SONY ILCE6000LB (Sony Alpha 6000 + 16-50 mm)

doprava zdarma
Digitální fotoaparát Sony ILCE6000LB s objektivem 16-50 mm
Snímač CMOS Exmor™ APS HD s rozlišením 24,3 mpix
Objektiv 16–50 mm s bajonetem E
Extrémně rychlé hybridní ostření
3,0" výklopný displej a OLED hledáček
Wi-Fi® připojení a NFC
Natáčení Full HD videa v 50 sn./s
Černá barva
Skladem
Katalogové číslo: ILC-E6000L/B
16 990  (ušetříte 24%)
12 990 
ks
výprodej

Systémový fotoaparát Sony α6000 nabízí špičkové rozlišení 24 Mpx, nejrychlejší automatické ostření na světě i snadné bezdrátové připojení a přenos snímků. Díky hledáčku OLED Tru-Finder™, manuálnímu ovládání a řadě objektivů je skvělou alternativou zrcadlovek.

Nejrychlejší automatické ostření na světě

Model α6000 disponuje rychlým hybridním automatickým ostřením, kterému stačí pouhých 0,06 sekundy, pro precizní zaostření fotograofvané scény. Výsledkem 179 bodového fázového ostření a funkce vysokorychlostní detekce kontrastu je sekvenční režim s 11 sn./s a přesné sledování pohybu.

Větší plocha snímače pro detailnější snímky

Lepší snímky začínají u větších snímačů a α6000 převyšuje řadu přístrojů v kategorii. APS-C nabízí 1,6x větší plochu než snímače typu 4/3 a 13x větší než typy 1/2,3" obvyklé u kompaktních fotoaparátů. To vede k vynikající kvalitě snímků. Nový snímač APS HD s rozlišením 24,3 Mpx se vyznačuje optimalizovaným zachycením světla (prostřednictvím nakloněných mikročoček) a zvýšenou citlivostí na světlo.

Procesor BIONZ X™

Díky trojnásobné rychlosti zpracování je procesor BIONZ X™ schopný přesně zachytit textury, snížit rozmazané detaily a potlačit viditelný šum v konkrétních oblastech pro ostré snímky. Všechny tyto výhody se stejně uplatňují u fotografií i u videa.

Úžasné snímky za slabého světla

Neobyčejně vysoké hodnoty citlivosti ISO (až 25600) vám umožní snímat přirozené a detailní fotografie v šeru nebo v místnosti bez blesku.

Stiskněte, klepněte a sdílejte!

Díky připojení Wi-Fi® a NFC můžete snadno ukazovat a sdílet snímky. Jediný krok umožní přenos fotografií či filmů do televizorů s podporou NFC či chytrých telefonů nebo tabletů se systémem Android. Díky aplikacím Sony je váš fotoaparát chytřejší, zcela bez námahy. Zároveň se zlepšováním fotografických dovedností přidávejte vylepšení a nové schopnosti i vašemu fotoaparátu.

Rychlé hybridní automatické ostření

Pokročilé rychlé hybridní automatické ostření umožňuje zaostření více scén pouze pomocí fázového ostření (a snižuje tedy závislost na režimu detekce kontrastu), a přináší tak nejrychlejší dostupné automatické ostření, které dokáže zachytit váš objekt přesně v ten správný okamžik.

Více bodů automatického ostření znamená větší šanci na zachycení dokonale ostrého snímku a fotoaparát α6000 s prvotřídním 179 bodovým automatickým ostřením poskytuje široké pokrytí záběru a plynulé, přesné vyhledávání vašeho objektu, ať už je kdekoli v záběru.

Automatické zaostření na oči, automatické ostření s funkcí uzamknutí a další vám umožní nechat tuto stránku věci na fotoaparátu a sami se soustředit na obsah scény.

Souvislé snímání rychlostí 11 sn./s s automatickým ostřením se sledováním

Snímání působivých 11 snímků za sekundu by nemělo příliš velký význam, pokud by byly rozmazané. Zde model α6000 vyniká: získáte velmi vysokou frekvenci snímků za sekundu (sn./s) a špičkové automatické ostření se sledováním zajistí, aby byl zvolený objekt zřetelný a jasný.

Plynulé automatické ostření vylepší i vaše videa ve Full HD rozlišení

S rozlišením Full 1080 HD při 60p nebo 24p máte možnost estetické volby: snímejte ve vašich videích pohyb jako ve filmu. Působivé možnosti automatického ostření modelu α6000 nejsou omezeny pouze na fotografie. Stejnou prioritu fázového ostření fotoaparát používá pro zajištění rychlého zaostření a plynulého sledování u vašich nejnáročnějších videoprojektů, kterým tak dodá punc profesionality.

Více detailů, menší hmotnost

Profesionální funkce, přizpůsobitelná tlačítka a manuální ovládání – to vše v kompaktním a lehkém designu.

Vestavěný blesk - Další vybavení už není potřeba – pořizujte skvělé záběry v horším osvětlení a využívejte rychlejší závěrky ke snížení rozmazání s bleskem se směrným číslem (GN) 6 a ISO 100・m.

