SONY ILCE-7SM2B

doprava zdarma
Digitální zrcadlovka SONY ALPHA 7 II (ILCE-7SM2) - tělo
Fotoaparát s mimořádně vysokou citlivostí a pětiosou stabilizací obrazu
Plnoformátový 35mm snímač CMOS Exmor 12,4Mpix, obrazový procesor BIONZ X
Vynikající světelná citlivost ISO až 409 600 a široký dynamický rozsah obohatí fotografie i videozáznamy
Vysoce kvalitní záznam videa ve formátu 4K, čtení plného počtu pixelů
169-ti bodové rychlé inteligentní automatické ostření
Profesionální filmové funkce S-Gamut3.Cine/S-Log3, záznam v rozlišení Full HD při frekvenci 120 sn./s

Prodej ukončen
Katalogové číslo: ILCE7SM2B

Popusťte uzdu své kreativitě.S novým modelem ?7S II, který nabízí vyšší citlivost, široký dynamický rozsah, přesné ostření a neotřesitelnou stabilitu, budete moci fotografovat s neochvějnou jistotou a rozšíříte si své fotografické obzory.


Dynamičtější detailyVelmi vysoká citlivost, mimořádně široký dynamický rozsah a vylepšený algoritmus zpracování obrazu přináší vysoce kvalitní snímky s působivými detaily.


35mm snímač Full-Frame CMOS Exmor®12,2 megapixelu4, velký rozsah ISO, široký dynamický rozsah a pokročilé zachycení světla pro jemnější gradaci.


Obrazový procesor BIONZ X™Pokročilý algoritmus vykresluje při fotografování a filmování velice jemné detaily s minimálním šumem.


Ve středu pozornosti díky 4KNyní přináší pořizování videozáznamů v rozlišení 4K a formátu Full-Frame se čtením plného počtu pixelů bez technologie pixel binning, přičemž nabízí paletu pokročilých filmových funkcí.


Videozáznamy v rozlišení 4K nejvyšší kvalityPři pořizování videozáznamů v rozlišení 4K a formátu Full-Frame model ?7S II jasně ukazuje, že dokáže zachytit obraz do nejmenších detailů, aniž by trpěl šumem, zubatými okraji nebo efektem moiré.


Formát XAVC S – ještě o trošku lepšíTento formát umožňuje záznam v rozlišení 4K při přenosové rychlosti 100 Mb/s, s nímž zachytíte detailní filmy s minimálním kompresním šumem. Soubory se uloží do vysoce kompatibilního formátu MPEG-4 AVC / H.264.


Snadno použitelné postprodukční nástroje podporují kreativituKřivka S-Log3 nabízí lepší reprodukci tónů od stínů po střední tóny (18% šedá) než křivka S-Log2. Model ?7S II dokonce nabízí působivou 14krokovou šířku nastavení gamma S-Log3.
Záznam v rozlišení Full HD při frekvenci 120 sn./s / zpomalený záznamVideozáznamy v rozlišení Full HD jsou úžasné. Vychutnejte si čtení plného počtu pixelů bez technologie pixel binning, velmi vysokou citlivost a frekvenci 120 sn./s (100 sn./s), která podporuje 4x/5x zpomalený záznam.


Snadnější sledováníProhlížejte si snímky s přirozeným kontrastem při nastavení gamma S-Log a převodem S-Log2/S-Log3 na gamma ITU709 (800%) při sledování nebo kontrole zaostření s využitím zvětšení.


Snazší úprava expoziceDíky nové, širší úrovni videosignálu a schopnosti přiřadit rozsah usnadňuje tato funkce úpravu expozice, zvláště při fotografování s nastavením gamma S-Log.


Výjimečná stabilita pro fotografování i filmováníVestavěná stabilizace rozjasní každou situaci. Kompenzace pěti typů chvění fotoaparátu, které by jinak rozmazalo fotografie i filmy zaznamenávané z ruky, doplňuje vysokou citlivost fotoaparátu. Budete tak mít lepší výběr při nastavení času závěrky, citlivosti ISO a clony.


Chytřejší a preciznější ostření bod po boduDíky tomu, že je každý z devíti středových bodů automatického ostření rozdělený na 16 částí a snímač současně zajišťuje jasné snímky bez šumu, dokáže rychlé inteligentní automatické ostření přesně rozpoznat kontrast i při velice nízké hodnotě EV -4.


Zachyťte více dění jasněji a rychlejiModel ?7S II je vybavený dvakrát rychlejším systémem automatického ostření9 při záznamu videa a dokáže tak zachytit dění s naprostou přesností, efektivitou a plynulostí.


Optimální funkčnostProfesionální konstrukce, která odolá v náročných podmínkách. Model ?7S II je připravený do akce za všech podmínek, i když k němu připojíte velký objektiv. Disponuje pokročilými funkcemi, které dlouhodobě dosahují výjimečného obrazového výkonu.


Získejte zpět až 30 000 Kč u fotoaparátů, objektivů a příslušenství SONY

16.05.2018

Nakupte vybrané fotoaparáty, objektivy, blesky a další příslušenství Sony v termínu od 16. května 2018 do 31. července 2018, registrujte svůj nákup a získejte finanční odměnu až 30 000 Kč*.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.