SONY HT-RT4

doprava zdarma
Domácí kino Sony HT-RT4 s 5.1kanálovým zvukovým projektorem
Systém domácího kina 5.1, celkový výkon 600W
Tříkanálový zvukový projektor, subwoofer a výkonné vysoké zadní reproduktory
Podpora Dolby® Dual Mono, Systém Dolby® Digital, DTS®, LPCM
Možnost připojení s technologiemi NFC a BLUETOOTH, USB vstup
Aplikace Sony Music Center-lze měnit nastavení a ovládat přehrávání z telefonu,
můžete také snadno streamovat obsah ze svého smartphonu nebo zařízení Bluetooth.
Skladem
Katalogové číslo: HTRT4
11 390  (ušetříte 21%)
8 990 
ks

Velký výkon. Opravdové kino.Dopřejte si doma autentický zvuk, který vyplní celou místnost. Vysoké reproduktory vás díky prostorovému zvuku více vtáhnou do oblíbených filmů, zatímco 600 W celkového výstupního výkonu se postará o dynamický zvuk jako v kině.


5.1k věrný prostorový zvukZaberte nejlepší místo v sále. Tříkanálový zvukový projektor, subwoofer a výkonné vysoké zadní reproduktory vytváří autentický prostorový zvuk jako v kině a strhnou vás do víru všech vašich oblíbených filmů.


Vysoké zadní reproduktoryPonořte se do vysoce kvalitního zvuku jako v kině, který vám dopřejí dva 65mm reproduktory s plným rozsahem a stojany na podlahu pro dokonalé prostorové umístění.


Bezdrátový poslechMožnosti připojení s technologiemi NFC a Bluetooth®. Vychutnejte si všechny své oblíbené skladby bezdrátově. Můžete je streamovat přes smartphone a provádět připojení jedním dotykem k bezdrátové technologii Bluetooth® prostřednictvím funkce NFC.


Nastavení během několika sekundSystém je připravený k použití prakticky hned, jak ho vybalíte z krabice. Stačí ho připojit k napájení a zapojit reproduktory pomocí barevně odlišených konektorů a už si můžete užívat 5.1kanálový věrný prostorový zvuk. Veškeré kabely jsou vedeny k subwooferu, takže vše zůstane přehledné a uspořádané.


HDMI ARCDíky zpětnému audiokanálu (ARC) HDMI si pro připojení kompatibilní televize vystačíte s jediným kabelem, takže nebudete muset bojovat se spletí drátů.


Optický vstupVysoce kvalitní zvuk nejen ve filmech si můžete vychutnat, i když váš televizor není kompatibilní s HDMI ARC - stačí se připojit přes optický vstup.


Port USBPřipojte se k další hudbě prostřednictvím paměťového zařízení. Přehrávání na obrazovce můžete ovládat přes rozhraní HDMI nebo z telefonu s nainstalovanou aplikací Sony | Music Center.

 

Funkce Bluetooth, NFC, BRAVIA® SYNC™ (ovládání CEC), ovládací aplikace Sony Music Center
Počet kanálů 5.1
Podporované audio formáty Dolby® Dual Mono, Systém Dolby® Digital, DTS®, LPCM
Ekvalizér Zvukové efekty : Film, HRA, Hudba, Režim ClearAudio+, SPORT, Standardní, Režim Noc, Voice Up
Subwoofer Aktivní subwoofer
Konektory Optický vstup, analogový vstup, USB, 1 x výstup HDMI (ARC)
Výstupní výkon 600 W
Barva Černá
Rozměry a hmotnost Rozměry hlavní jednotky: 900 x 52 x 70 mm, hmotnost 2,1 kg; Rozměry subwooferu: 190 x 392 x 315 mm, hmotnost 7,8 kg; Rozměry zadního reproduktoru: 80 x 1073 x 70mm, hmotnost 2,7 kg.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.