SONY ILCE6500GB (Alpha 6500)

doprava zdarma
Profesionální fotoaparát Sony ILCE-6500GB (Alpha 6500) - set s objektivem SEL-P18105G
Set fotoaparátu Sony Alpha A6500 s objektivem Sony E PZ 18-105mm F4 G OSS
Kompaktním fotoaparát APS-C s výměnným objektivem, 24,2Mpx snímač Exmor® CMOS
Pětiosá stabilizace obrazu
425 bodů AF s fázovou detekcí
Rozšířená vyrovnávací paměť pro souvislé fotografování až 307 snímků
Funkce dotykového panelu, okamžitý výběr bodu ostření dotykem
Kvalitní záznam v rozlišení 4K, zpomalený a zrychlený záznam
Tělo z hořčíkové slitiny

Prodej ukončen
Katalogové číslo: ILCE6500GB

Všestranná hvězda akorát do dlaně
S modelem α6500 už nikdy nepropásnete žádný okamžik, a to díky jeho bezchybnému automatickému ostření, neochvějné stabilitě a intuitivní dotykové obrazovce akorát do dlaně.


 

  ¨


Rozšiřte své možnosti fotografování
Seznamte se s modelem α6500 – kompaktním fotoaparátem APS-C s výměnným objektivem, který vám dá možnost pořizovat profesionálně vypadající fotografie i filmy. Rozšířená vyrovnávací paměť pro souvislé fotografování až 307 snímků2, vestavěná pětiosá stabilizace obrazu, dotykové ovládání, bleskurychlé automatické ostření a technologie sledování AF s vysokou hustotou před vámi otevřou nové obzory.


 
Největší počet bodů AF s fázovou detekcí na světě (425)
Neuvěřitelných 425 bodů AF s fázovou detekcí v ohniskové rovině pokrývá celý záběr a zajišťuje, aby automatickému ostření nic neuniklo.
(1) Bod zaostření
(2) Automatické ostření s detekcí kontrastu
(3) Automatické ostření s fázovou detekcí

Nejrychlejší AF na světě (0,05s)
Kombinace světově nejrychlejšího automatického ostření (0,05 s) a obrazového procesoru BIONZ X™ vám umožní okamžitě zachytit rychle se pohybující objekty s naprostou přesností.Technologie sledování AF s vysokou hustotou
Vysoce konzistentní záznam rychle se pohybujících objektů - Technologie sledování AF s vysokou hustotou aktivuje hustou síť bodů AF a zajistí velice přesnou a spolehlivou detekci a sledování pohybujících se objektů.


Rozšířená vyrovnávací paměť pro souvislé fotografování
Kapacita souvislého fotografování modelu α6500 dosahuje až 307 snímků bez poklesu rychlosti (přibližně 36 sekund se sledováním AF/AE), takže vám nic neunikne.Souvislé fotografování s plynulým živým náhledem
Fotografujte pohybující se objekty, jako byste se dívali optickým hledáčkem Při souvislém fotografování s živým náhledem rychlostí až 8 sn./s je minimalizována prodleva displeje, aby se v elektronickém hledáčku nebo na obrazovce LCD zobrazovaly pohybující se objekty, jako byste se dívali optickým hledáčkem.


Kompenzuje pět typů chvění fotoaparátu
Nový, velice přesný gyroskopický snímač je základem stabilizace obrazu zkracující expoziční čas až o 5 kroků. Tento systém kompenzace chvění fotoaparátu přináší stabilnější a jasnější fotografie i filmy.


 

(1) Vychýlení (2) Rozteč (3) Houpání
Minimalizujte chvění fotoaparátu i s různými objektivy
Pětiosá stabilizace je kompatibilní nejen s objektivy s bajonetem E

Užívejte si bezkonkurenční svobodu snímání z ruky se svými oblíbenými objektivy. Krátká vzdálenost k zadní hraně obruby bajonetu E u fotoaparátu α6500 přispívá k široké kompatibilitě objektivů.

