YAMAHA YHT-4960 BLACK

Domácí kino 5.1 + receiver Yamaha YHT-4960 s tunerem DAB+
AV receiver 5.2, výkon 5x 115W
HDMI zvládající rozlišení 4K/120Hz, 8K/60Hz (4 vstupy/1 výstup s eARC/ARC)
Nejmodernější obrazové technologie Dolby Vision, HDR10+, HLG
Bluetooth, Wi-Fi, DLNA, AirPlay, Spotify, Tidal, Deezer, Amazon music, internetové rádia
Ovládání za pomocí aplikace MusicCast, která je zdarma pro Android i iOS (Apple)
Připojení k internetu Wi-Fi (2.4 / 5 GHz), LAN Ethernet, tuner DAB+
Prostorové 5.1 reproduktory Yamaha NS-P41 s aktivním subwooferem
Na objednávku
Informace o dostupnosti
Po-Pá 9.00-17.00
Tel.: 725 440 658
E-mail: shop@elvia.cz
Katalogové číslo: YHT4960B

Kvalitní set - atmosféra domácího kina v nových rozměrechCINEMA DSP HD3 pro filmy, hudbu a hryPonořte se do ohromujícího realismu svých filmů a vstupte do světa hlubokého divadelního zvuku.


Compressed Music EnhancerYamaha Compressed Music Enhancer využívá propracované digitální zpracování signálu pomocí exkluzivních algoritmů, které si skvěle poradí s frekvenční odezvou, takže hudba vždy zní tak, jak má.


HDR10+Zajišťuje reprodukci realističtějších obrázků a důležitých detailů, o které nepřijdete.


Funkce vyhrazené pro hry (ALLM, VRR, QMS, QFT)Vylepšené herní a mediální funkce zajišťují přidanou úroveň plynulého pohybu a přechodů pro hry, filmy a video.


Hlasové ovládání (Alexa, Google Assistant)Ovládání dotykem nebo hlasem - volba je na vás. Intuitivně snadno ovládejte jeden produkt MusicCast nebo celý domácí systém pomocí Alexa nebo Google Assistant a uslyšíte, jak váš domov ožije.


Měření YPAO (Yamaha Parametric room Acoustic Optimizer)Analyzuje akustiku místnosti a váš systém a poté přesně upravuje různé zvukové parametry tak, aby poskytoval nejlepší zvuk pro váš pokoj. Jednoduše umístěte dodaný mikrofon na místo poslechu a zapnutím YPAO se systém automaticky zkalibruje pro dosažení optimálního výkonu v místnosti vašeho domácího kina.


Multi-room Audio - MusicCastPředstavte si, že budete sdílet veškerou hudbu, kterou máte rádi, po celé domácnosti - bez ohledu na formát. Od vašeho oblíbeného vinylu přes AirPlay, Bluetooth až po služby streamování hudby a dokonce i zvuk z vašeho televizoru, MusicCast to pokryje. Všechny produkty MusicCast jsou navíc navrženy s prvotřídní kvalitou zvuku. Podporovány jsou formáty s vysokým rozlišením včetně Apple Lossless (ALAC) až 96 kHz, WAV, FLAC a FLAC nebo AIFF až 192 kHz.


Airplay2Přidává možnost streamovat Apple Music a další streamovací služby na více zařízení MusicCast v celé vaší domácnosti. Jednoduše jej ovládejte ze svého iPhonu nebo iPadu, propojte jej s HomePodem nebo jednoduše využijte hlasové ovládání a požádejte Siri o pomoc.


Streamovací službyProzkoumejte svět hudby s integrovanými službami streamování hudby. Synchronizujte váš seznam skladeb a skladeb z vašeho chytrého telefonu nebo počítače do AV přijímače, služby streamování hudby umožňují neuvěřitelně snadné poslouchání vašich oblíbených skladeb nebo objevování nové hudby.


eARCOdemkněte plný potenciál svého obsahu 4K. Enhanced Audio Return Channel (také známý jako eARC) je další generací ARC-k dispozici v předních AV přijímačích od Yamahy. eARC poskytuje vícekanálové zvukové formáty v plném rozlišení, jako je Dolby® TrueHD a DTS-HD®, prostřednictvím vašeho stávajícího připojení HDMI, což vám poskytne nejrealističtější zážitek z prostorového zvuku a ponoříte se do svých oblíbených filmů a momentů.


eARCOdemkněte plný potenciál svého obsahu 4K. Enhanced Audio Return Channel (také známý jako eARC) je další generací ARC-k dispozici v předních AV přijímačích od Yamahy. eARC poskytuje vícekanálové zvukové formáty v plném rozlišení, jako je Dolby® TrueHD a DTS-HD®, prostřednictvím vašeho stávajícího připojení HDMI, což vám poskytne nejrealističtější zážitek z prostorového zvuku a ponoříte se do svých oblíbených filmů a momentů.


Vylepšete zvuk vaší televizeReproduktory NS-P41 jsou vyladěny tak, aby poskytovaly čistý, měkký zvuk, který je příjemné poslouchat po dlouhou dobu. Prostorové reproduktory a subwoofer jsou navíc dokonale sladěny pro plynulý přechod zvuku. Poskytují bohatý a rozsáhlý zvuk - nejen pro zvuk vaší televize, ale také pro hudbu a filmy.


Subwoofer produkující čisté a pevné basySubwoofer je vybaven jedinečnou technologií Twisted Flare Port společnosti Yamaha, která využívá rozšířený, jemně kroucený tvar, který rozptyluje vír vzduchu generovaného kolem okraje portu a vytváří plynulý tok vzduchu. Snižuje hluk, který není v původním vstupním signálu, a poskytuje jasnou a přesnou reprodukci nízkých frekvencí. Od zvuků se zvláštními efekty ve filmech až po atmosféru živého prostředí, uslyšíte basy, které jsou čisté, pevné a realistické.


Funkce 4K Ultra HD, HDR Video včetně Dolby Vision, HDR10+, HLG a BT.2020, Wi-Fi, DLNA, AirPlay, MusicCast, AirPlay 2, Google asistant, Amazon Alexa, Deezer, Qobuz, Spotify, TIDAL, Bluetooth, 3D kompatibilní, DAB/DAB+, FM/AM
Počet kanálů 5.1
Podporované audio formáty MP3 / WMA / MPEG-4 AAC: až do 48 kHz / 16-bit, ALAC: až do 96 kHz / 24-bit, FLAC: až do 384 kHz / 24-bit, WAV / AIFF: až do 384 kHz / 32-bit, DSD: až do 11.2 MHz
Subwoofer Aktivní, dynamický výkon - 100 W (5 ohm), Twisted Flare Port
Konektory HDMI (4 vstupní / 1 výstupní), HDCP2.2, ARC, 1x USB na čelním panelu, 1 x 6,35 jack na čelním panelu, 1 x optický vstup, 1x digitální coax.vstup, 3x analog. audio vstup, pre-out subwoofer výstup, LAN, YPAO kalibrace
Speciální funkce Ano, YPAO kalibrace
Výstupní výkon 5 x155 W +100 W
Barva Černá
Obsah balení Dálkový ovladač, baterie, mauál