Zlevnili jsme pro Vás cenu dopravy v objednávkách do 6 000 Kč. Cena dopravy v objednávkách nad 6 000 Kč je stále ZDARMA!

SONY ILCA-99M2

doprava zdarma
Digitálním zrcadlovka Sony Alpha 99 II Full frame 42,4Mpx - tělo
„Převrácený“ obrazový snímač 35mm Full-Frame CMOS Exmor R® (35,9 x 24,0 mm) 42,4 Mpix.
Pětiosý stabilizátor SteadyShot INSIDE pro podporu fotografií/videí.
79 rychlých a efektivních bodů hybridního křížového automatického ostření.
Rychlé souvislé snímání 12 sn./s se sledováním AF/AE.
Objektivy Sony s bajonetem A, potvrzena funkčnost s objektivy Minolta / Konica Minolta.
Elektronický hledáček XGA OLED, 1,3 cm (typ 0,5)
Obrazový procesor BIONZ X

Prodej ukončen
Katalogové číslo: ILCA99M2

Nová legenda s bajonetem A
α99 II přináší novou úroveň kvality díky rychlejšímu automatickému ostření s vysokou přesností, rychlejšímu souvislému fotografování a ohromujícímu rozlišení – nejlepší výkon u fotoaparátu s bajonetem A.


 

 


Revoluční funkce ve spolehlivém stylu
S rychlým souvislým fotografováním se sledováním AF odhalíte nové světy.

Využijte důmyslné funkce zdokonalené pomocí nejnovějších inovací fotoaparátů od Sony: nově vyvinuté velmi rychlé a přesné hybridní automatické ostření s fázovou detekcí, sledování AF/AE2 při souvislém fotografování rychlostí 12 sn./s, pětiosou stabilizaci obrazu integrovanou v těle a pokročilé funkce videí v rozlišení 4K.


 
Výhody hybridního systému AF s fázovou detekcí
Technologie Translucent Mirror umožňuje systém automatického ostření

Technologie Translucent Mirror umožňuje hybridní systém AF s fázovou detekcí ze dvou snímačů automatického ostření. Snímač automatického ostření se 79 body zajišťuje ostření a detekci hloubky. Snímač AF v ohniskové rovině s 399 body na snímači obrazu pro širší pokrytí. Souvislé fotografování v rychlosti až 12 sn./s zaznamenává sledování automatického ostření oku neviditelný pohyb.


 
 

Rychlé a přesné ostření díky 79 bodům hybridního křížového automatického ostření
Hybridní křížové automatické ostření se 79 body účinně zachytí fotografovaný objekt. 79 bodů automatického ostření specializovaného snímače automatického ostření s fázovou detekcí slouží pro horizontální detekci a 399 bodů automatického ostření snímače automatického ostření s fázovou detekcí v ohniskové rovině se stará o vertikální detekci. Oblast pokrytí snímače automatického ostření s fázovou detekcí v ohniskové rovině navíc zahrnuje oblast specializovaného snímače automatického ostření s fázovou detekcí, takže 79 navrstvených bodů funguje jako volitelné body hybridního křížového automatického ostření. Křížové měření snižuje vliv povrchového vzoru objektu, takže získáte rychlé a přesné ostření pro prakticky jakýkoli typ objektu. Středový bod automatického ostření navíc funguje jako snímač s citlivostí F2,8, který podporuje objektivy s minimální hodnotou světelnosti až F 2,8 nebo nižší.
 

         

         
79bodový snímač AF s 15 křížovými body

         
AF s fázovou detekcí v ohniskové rovině s 399 body

         
79 bodů hybridního křížového AF

15 křížových bodů automatického ostření na specializovaném snímači s fázovou detekcí kontroluje přesné ostření a hloubku. Automatické ostření v ohniskové rovině s největším počtem bodů automatického ostření na světě kombinuje širší pokrytí s přesnou detekcí. Hybridní křížové měření umožňuje rychlé automatické ostření na prakticky jakýkoli typ objektu.

  1. Specializované body automatického ostření s fázovou detekcí (křížová detekce, citlivost F 2,8)
  2. Specializované body automatického ostření s fázovou detekcí (křížová detekce)
  3. Specializované body automatického ostření s fázovou detekcí (horizontální detekce)
  4. Body automatického ostření s fázovou detekcí v ohniskové rovině (vertikální detekce)
  5. Body hybridního křížového automatického ostření (specializované body automatického ostření s fázovou detekcí: křížová detekce, citlivost F 2,8)
  6. Body hybridního křížového automatického ostření (specializované body automatického ostření s fázovou detekcí: křížová detekce)
  7. Body hybridního křížového automatického ostření


Pokročilý výkon funkcí automatického ostření
Vylepšete výkon při snímání pomocí tří příkladných funkcí automatického ostření (AF) – automatického ostření při nedostatečném osvětlení, vylepšeného automatického ostření se sledováním objektu a automatického zaostření na oči.


