Všechny provozovny jsou otevřeny! Otevírací doba zde. Těšíme se na vaši návštěvu.

SONY ILCE9 (Alpha A9)

Full-Frame digitální fotoaparát Sony Alpha A9 (ILCE-9) s vyměnitelným objektivem
Nový složený obrazový snímač Full-Frame CMOS Exmor® RS s integrovanou pamětí
Rozlišení 24,2 megapixelu, vysokorychlostní obrazový procesor BIONZ X
Rychlé souvislé fotografování 20 sn./s se sledováním AF/AE
4 K video, zpomalený a zrychlený záznam, rychlé a tiché uvolnění závěrky při 1/32000 s
Automatické ostření s fázovou detekcí v ohniskové rovině s 693 body
Robustní tělo z hořčíkové slitiny, odolný proti prachu a vlhkosti, pětiosá stabilizace obrazu
Hledáček Quad-VGA OLED Tru-Finder, dis

Prodej ukončen
Katalogové číslo: ILCE9
Co dokáže jenom model α9Tento fotoaparát bez mechanických systémů nabízí o třídu vyšší výkon, kterého běžné mechanické zrcadlovky nemohly dosáhnout. Tento systém například nabízí hledáček úplně bez zatmívání – oproti tomu běžné systémy se mohou pouze snažit čas zatmívání zkrátit. Vysokorychlostní závěrka omezující zkreslení je tichá a bez vibrací a značně rozšiřuje fotografické využití – mechanické systémy na to mohou reagovat jedině tím, že se budou snažit vibrace snížit a zvuk závěrky ztišit. Zatímco model α9 nabízí souvislé sledování pohybujících se objektů, a tím i spolehlivé sledování v režimu AF/AE, tradiční zrcadlovky mohou tato zlepšení pouze částečně ohrozit. Model α9 navíc umožňuje, aby se v hledáčku nezobrazovaly pouze snímky fotografovaného objektu (jako u tradičních systémů), ale i konečný snímek. Díky novému snímači obrazu, který všechny tyto úlohy zvládá na jedničku, nyní můžete překonat všechna očekávání kladená na model α9.


Mohutný impulz pro plně elektronickou revoluciPrůkopnický složený obrazový snímač Full-Frame CMOS s integrovanou pamětí - α9 vás osvobozuje od omezení, která jsou spojená s tradičními zrcadlovkami spoléhajícími se na mechanické systémy. 24,2megapixelový snímač Full-Frame tohoto modelu jako první využívá vysokorychlostní složenou technologii, která dočasně ukládá velký objem dat do integrované paměti, a tím celkově dosahuje dvacetkrát rychlejšího načítání. Spojení snímače CMOS a pokročilého procesoru BIONZ X pro zpracování obrazu vám přináší opravdovou digitální svobodu.


Rychlé souvislé snímání až 20 sn./sPřelomový snímač Full-Frame CMOS Exmor® a procesor BIONZ X vám nabídnou souvislé fotografování až 20 sn./s se sledováním v režimu AF/AE. Díky špičkové vysoké rychlosti a dostatečné vyrovnávací paměti se vám podaří zachytit rozhodující okamžik.


Fotografování bez zatmívání


Elektronická závěrka není mechanická, nedochází k zatmívání jako u zrcadlovky se zrcátkem. I po uvolnění závěrky máte dostupný pohled na subjekt. Při souvislém snímání lze využít živého náhledu se 60 sn./s s minimální prodlevou displeje.
(A) Fotografování bez zatmívání (B) Fotografování se zatmíváním


Výpočty AF/AE až 60krát za sekunduSvětlo rovnou dopadá na snímač obrazu bez jakéhokoli mechanického narušení. Důmyslné spojení konstrukce bez zrcátka a nových vysokorychlostních technologií zajišťuje ostření AF/AE na Full-Frame ohniskové rovině.


