Všechny provozovny jsou otevřeny! Otevírací doba zde. Těšíme se na vaši návštěvu.

SONY ICD-TX800

Kompaktní a lehký přenosný digitální diktafon SONY ICD-TX800 s dálkovým ovladačem.
Kompaktní, přenosné provedení s pohodlným klipem na kapsu
Uložte více než 4000 souborů díky 16GB vestavěné paměti
Čisté nahrávky z vestavěného mikrofonu
Vestavěný konektor micro USB – kabel součástí dodávky
Přehrávání s inteligentní technologií potlačení šumu
Dálkové ovládání

Prodej ukončen
Katalogové číslo: ICDTX800

Kompaktní a přenosné zařízení s klipem pro snadné upevnění

Díky kompaktnímu a lehkému provedení si můžete vzít model ICD-TX800 kamkoli s sebou. Pomocí klipu můžete zařízení připevnit na brašnu či kapsu, abyste je měli stále k dispozici.

Pomocí dálkového ovladače můžete ovládat nahrávání i z druhého konce místnosti

Položte zařízení ICD-TX800 do nejvhodnějšího místa pro nahrávání. Díky dodávanému dálkovému ovladači máte nad nahráváním plnou kontrolu z libovolného bodu v místnosti.

Možnost dálkového nahrávání prostřednictvím aplikace REC Remote pro Android

Aplikace REC Remote pro Android, která je k dispozici v obchodě Google Play, umožňuje ovládat funkce nahrávání na dálku prostřednictvím technologie BLUETOOTH®. Spusťte nebo zastavte záznam, upravte úrovně záznamu a nastavení nebo přidávejte označení stopy, abyste snadno a rychle našli požadovaný obsah. Jednoduché rozhraní vašeho telefonu vám umožní ovládat, sledovat a uspořádat záznamy až na 10 metrů (30 stop).

Aplikace REC Remote pro systém iOS umožňuje ovládat funkci nahrávání i na dálku

Stáhněte si aplikaci REC Remote pro iOS a nahrávání můžete ovládat pomocí smartphonu až na vzdálenost 10 metrů (30 stop). Nahrávání můžete nejen zahájit a ukončit, ale také upravit další nastavení – například hlasitost nebo formát. Do záznamu také můžete vkládat značky, které usnadní pozdější orientaci a hledání.

Integrovaná paměť 16 GB pro delší nahrávání

Model ICD-TX800 disponuje 16GB integrovanou pamětí, která poskytuje dostatek místa pro všechny vaše hudební soubory. Najednou je možné nahrát maximálně 238 hodin záznamu nebo uložit až 4000 samostatných souborů.

Nahrávání spustíte jediným stisknutím a už vám nic neunikne

Stisknutím tlačítka REC zahájíte okamžité nahrávání, a to i když je zařízení vypnuté – dokážete tak vždy zachytit zvuk prchavého okamžiku.

Záznam ve formátu L-PCM nebo MP3

Při záznamu máte na výběr ze dvou oblíbených formátů. L-PCM sice vytváří větší soubory, ale zase zachytí detailnější zvuk, což ocení třeba milovníci hudby. Formát MP3 se vyznačuje velkou kompresí a zabírá méně místa, takže se skvěle hodí pro dlouhé nahrávky přednášek nebo konferencí.

Integrovaný konektor micro USB usnadňuje přenos souborů

Přiložený kabel USB můžete použít k přehrávání nahrávek nebo přenosu souborů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.