Během státního svátku dne 28.10. mají prodejny Karlovo náměstí a Poděbradská otevřeno do 18 hodin.

ECG RK 1785 Colore

Rychlovarná konvice ECG RK 1785 Colore
Objem 1,7 l
Nerezové provedení
Ohřev teploty vody od 60 do 100 °C
Středový konektor, 360° otočná základna s navíjením kabelu
Zvuková signalizace
Ochrana proti přehřátí při zapnutí bez vody
Příkon 1 850-2 200 W
Skladem
Katalogové číslo: 212611
899 
ks

Rychlovarná konvice s možností nastavení teploty

ECG RK 1785 Colore je rychlovarná konvice v moderním nerezovém provedení s objemem 1,7 l. Kromě velké kapacity se může pochlubit i velice slušným výkonem, který dosahuje na hodnotu 2000 W – díky tomu se svých horkých nápojů dočkáte během krátké chvilky. Každý nápoj však vyžaduje jiný způsob přípravy, proto zejména milovníci kvalitního čaje jistě uvítají funkci pro nastavení přesné teploty vody.

Líbivá barevná signalizace

Pomocí tlačítkového ovládání, které je šikovně umístěno na ergonomické rukojeti, můžete volit z 5 teplotních stupňů od 60 do 100 °C (vždy s odstupem o 10 °C). Spuštěním konvice se rozsvítí světelná signalizace, která mění barvu podle vámi zvoleného stupně. Po dosažení požadované teploty vody se konvice automaticky vypne a ozve se zvukový signál. Topné těleso je v případě tohoto modelu pečlivě skryté pod nerezovým dnem, čímž máte zajištěnu snadnou údržbu. Samozřejmostí je i bezpečnostní pojistka proti přehřátí.

Komfortní obsluha

Nedílnou součástí výbavy je otočný podstavec, na který můžete konvici pohodlně umístit z jakékoli strany. Protiskluzové podložky se postarají, aby podstavec hezky držel na svém místě. Uvnitř konvice pak naleznete praktický filtr proti nečistotám. Důležité je také zmínit délku přívodního kabelu, která zde činí 70 cm. Kabel je možné navinout do prostoru v podstavci.

Objem nádoby 1,7 l
Barva Nerez
Funkce Ochrana proti přehřátí při zapnutí bez vody
Provedení Nerezové provedení
Otočitelnost o 360° Ano
Příkon 1 850-2 200 W

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.