Elektronická závěrka s rychlostí až 1/32 000 sElektronická závěrka s rychlostí až 1/32 000 s8 překonává možnosti mechanických závěrek a nabízí nové formy obrazového vyjádření. I za jasného světla lze tak bez ND filtru dosáhnout malé hloubky ostrosti. (Režim A, 1/20000 s, F8.0, ISO 1000)


Již žádné rušeníElektronická závěrka omezující zkreslení zajišťuje tiché snímání bez zvuků mechanického zrcadla a závěrky. Jde o ideální fotoaparát pro snímání sportů a objektů, které vyžadují naprosté ticho, a díky tomu je zařízení ještě praktičtější


Bez nechtěných vibracíPři snímání zrcadlovkou může docházet k mírným vibracím způsobeným nárazy zrcadla a uvolněním závěrky. Fotoaparát α9 je ale vybaven elektronickou závěrkou bez vibrací, díky které je zařízení stabilní a připravené pořizovat křišťálově ostré snímky.


Mobilita zajišťující nepřekonatelné možnostiProfesionální funkce a výkon v kompaktním těle. Svobodná mobilita přináší inspiraci a svěží kreativitu.


Rychlé, přesné a spolehlivé AF
Objevte lepší autofokus – přesné a prakticky neomylné ostření svižně reagující na rychlé pohyby. Spolehlivě funguje i za nedostatečného osvětlení a zajišťuje trvalé sledování při souvislém fotografování.


Úžasně široké pokrytí technologie 4D FOCUSBody s fázovou detekcí na povrchu snímače obrazu (693 bodů AF) pokrývají přibližně 93 % snímaného obrazu. Jsou vysoce přesné, aby bylo zaručeno jisté zaostření na objekty.


4D FOCUS: Rychlé automatické ostřeníSpolehlivé a rychlé automatické ostření vám umožní zachytit rychle se pohybující objekty. Rychlost a přesnost tohoto rychlého hybridního automatického ostření ještě dále zlepšuje spojení s pokročilým obrazovým procesorem BIONZ X.


ZAOSTŘENÍ 4D: Neochvějné sledováníNepřerušované automatické ostření a jeho optimalizovaný algoritmus dramaticky zlepšují přesnost a sledování automatického ostření. Dokonce i při spuštění závěrky umožňuje stále aktivní automatické ostření i nadále sledovat nejrůznější pohyby objektů.


Přesné ostření díky automatickému zaostření na očiRozpoznání očí – lepší o 30 % díky technologii Face Detection – nechává zaostřeno na oko snímaného subjektu, i když je tvář pod úhlem nebo částečně ve stínu. Snímač s AF s fázovou detekcí a širokou ohniskovou rovinou zvládne i náročné snímky.


Spolehlivost i při slabém osvětleníSnímač obrazu s vysokou citlivostí se postará, aby vysoce přesné ostření dokázalo zachytit subjekty i při nízké hladině světla až EV -3 při citlivosti ISO 100.


Podpora AF u objektivů s bajonetem ASystém AF s fázovou detekcí a 693 body automatického ostření je spolehlivý. Při použití bajonetového adaptéru (LA-EA3) lze využít souvislého snímání rychlostí 10 sn./s se sledováním AF/AE i při použití objektivů s bajonetem A


Vynikající kvalita obrazu24,2megapixelový snímač Full-Frame, který dosahuje citlivosti až ISO 204800 a má široký dynamický rozsah, zajišťuje skvělou kvalitu obrazu.


Nový snímač CMOS pro dokonalý obraz


Ohromné snímky v široké škále fotografických situací vám zajistí architektura vyznačující se vysokou citlivostí, zpětným osvětlením a snímačem bez mezery na čipu. Standardní rozsah ISO 100–51200 lze při minimálním šumu rozšířit až na ISO 50–204800


Technologie přinášející vysoce kvalitní snímkyObraz vysoké kvality vznikl spojením dostupných technologií snímačů obrazu – například architektury se zpětným osvětlením nebo bez mezer na čipu.
[A] Snímač s osvícením zepředu
[B] Provedení se zpětným osvětlením a integrovanou pamětí
(1) Technologie OCL bez mezer
(2) Vrstva hliníkového vinutí
(3) Povrch, na který dopadá světlo
(4) Fotodiodový substrát
(5) Vrstva měděného vinutí
(6) Pixelová oblast
(7) Složená vrstva


Rychlejší obrazový procesor BIONZ X™Kombinace vylepšeného zpracování obrazu a nové přední technologie LSI snižuje šum a současně zlepšuje podání detailů v širokém rozsahu citlivosti. Lepší vykreslení detailů se projeví v reprodukci textur k nerozeznání od skutečnosti.


