Chcete mít Vánoce v klidu? Podívejte se, do kdy můžete objednávat s jistotou doručení. A nezapomeňte si také zkontrolovat Vánoční otevírací dobu našich prodejen.

SONY ILCA-68KB

Digitální zrcadlovka Sony ILCA-68KB s objektivem SAL-1855
Největší počet bodů automatického fázového ostření na světě
Snímač CMOS Exmor® a obrazový procesor BIONZ X™
Horní zobrazovací panel a zadní ovládací kolečko umožňují rychlé a snadné použití
Široký rozsah citlivosti ISO 100–25600
Natáčení videozáznamů ve formátu XAVC S
Včetně objektivu Sony SAL1855

Prodej ukončen
Katalogové číslo: ILCA68KB

Sony ILCA-68 - uchovejte si své pocity po celý život 


S technologií 4D FOCUS už nepropásnete ani jednu skvělou chvíli


Zachyťte nezapomenutelné okamžiky pro budoucí generace. Model α68 a jeho největší počet bodů automatického fázového ostření na světě (79) pokrývá širokou oblast a zachytí navždy kouzlo okamžiku. Snímač CMOS Exmor® a obrazový procesor BIONZ X™ zajistí vytoužené působivé snímky. Ovládací prvky, voliče a obrazovky nabízí intuitivní a snadno přizpůsobitelné ovládání.Ilca-68 
 
 

Vynikající výkon automatického ostření Největší počet bodů automatického fázového ostření na světě (79) pokrývá širokou oblast a nabízí vynikající přesnost a sledování.
 

 

Ilca-68


Vysoká kvalita obrazu a široký rozsah citlivosti ISO pro fotografie a filmy 


Velký snímač obrazu CMOS Exmor® s přibližně 24,2 MP6 zajišťuje vysoké rozlišení obrazu, jemnou gradaci barev a kreativní efekt bokeh. Procesor BIONZ X™ disponuje pokročilými technologiemi reprodukce obrazu, dokáže vysokou rychlostí zpracovávat veliké objemy dat ze snímače a zaznamenává realističtější obraz. Tyto dvě technologie se skvěle doplňují, nabízí široký rozsah citlivosti ISO 100–256007 a přináší krásně jasné a ostré výsledky.  24,2 MP snímač CMOS formátu APS-CVelký snímač obrazu CMOS Exmor formátu APS-C s efektivním rozlišením přibližně 24,2 MP 

Ilca-68
Obrazový procesor BIONZ XPodporuje celou řadu špičkových technologií zpracování obrazu, které nabízí ještě vyšší kvalitu obrazu.  

Ilca-68
Obsluha a snadné přizbůsobení Displej LCD můžete vyklopit až o 135° nahoru a 55° dolů a poté fotit z různých úhlů – nad hlavou i od země. 2,7" displej se vyznačuje jasným, ostrým obrazem, nízkou reflektivitou s temnější černou a vyšším kontrastem a přizpůsobitelným jasem.


Ilca-68Ilca-68

Ilca-68
  

Chytřejší hledáček pro lepší snímkyJasný, vysoce kontrastní hledáček OLED Tru-Finder™ usnadňuje profesionální rozvržení a náhled snímků, přičemž v reálném čase zachycuje obrazová data s bohatou barevnou škálou a věrnými barvami.
 

ilca-68Rozšířená nabídka objektivů Rozšiřte své fotografické obzory s rozšířenou řadou vynikajících objektivů. S fotoaparátem α68 si špičkový výkon profesionálních skleněných objektivů značek Sony a ZEISS® užijete naplno. 

Ilca-68

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.