SONY FDR-AX33

doprava zdarma
Digitální kamera Sony FDR-AX33 s rozlišením 4K
Nahrává v rozlišení 4K a HD ve formátu XAVC S
Nový procesor BIONZ X snižuje hladinu šumu
Objektiv ZEISS® Vario-Sonnar® T*
Elektronický hledáček
7,5 cm širokoúhlý displej LCD™ Xtra Fine
Sdílení a ovládání díky připojení NFC a Wi-Fi

Prodej ukončen
Katalogové číslo: FDRAX33B

Kompaktní videokamera FDR-AX33 Vám nabízí profesionální výkon ve Vaší dlani se záznamem 4K.


Výkon 4K do dlaněŽivot je plný silných momentů – od lezení po podlaze až po kráčení po jevišti. S videokamerou FDR-AX33 je můžete zachytit všechny v ohromujících detailech rozlišení 4K. 


 

FDR_AXP33Profesionální výkon ve Vaší dlani Prožijte vzpomínky znovu v rozlišení 4K se čtyřikrát více detaily než ve Full HD. Model FDR-AX33 nabízí optický stabilizátor obrazu SteadyShot™ a objektiv ZEISS® pro nejvyšší obrazovou kvalitu.  

FDR-AXP33Vaše nejlepší snímky bez rozmazání Náš pokročilý vyvážený optický stabilizátor obrazu SteadyShot™ kontroluje optickou cestu z objektivu do snímače jako v jedné plynulé jednotce a zajišťuje tak neuvěřitelně stabilní záznam.FDR-AXP33BOhromte bohatým 4K rozlišenímAby bylo možné snímky z videokamery pozvednout do výšin profesionální kvality, pokračuje společnost Sony v revolučním vylepšování rozlišení pomocí nejmodernějších technologií optimalizovaných tak, aby se nejnovější formáty záznamu využily na maximum.FDR-AXP33bDálkové ovládáníDíky technologiím Wi-Fi® a NFC lze videokameru FDR-AX33 vzdáleně ovládat a přenášet obsah do chytrého telefonu nebo tabletu prostřednictvím mobilní aplikace PlayMemories Mobile. 


 

FDR_AXP33
Obrazový procesor BIONZ XProcesor BIONZ X™ dosahuje realističtějších snímků a nabízí nové funkce s výhodou rychlejšího zpracování.
FDR_AXP33B


 

FDR_AXP33

Velký snímač CMOS Exmor R®


Snímač absorbuje dostatek světla na to, aby zachytil skutečnou atmosféru v interiéru a při nedostatečném osvětlení.


FDR_AXP33B

29,8mm objektiv ZEISS® Vario-Sonnar®Vyladění pro rozlišení 4K a ideální pro zachycení majestátních krajin. Nabízí rovněž 10x optický zoom.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.