Nekomprimovaný 14bitový formát RAW
Je podporován nekomprimovaný 14bitový formát RAW. Můžete si vybrat tento formát nebo současný komprimovaný formát RAW. Nekomprimovaný 14bitový formát RAW je vhodný tehdy, kdy se na pořizovaných snímcích může kladně projevit široký dynamický rozsah snímače a jemná gradace.
(1) Snímač obrazu
(2) Nově vyvinutý vysokorychlostní přední obvod LSI
(3) 16bitové zpracování obrazu

Nádherný obraz v rozlišení 4KDíky čtení plného počtu pixelů bez technologie pixel binning lze do výstupu 4K 3840 x 2160 zhustit objem dat rozlišení 4K přibližně 2,4krát (ekvivalent objemu dat v rozlišení 6K). Toto převzorkování, v kombinaci s načtením plného počtu pixelů bez technologie pixel binning, zajišťuje nejvyšší možnou kvalitu obrazu filmů v rozlišení 4K.


Efektivní práce a profesionální spolehlivostKromě pláště z hořčíkové slitiny pro celkovou odolnost a spolehlivost je tu řada praktických funkcí zvyšujících ovladatelnost, díky kterým není problém ani dlouhodobé použití při profesionálním fotografování.


Hledáček OLED Tru-Finder™ Quad-VGANový elektronický hledáček (EVF) s rozlišením 3686 tisíc bodů vám ukáže ostrý obraz a detailní podrobnosti. Skvělá povrchová vrstva ZEISS® T* snižuje odlesky a plynulý obraz v hledáčku EVF zajistí obnovovací frekvence 120 sn./s, takže objekty dokážete sledovat i za pohybu. Fluorová vrstva na poslední vnější čočce objektivu chrání před prachem.


Pětiosá stabilizace obrazuIntegrovaná pětiosá stabilizace obrazu vám nabízí možnost používat expoziční časy kratší až o 5,0 kroku. Stabilizovaný je i obraz živého náhledu. Kompozice snímku je snadná i při snímání rychlého objektu.
(1) Vychýlení (2) Sklon (3) Naklopení


Výdrž baterie na profesionální použitíNová baterie NP-FZ100 nabízí oproti modelu NP-FW50 přibližně dvojnásobnou výdrž. Na jedno nabití tak dokážete zachytit až kolem 480 fotografií. Když navíc připojíte volitelný vertikální grip (prodávaný samostatně), do něhož lze vložit dvě baterie, počet snímků se ještě zvýší.


Dva sloty na médiaDva sloty (jeden na karty SD, druhý na SD/Memory Stick™) slouží k souběžné záloze dat fotografií/videí, ukládání obrázků RAW/JPEG na různé karty, nebo kopírování mezi kartami. Spodní slot na karty podporuje karty UHS-II s vysokou přenosovou rychlostí.


Přenos souborů přes FTPNový konektor pro kabelové připojení k síti LAN vám umožní přenášet fotografie na server FTP, kde si je můžete prohlížet a spravovat. Díky podpoře protokolu FTPS (File Transfer Protocol over SSL/TLS) lze soubory snímků při přenášení šifrovat.


Moje nabídka a nové rozhraní nabídkyNová funkce Moje nabídka vám umožňuje zaregistrovat až 30 položek nabídky. Ty pak můžete okamžitě vyvolat, libovolně uspořádat a nepoužívané položky vymazat. Rovněž jsme přeorganizovali primární nabídky, aby se vám plynuleji procházely a používaly.
 

EISA Award 2017-2018

18.08.2017

Organizace European Imaging and Sound Association (EISA) vybrala nejlepší produkty ve svých kategoriích pro období 2017-2018. Spoustu oceněných produktů najdete i v nabídce našeho obchodu. Stačí jen nahlédnout.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.