Chcete mít Vánoce v klidu? Podívejte se, do kdy můžete objednávat s jistotou doručení. A nezapomeňte si také zkontrolovat Vánoční otevírací dobu našich prodejen.

SONY ILCE-7R

doprava zdarma
Digitální fotoaparát E-mount Sony ALPHA 7R (ILCE-7R)
36,4MPx plnoformátový snímač CMOS Exmor
Procesor BIONZ X pro úchvatné detaily a redukci šumu
Vyměnitelné objektivy s bajonetem E
Rychlé inteligentní automatické ostření pro rychlou a přesnou detekci kontrastu
Hledáček XGA OLED Tru-Finder s vysokým kontrastem
Skladem
Katalogové číslo: ILC-E7R
59 990  (ušetříte 63%)
21 990 
ks
Vystaveno - záruka 2 roky
výprodej

Skutečná realitaModel A7R: přenosnost a výkon v jednom. 36,4MP 35mm plnoformátový snímač v těle, jehož hmotnost je oproti předním zrcadlovkám poloviční – nový standard pro každého, kdo touží po špičkovém nástroji.


Nový standardSeznamte s nejmenším a nejlehčím 35mm fotoaparátem Full-Frame s výměnnými objektivy na světě. S rozlišením 36,4 megapixelu není model A7R jen milníkem v oblasti kompaktních fotoaparátů – jedná se o přelomový krok v oblasti fotoaparátů jako celku. Díky nejnovějšímu procesoru BIONZ X a absenci optické dolní pásmové propusti nabízí model A7R nepřekonatelně reálné detaily. Připravte se na zachycení reality jako nikdy dříve.


36,4MP plnoformátový snímač ExmorTento pozoruhodný nový snímač má všechny předpoklady k zachycení prvotřídních snímků: vysoké rozlišení, špičkovou citlivost, extrémní dynamický rozsah, nepřekonatelné detaily a nízkou úroveň šumu.


Vynikající zpracováníS nejnovějším obrazovým procesorem BIONZ X od společnosti Sony můžete očekávat jen výjimečné výsledky: věrněji vykreslené barvy, lepší redukci šumu a rychlejší snímání série fotografií.


Snímky bez kompromisůNaše nejnovější snímače Exmor nabízejí vyšší rychlost díky paralelnímu zpracování signálu a rychlejšímu převodu signálu. Díky tomu je snadné dosáhnout detailů potřebných při náročném profesionálním použití.


Vždy přirozené výsledkyVylepšená reprodukce detailů s omezením difrakce vytvářejí přirozenější kontury a redukují rozmazání světelných bodů. Vychutnejte si redukci šumu s 16bitovým zpracováním obrazu a 14bitový výstup RAW.


Elegantní provedení. Výkonné funkce.Při vytváření modelu A7R se společnost Sony snažila vyvážit přesné ovládání vyžadované profesionálními fotografy s důležitými ergonomickými hledisky. Výsledkem jsou promyšleně vytvořená a umístěná tlačítka a ovládací prvky, výkonné funkce, široké možnosti vlastního přizpůsobení a různé možnosti připojení a nahrávání – to vše v odolném, lehkém těle, o 25% menším než přední digitální zrcadlovky.


Plný formát, kompaktní provedeníModel A7R váží i s baterií pouhých 465 gramů, což je přibližně polovina hmotnosti předních digitálních zrcadlovek. Je navíc mnohem skladnější, takže už se nemusíte rozhodovat mezi kvalitou a cestovním provedením.


Lehký, ale odolnýModel A7R je vyroben z nejlehčího konstrukčního kovu na světě – hořčíku. Díky tomu se můžete spolehnout, že váš fotoaparát vám bude dělat společnost ještě dlouho.


Když se rychlost snoubí s přesnostíRychlejší procesor BIONZ X spolupracuje s novým algoritmem pro detekci prostorových objektů, a společně tak umožňují optimální ovládání pohonu objektivu. Další vylepšení zahrnují přesnější detekci očí a uzamknutí automatického ostření.


Chytřejší hledáček, lepší snímky100% pokrytí záběru, rozlišení 1024 x 768, vysoký kontrast, aktualizace nastavení v reálném čase a přesný efekt bokeh – hledáček OLED (XGA) Tru-Finder není jen prvek pro tvorbu kompozice, ale výrazné vylepšení. Mezi další profesionální funkce patří pět režimů zobrazení a možnost úpravy teploty barev a jasu.


