ONKYO HT-S9800THX

doprava zdarma
Certifikovaný THX set domácího kina 7.2 Onkyo HT-S9800THX
Set 7.2kanálového Network AV Receiveru o výkonu 7 x 165W a 7.1 reproduktorů
Dolby Atmos, DTS:X, Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio, DSD
DVD-Audio, Super Audio CD (SACD), Multichannel PCM
Bluetooth,Wi-Fi dual-band 5 GHz/2.4 GHz, AirPlay, Spotify, Chromecast, FireConnect, DTS Play-Fi
4K HDR pass-through s podporou HDR10 a Dolby Vision, 3D
Internetové rádio, FM tuner, Zona 2, phono vstup, komponentní vstupy
Frekvenční odezva reproduktorů: Front/Center/Surround 50 Hz–45 kHz, Subwoofer 20 H

Prodej ukončen
Katalogové číslo: ONKYOHTS9800THX

Dokonalý zvuk díky THX

Všechny komponenty v systému Onkyo HT-S9800THX jsou důkladně testovány tak, aby splňovaly standardy THX a přinášejí stejnou kvalitu, čistotu a sílu zvuku bez zkreslení jakou si můžete užít ve skutečném kině. Tento certifikovaný systém je ideální zejména pro menší prostory.

Buďte připojení!

Onkyo HT-S9800THX disponuje 5 GHz / 2,4 GHz Wi-Fi, které zajišťuje stabilní připojení, takže můžete streamovat přes AirPlay, aplikaci Spotify a místní síť. Bezdrátová technologie Bluetooth poskytuje možnost jednoduchého streamování z vašeho playlistu.

Dynamické zesílení

Onkyo HT-S9800THX disponuje schopností dynamického zvukového zesílení, která se projevuje řízením 4ohmových reproduktorů. Navíc speciální technologie VLSC eliminuje impulsní šum pro optimální přehrávání kvalitních stereofonních zdrojů.

Prestižní výrobce

Japonská společnost Onkyo patří v současnosti mezi jedničky v oblasti domácích kin a audiokomponentů. Tato společnost, jejíž název je složen ze slov zvuk (On) a harmonie (kyo) však není v tomto odvětví žádný nováček. Špičkovou audio elektroniku produkuje už více než 50 let.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.