Volič režimů - Díky strategickému umístění v horní části fotoaparátu umožňuje rychlý výběr různých režimů snímání včetně režimu expozice PASM, režimu videozáznamu a dalších. Přizpůsobitelná tlačítka - 7 přizpůsobitelných tlačítek a 43 (fixních) přiřaditelných funkcí vám dovolí doladit fotoaparát na míru vašim fotografickým preferencím. Univerzální patice - Využijte širokou paletu doplňků včetně videoreflektorů a mikrofonů typu „shotgun“ pro profesionálnější videa. Ovládací kolečko - Nastavte různé parametry snímání pohybem prstu a prohlédněte si informace, které se okamžitě zobrazí v elektronickém hledáčku. Intuitivní uživatelské rozhraní - Funkce rozhraní jako například Quick Navi Pro a tlačítko Fn (Funkce) poskytují rychlý a intuitivní přístup k funkcím fotoaparátu, které chcete upravit. Ovládací kolečko - Stejně jako volič režimů je umístěno prakticky na horní části fotoaparátu: měňte nastavení rychle a intuitivně, aniž byste zvedli oči od elektronického hledáčku.

3” výklopný displej LCD a hytřejší hledáček pro lepší snímky

Snímejte kreativněji s displejem který bez problému vyklopíte nahoru i dolů, takže lze přesně snímat přes hlavy lze davu nebo získat unikátní a překvapivé snímky domácích mazlíčků, dětí a podobně. Elektronický hledáček OLED Tru-Finder™, další skvělý nástroj α6000: data v reálném čase pro plánování a náhled snímků, ovládání expozice kompenzuje příliš jasné/tlumené scény, Zoom zaostření zvětší detail, režim zobrazení ukáže histogramy a další.

Objektiv SEL-P1650, Bajonet Sony E-mount
Stabilizátor obrazu Optická stabilizace SteadyShot v objektivu
Protiprachový systém Ochranný povrch na optickém filtru a ultrazvukový vibrační mechanismus
Obrazový procesor Obrazový procesor BIONZ X™
Transfokátor optický 3,1 x
F/f ohnisková vzdálenost/porovnání 35mm F3,5–5,6 / 16-50 mm / ekviv. 24-75 mm
Obrazový snímač CMOS Exmor™ APS HD
Rozlišení/z toho efektivně 24,7 / 24,3
Citlivost odpovídající ISO 100 až 25600
Velikost snímacího čipu 23,5 x 15,6 mm (velikost APS-C)
Ostření auto/manual Ano / Ano;
Režimy ostření AF-A (automatické ostření), AF-S (automatické ostření pro jeden snímek), AF-C (souvislé automatické ostření), DMF (přímé ruční ostření), Ruční ostření
Makro režim Ne, je nutno použít makro objektiv
Blesk/redukce červ.očí/předblesk Vypnutý blesk, automatický blesk, doplňkový blesk, synchronizace na 1. lamelu, synchronizace na 2. lamelu, redukce červených očí (volitelné zapínání/vypínání), vysokorychlostní synchronizace, bezdrátové ovládání
Ovládání clony auto/manual Ano / Ano
Vyvážení bílé auto/manual Automaticky, denní světlo, stín, zataženo, žárovka, zářivka (teplá bílá, chladná bílá, denní bílá, denní světlo), blesk, pod vodou / teplota barev (2500 až 9900 K) a barevný filtr (G7 až M7 (15 kroků), A7 až B7 (15 kroků)), Vlastní
Rychlost závěrky auto/manual 1/4000 až 30 s
Kontinuální snímání Burst/AE Bracketing V krocích po 1/3 EV, 2/3 EV, 1,0 EV, 2,0 EV, 3,0 EV, 3 snímky
Korekce expozice +/–5,0 EV (možnost nastavení kroku po 1/3 EV a 1/2 EV)
Režim movie Ano
Záznamové medium Memory Stick PRO Duo™, Memory Stick PRO-HG Duo™, paměťová karta SD, SDHC a SDXC
Formát snímku Kompatibilní s formátem JPEG (DCF verze 2.0, Exif verze 2.3, MPF Baseline), RAW (formát Sony ARW 2.3)
Maximální rozlišení 6000 x 4000
Hledáček XGA OLED Tru-Finder 1,4 Mpix
Hledáček elektronický/průhledový Elektronický
HD video Ano / AVCHD až 1920 x 1080 (50p, 28MB/s)
LCD monitor 3,0" LCD displej ( 921 600 bodů)
Výstupové konektory micro USB, micro HDMI
Patice pro externí blesk Ano
Doba provozu/Počet snímků Přibližně 310 snímků (s hledáčkem) / přibližně 60 min. videa (s hledáčkem)
Akumulátor NP-FW50
Dodávané příslušenství Napájecí kabel, napájecí adaptér (AC-UB10), dobíjecí baterie (NP-FW50), popruh přes rameno, víčko těla, držák okuláru, kabel Micro USB
Rozměry (š x v x h ) 120 x 66,9 x 45,1 mm
Hmotnost 344g bez objektivu, včetně baterie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.