Zřetelný objekt, působivý příběhNa rozdíl od klasických optických hledáčků, u kterých dochází ke zkreslení efektu bokeh na obrazovce zaostření, dokáže elektronický hledáček společnosti Sony reprodukovat obraz přímo ze snímače, takže vidíte přesně, jak bude výsledný snímek vypadat. Měníte clonové číslo? Změna hloubky pole se projeví i v hledáčku.


Přibližte si to podstatnéPřední digitální zrcadlovky vám umožní přiblížit si pořízený snímek na displeji LCD a zkontrolovat jej. Díky hledáčku Tru-Finder však můžete potřebné úpravy provést ještě před stisknutím spouště. Už se nebudete divit, co jste vyfotili – nyní zachytíte přesně to, co chcete.


Funkce Peaking pro přesné detailyPotřebujete okamžité potvrzení nejpřesněji zaostřených oblastí snímku? Aktivujte si integrovanou funkci Peaking, která dané oblasti barevně zvýrazní. Citlivost funkce i barvu zvýraznění si můžete nastavit.


Kompozice bez tápáníPři snímání s tradičními hledáčky museli fotografové vždy zkontrolovat pořízený snímek na displeji LCD nebo použít bracketing – pouze tak se jim podařilo získat optimální expozici. Nyní už to není potřeba: díky hledáčku Tru-Finder si můžete úpravy expozice zobrazit ještě před pořízením snímku a přitom stále sledovat snímaný objekt.


Uveďte své představy do pohybuModel A7R s 35mm snímačem Full-Frame, širokou nabídkou objektivů, konektorem pro sluchátka a zvukovým adaptérem XLR představuje nový standard pořizování videozáznamů. A díky procesoru BIONZ X vypadá záznam i při nedostatečném osvětlení čistě a detailně.


Formát videa Full HDZtvárněte dokonale svou vizi pomocí plynulého obrazového formátu AVCHD při rychlosti 60 sn./s nebo snímejte v režimu 24p nabízejícím skutečný zážitek jako v kině.


Profesionální zvukový záznamProstřednictvím adaptéru XLR můžete připojit externí mikrofony. Můžete si také zobrazit úroveň nahrávání a přes konektor pro sluchátka sledovat nahrávaný zvuk.Obrazový procesor BIONZ X
Obrazový snímač Exmor™ APS HD CMOS
Rozlišení/z toho efektivně 36,8 MPx / 36,4 MPx
Citlivost odpovídající ISO 100 - 25600
Velikost snímacího čipu 35mm full frame (35,8×23,9mm)
Rozlišení snímacího čipu 36,4 MPx
Ostření auto/manual Ano/ Ano
Režimy ostření Vícebodové / Na střed / Flexibilní bodové
Blesk/redukce červ.očí/předblesk Ano
Ovládání clony auto/manual Ano / Ano
Vyvážení bílé auto/manual Ano / Ano
Rychlost závěrky auto/manual Ano / Ano
Kontinuální snímání Burst/AE Bracketing 3 snímky, s přírůstky po 0,3 EV, 0,7 EV, 1,0 EV, 2,0 EV, 3,0 EV
Zonální/bodové ostření Ano / Ano
Režim movie Ano
Záznamové medium Memory Stick PRO Duo™, Memory Stick PRO-HG Duo™, paměťová karta SD, SDHC a SDXC
Formát snímku JPEG (DCF Ver. 2.0, Exif Ver.2.3), RAW (Sony ARW 2.3 format)
Maximální rozlišení 7360 x 4912 (36 MP)
Hledáček Ano
Hledáček elektronický/průhledový Elektronický
HD video Ano, formát AVCHD až 1920 x 1080 (50p, 28MB/s)
LCD monitor 7,5 cm (3.0''), LCD displej 921.000 bodů
Výstupové konektory USB, HDMI
Patice pro externí blesk Ano
Doba provozu/Počet snímků Přibližně 270 snímků
Akumulátor NP-FW50
Rozměry (š x v x h ) 126,9 x 94,4 x 48,2 mm
Hmotnost 407g

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.