohybující objektyVýkonné automatické ostření převzaté od modelu α9 umožňuje sledování automatického ostření s vyšší přesností pro souvislé fotografování rychlých akcí. Při rychlejším načítání snímače obrazu lze sledovat i pohyb složitých předmětů a náhlé pohyby lze přesně předvídat, což umožní zachytit rozhodující okamžiky.


Spolehlivé automatické ostření až do jasu EV-3Pokročilé algoritmy automatického ostření přispívají k větší přesnosti automatického ostření až po tak nízké hladiny světla jako EV-3, což zajistí spolehlivější automatické ostření na tmavých místech.


Automatické ostření s fázovou detekcí v ohniskové rovině podporuje objektivy s bajonetem ASystém automatického ostření s fázovou detekcí a 693 body nezajišťuje jen pokrytí – nabízí výhody vysokého výkonu při sledování, i když upevníte objektiv s bajonetem A prostřednictvím adaptéru LA-EA3.


AF na oči způsobilo převrat v zachycování portrétůModel α7 III nyní umožňuje používat automatické zaostření na oči v režimu AF-C pro rychlejší a účinnější sledování očí při fotografování. Snadné udržení optimálního zaostření na pohybující se objekty může zcela změnit vaše portrétní fotografie.


Ovládání ostření na obrazovceModel α7 III je vybaven funkcí zaostření dotykem a funkcí dotykového panelu, abyste mohli při současném využití hledáčku dotykem prstu intuitivně posouvat zaostřený záběr.


Automatické ostření při zvětšeném zaostřeníKdyž je vybraná oblast ostření v hledáčku/na monitoru zvětšená, použijte pro fotografie automatické ostření a po automatickém zaostření zobrazení zvětšete. Tento postup je ideální pro zaostření na malou plochu a další fotografie s přesným ostřením.


Všestrannější nastavení automatického ostřeníCitlivost sledování automatického ostření pro fotografie je možné nastavit v pěti krocích. Oblasti/ body automatického ostření se dají změnit při přepínání mezi orientací na výšku a na šířku. Nastavení bodů ostření lze přiřadit vlastním tlačítkům.


Rychlé souvislé fotografování pro zachycení vrcholných okamžikůModel α7 III může používat souvislé snímání rychlostí až 10 sn./s se sledováním AF/AE a snímání série snímků rychlostí až 8 sn./s s režimem živého náhledu. Fotoaparát také podporuje tiché snímaní rychlostí až 10 sn./s se sledováním AF/AE při maximálním rozlišení.


Souvislé fotografování v naprostém tichuTento fotoaparát umožňuje potichu snímat rychlostí až 10 sn.,/s se sledováním AF/AE. Při snímání různých scén je ticho zásadní a i ten nejnepatrnější šum může znamenat ztrátu šance na ideální záběr.


Záznam s funkcí proti blikáníPokud je zjištěno blikání umělého osvětlení, závěrka se nastaví tak, aby minimalizovala možnou nekonzistenci expozice a barev jak na snímcích při krátkých časech expozice, tak i na souvisle pořízených snímcích.


Lepší ovládání při souvislém fotografováníSkupiny snímků pořízených v souvislém režimu si můžete rychle prohlédnout, odstranit nebo k nim přidat ochranu. Můžete přejít do nabídky na obrazovce a změnit nastavení. Při zápisu dat můžete také přehrávat snímky.


Vysoké rozlišení 4K HDRMimo nové funkce pro natáčení filmů v úžasném rozlišení 4K prostřednictvím 2,4násobného převzorkování je fotoaparát vybaven novým obrazovým profilem HLG (Hybrid Log-Gamma), který podporuje okamžité zpracování v HDR.


Rozlišení obrazu bez kompromisůČtení plného počtu pixelů bez pixel binning ve formátu Full-frame 35mm umožňuje 2,4krát zhustit objem dat nutných pro filmy ve 4K (QFHD: 3 840 x 2 160), přičemž minimalizuje efekt moiré a zubatost okrajů. Také si můžete vybrat formát Full-frame nebo Super 35mm. Záznam ve 4K využívá formát XAVC S při přenosové rychlosti až 100 Mb/s.