 

Objektivy s bajonetem E


(1) LA-EA4, LA-EA3, LA-EA2 nebo LA-EA1

Objektivy s bajonetem ASnímky se zaznamenají ve formátu APS-C. Po nasazení adaptéru pro objektiv s bajonetem A7 se nabídka vhodných objektivů rozšíří ještě více

(2) Adaptéry od jiných výrobců

Jiné objektivy
Pro ještě větší všestrannost funguje stabilizace obrazu i při nasazení objektivu s jiným typem bajonetu.Funkce dotykového panelu
Díky funkci dotykového panelu můžete při pohledu přes hledáček potáhnutím prstem po dotykové obrazovce LCD intuitivně upravovat bod zaostření a snadno přepínat mezi jednotlivými oblastmi.


Okamžitý výběr bodu ostření dotykem
Ostření dotykem velice usnadňuje a zrychluje zaostřování, abyste pořídili vámi vytoužené snímky.Dynamičtější záznam obrazu
Díky nové přední technologii LSI dokáže procesor BIONZ X zpracovat data ze snímače obrazu Exmor® CMOS s vynikající strukturou, jasem a ostrostí při minimálním šumu ve fotografiích i filmech.


 

(A) Tradiční konstrukce (B) Konstrukce α6500

(1) Fotodiodový substrát
(2) Povrch přijímající světlo
(3) Hliníkové vinutí
(4) Měděné vinutí

Mimořádná vnímavost snímače obrazu
Tento snímač má tenké měděné vinutí a silný fotodiodový substrát, který maximalizuje efektivitu snímání světla a zajišťuje rychlé čtení. Umožňuje také rozšířit rozsah citlivosti až na ISO 5120010 při menším šumu.
 

Vylepšený systém zpracování obrazu
Obrazový procesor BIONZ X zlepšuje strukturu obrazu, zvyšuje jas, minimalizuje šum a podporuje novou přední technologii LSI a algoritmus zpracování obrazu optimalizovaný pro snímač obrazu.


 Kvalitní záznam v rozlišení 4K
Natáčejte a zaznamenejte filmy v rozlišení 4K vytvořené z 20Mpx dat (rozlišení 6K) ve formátu Super 35mm. Vaše možnosti při natáčení rozšíří intuitivní ostření dotykem a pětiosá stabilizace obrazu.


 Vysoké rozlišení 4K
Převzorkováním (okolo 2,4x více dat zhuštěných do rozlišení 4K [odpovídá rozlišení 6K]) dosáhnete vyšší kvality a realismu ve videích s rozlišením 4K.

 


 

 


Rychlé hybridní automatické ostření pro videa

Systém rychlého hybridního AF disponuje automatickým ostřením s fázovou detekcí (špičková rychlost a sledování) a automatickým ostřením s detekcí kontrastu (vysoká přesnost), a přináší přesné ostření i při záznamu videa v rozlišení 4K.


 Zpomalený a zrychlený záznam

Můžete zaznamenat až 5x zpomalený záznam a až 60x zrychlený záznam při rychlosti až 50 Mb/s v kvalitě Full HD a poté ho přehrát bez dalšího zpracování v počítači.


 Nastavení S-Gamut/S-Log
Nastavení S-Gamut/S-Log nabízí široký dynamický rozsah (maximálně 1300%) a expresivnější úpravy během postprodukce. Model α6500 dokonce nabízí šířku 14 hodnot v nastavení S-Log.


Odolnost, spolehlivost, integrita pro snadné ovládání
Tělo z hořčíkové slitiny, spoušť testovaná na 200000 cyklech a další prvky podtrhují celkovou odolnost, ovladatelnost a spolehlivost fotoaparátu.


 
 

EISA Award 2017-2018

18.08.2017

Organizace European Imaging and Sound Association (EISA) vybrala nejlepší produkty ve svých kategoriích pro období 2017-2018. Spoustu oceněných produktů najdete i v nabídce našeho obchodu. Stačí jen nahlédnout.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.