Anton Bauer je výrobcem dobíjecího příslušenství pro film a televizi s padesátiletou tradicí. V září bylo oznámeno zatím největší rozšíření profesionální řady výkonných kompaktních baterií pro kameramany a videografy. Nové modely akumulátorových baterií Titon SL, Titon Base, Titon Micro a GO poskytují spolehlivé řešení pro napájení externích monitorů a kamerových systémů bezdrátového ostření tenkými bateriemi, stejně jako výkonné baterie pro přenosná LED světla a filmové kamery.

Novinky v sortimentu Anton Bauer


Titon SL

Dostupné jsou kapacity 95 Wh nebo 143 Wh ve variantách V-Mount nebo Gold Mount. Slim provedení a nízká hmotnost obou modelů z nich činí základní volbu pro video kreativce, pro které jsou důležitá mobilita a dostatek místa. Baterie 14,4 V Titon SL poskytují nejtenčí, nejlehčí a nejvýkonnější 10A řešení pro napájení monitorů a dalších videozařízení, bez nadměrného zvýšení celkové hmotnosti nebo objemu.

Titon Micro

Dostupné jsou kapacity 47Wh, 94Wh nebo 140Wh ve variantách V-Mount nebo Gold Mount. Baterie poskytují rozšířený výkon pro filmové kamery a DSLR po několik hodin ve vůbec nejmenší velikosti a hmotnosti, kterou AntonBauer vyrábí. Baterie 14,4 V Titon Micro dodávají nepřetržitý odběr 10 A (u Titon Micro 45 jen 8A), který umožní provoz kamery po několik hodin. Volitelná napájecí redukce pro dva kusy baterií tuto dobu zdvojnásobuje.

Titon Base

Štíhlejší, lehčí a výkonnější baterie pro napájení kompaktních videokamer a fotoaparátů. Kapacita je 68Wh, takže může napájet kamery po delší dobu než přibalené spotřební baterie. Baterie Titon Base je vybavena třemi Power Tap výstupy pro napájení a má slim konstrukci vhodnou pro časté přenášení. Držák základny s rychloupínací destičkou se závitem 1/4"-20 připojíte pod kameru, takže nepřekáží ovládacím prvkům.

GO 90

Lehká a levná baterie s kapacitou 98Wh ve variantách V-Mount nebo Gold Mount. Anton Bauer vyrobil tuto 14,4 V baterii pro profesionální fotografy a kameramany, kteří hledají jednoduché napájecí řešení typu plug and play. Pokud je váš rozpočet omezený, ale nehledáte kompromis ohledně kvality, tak super slim model GO 90 je dokonalým řešením pro napájení kamer, světel nebo monitorů s odběrem až 8A bez výrazného zvýšení celkové hmotnosti zařízení.


VM2/GM2/P-Tap

Dobíjecí stanice představují lehké a levné řešení nabíjení akumulátorů pro profesionální fotografy a filmaře, které poskytují kvalitu Anton Bauer ve velmi mobilním řešení. Jsou dostupné ve variantách V-Mount nebo Gold Mount a také Power Tap.

Kit Your Camera

Pro všechny kamerové operátory spustil výrobce webový konfigurátor Kit Your Camera, který poradí s hledáním optimálního řešení napájení podle energetických požadavků vybraných kamer a fotoaparátů.Dobíjecí akumulátory Titon SL a GO 90 jsou dostupné od září 2020, modely Titon Base a Titon Micro od října 2020.

Zdroj: Tisková zpráva Vitec Group