Komplexnější kvalita automatického ostřeníHybridní AF s fázovou detekcí v ohniskové rovině a AF s detekcí kontrastu udrží zaostření a spolehlivě sledují objekty v pohybu. Široká oblast AF podobná oblasti pro fotografie je nyní k dispozici i u filmů. Díky omezené rychlosti AF lze dosáhnout efektů pomalého ostření. Celkově byla vylepšena možnost přizpůsobit rychlost odezvy konkrétním scénám.


HLG (Hybrid Log-Gamma) pro okamžité zpracování HDRNový obrazový profil HLG podporuje okamžité zpracování HDR. Videa zachycená v obrazovém režimu HLG budou působit realisticky s minimem tmavých stínů a přeexponování, které ničí gradaci a detaily, a to bez gradace barev.

[1] Vysoká flexibilita při jemném ladění obrázků podle potřeby (nutná gradace barev) [2] Okamžitý obrázek ve vysoké kvalitě (gradace barev není nutná)


Podporuje S-Log a zpomalený a zrychlený záznam23Funkce S-Log vylepšuje gradaci ze stínů do středních tónů a rozšiřuje dynamický rozsah až do 14 kroků. Navíc vybere snímkovou frekvenci od 1 do 120/100 sn./s pro až 60x rychlejší pohyb a 5x pomalejší pohyb.


Spolehlivé funkce a ovládání v kompaktním těleModel α7 III je vylepšen o rychlé ovládání během fotografování, oslnivě ostré pohledy v hledáčku Tru-Finder, všestrannou možnost připojení, mimořádnou odolnost při fotografování pomocí různých zdrojů napájení a vysokou odolnost proti vlhkosti a prachu.


Delší výdrž baterie umožňuje dosáhnout delších a profesionálnějších záznamůModel α7 III může využívat baterii NP-FZ100 se zhruba 2,2násobkem kapacity baterie NP-FW50, což na jedno nabití umožňuje nasnímat až přibližně 710 fotografií. Volitelná nabíječka baterií BC-QZ1 nabízí rychlejší nabíjení v porovnání s nabíjením pomocí USB.


Dva sloty na média, podpora UHS-IIDíky dvěma slotům na média, přičemž jeden je kompatibilní s kartou UHS-II pro rychlý zápis dat, dokáže model α7 III provádět současný záznam nebo záznam umožňující změnu úložiště, oddělit data RAW/JPEG a snímky/videa a kopírovat data mezi kartami.


Nabídka My Menu: rychleji k oblíbeným položkámDo nové nabídky My Menu můžete přiřadit až 30 často používaných položek k okamžitému použití. Můžete vytvořit a přizpůsobit optimální nabídku podle svých potřeb.


Funkce hodnoceníS funkcí hodnocení můžete kdekoli přímo na místě hodnotit pořízené fotografie 1 až 5 hvězdičkami, a to pomocí obrazovky přehrávání, na které se funkce ovládá, pokud má přidělené vlastní tlačítko.


Možnosti připojení pro jednoduché pracovní postupyPort USB 3.1 Gen 1 je kompatibilní s portem USB Type-C a umožňuje snadný vysokorychlostní dálkový přenos dat do počítače pro manipulaci s velkými obrazovými soubory, které vznikají při fotografování se současným připojením k počítači.


Nová softwarová sada Imaging Edge for SonySoftwarová sada Imaging Edge zlepší kvalitu obrazu a pracovní postupy a pomůže upravit obrázky ve formátu RAW. Funkce „Remote“: dálkové ovládání fotografování a sledování scény pomocí živého náhledu v počítači. Funkce „Edit“: vyvolávání dat ve formátu RAW do kvalitních fotografií. Funkce „View“: prohlížení, hodnocení a výběr fotografií ze seznamu.