 

         

         
Vylepšené sledování objektů

         
Automatické ostření pro tmavé scény do úrovně EV-4

         
Přesné ostření díky automatickému zaostření na oči

Využitím velkého množství dat automatického ostření lze dosáhnout konzistentního sledování s vysokou přesností. Automatické ostření citlivé na světlo umožňuje fotografovat až do hodnoty EV-4 (středový bod zaostření). Ostřete na oči fotografovaného, i když má pootočený obličej.Rychlé souvislé fotografování se sledováním AF/AE
Fotoaparát nabízí vylepšenou rychlost zpracování a mechanismus závěrky k dosažení bezkonkurenční rychlosti souvislého fotografování až 12 sn./s (až 8 sn./s při fotografování s živým náhledem) se sledováním AF/AE


 
 
 

Ohromující vysoké rozlišení
Model α99 II je vybaven 35mm snímačem CMOS typu Full-Frame s rozlišením 42,4 MP a zpětným osvětlením, který zachytává obraz s vysokým rozlišením a současně poskytuje vysokou citlivost, minimalizovaný šum a široký dynamický rozsah. Široký standardní rozsah citlivosti ISO 100–25 600 je rozšiřitelný na ještě širší citlivost ISO 50–102 400


 


 

Zvýšené rozlišení a citlivost snímače CMOSZlepšila se účinnost zachytávání světla pomocí snímače obrazu se zpětným osvětlením a antireflexní vrstvou a díky konstrukci snímače bez mezer na čipu, která umožňuje rovnoměrné pronikání světla bez ohledu na střed nebo okrajové oblasti objektivu.
1) Tradiční konstrukce
2) Konstrukce se zpětným osvětlením

a. Povrch přijímající světlo
b. Snímač bez mezer na čipu
c. Hliníkové vinutí
d. Fotodiodový substrát
e. Měděné vinutí

Rychlé zpracování pro mimořádně přesná dataNově vyvinutá přední technologie LSI podporuje procesor BIONZ X při zpracování obrovských množství obrazových dat dodávaných ze 42,4MP snímače CMOS. Procesor BIONZ X tak může dosahovat vyšší kvality obrazu a rychlosti.

ISO 100–25 600 rozšiřitelné na 50–102 400α99 II nabízí vysoké rozlišení a nízký šum v širokém rozsahu standardní citlivosti ISO 100–25 600, který lez rozšířit na ISO 50–102 400

Vyšší kvalita bez optického pásmové propustiFotoaparát nemá optickou pásmovou propusť, která by snižovala kvalitu vysokého rozlišení 42,4 MP, což vede k maximálnímu optickému výkonu, díky němuž mohou objektivy řady α plně zobrazovat realitu do posledního detailu.
1) S dolní pásmovou propustí
2) Bez dolní pásmové propusti

16bitové zpracování obrazu, 14bitový výstup v RAW14bitové digitální signály jsou nejprve zpracovány v procesoru BIONZ X a předním systému LSI jako 16bitová data a pak dodána na výstup jako 14bitová data RAW s bohatší gradací a vyšší kvalitou obrazu.
1) Snímač obrazu
2) Nově vyvinutá vysokorychlostní přední technologie LSI
3) 16bitové zpracování obrazuPětiosá optická stabilizace obrazu
Stejně účinné jako použití o 4,5 kroku kratšího expozičního času

Fotografování by mělo být co nejstabilnější, aby se minimalizovalo rozmazání způsobené chvěním fotoaparátu. Vysoké rozlišení modelu α99 II je proto optimalizované díky stabilizaci obrazu, o kterou se stará pětiosý systém SteadyShot INSIDE integrovaný v těle a vyladěný pro jeho výkon s 42,4 MP. Můžete přibližovat vzdálené objekty, pořizovat záběry zblízka i zachytávat noční scény s čistotou téměř bez jakéhokoli chvění jak u fotografií, tak u videí.


 
         

         Korekce pohybu kvůli sklonu a vychýlení
 

Korekce vodorovného/svislého pohybu
 

Korekce houpavých pohybů 

Videa ve vysokém rozlišení 4K pro uživatele bajonetu A
Využijte svou představivost při záznamu videa v rozlišení 4K na fotoaparátu α99 II a snímač obrazu typu Full-Frame se zpětným osvětlením vaši vizi promění v realitu. Při záznamu ve formátu snímače Full-Frame s rozlišením 4K dosáhnete v rozlišení 4K většího expresivního účinku. A díky úplnému načítání pixelů bez funkce pixel binning můžete při záznamu ve formátu velikosti Super 35 mm zachytávat ohromující vysoké rozlišení.


 Ohromující rozlišení díky formátu Super 35 mm
α99 II zaznamenává videa v rozlišení 4K ve formátu Super 35 mm. Převzorkování sbírá přibližně 1,8násobně více informací, než je potřeba pro výstup videa v rozlišení 4K, takže má obraz realistickou hloubku a rozsah.


 Zde pište nadpis

Zde pište Váš text
Spousta funkcí pro větší jednoduchost a spolehlivost


Oceníte novou ergonomii α99 II. Přepracované tělo je o 8 % menší než u modelu α99 díky přehodnocení vnitřního uspořádání a zmenšené velikosti 5osového systému stabilizace obrazu. I těm nejmenším detailům byla věnována pečlivá pozornost, takže nový fotoaparát nabízí vynikající použitelnost a spolehlivou pevnost těla s menšími rozměry.


Hledáček Tru-Finder™ a výklopný LCD displej


Pevné a spolehlivé tělo


Rozhraní a použitelnost

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.