Výprodej skladových zásob! - Prodejna Karlovo náměstí! – Jen do 28.6.2018! Z důvodu rekonstrukce prodejny!

Elektrická stohová řezačka IDEAL 4850

Elektrická stohová řezačka IDEAL. Německá kvalita. Vybavena novým, patentovaným EASY-CUT kotouč aktivaci tyče pro pohodlné a bezpečné řezání.
Vybavena novým, patentovaným EASY-CUT kotouč aktivaci tyče pro pohodlné a bezpečné řezání. Komplexní bezpečnostní balík SCS: otočný, elektronicky řízený ochranný kryt na přední straně stolu; transparentní bezpečnostní kryt na zadním stole;
hlavní vypínač a bezpečnostní zámek s klíčem; elektronicky řízené skutečnou operaci obou rukou; Ovládání 24 V (nízké napětí); patentovaný IDEAL bezpečnostní jednotky;
automatické čepele a svorka pro návrat z každé pozice; kotoučová brzda pro okamžité zastave

Prodej ukončen
Katalogové číslo: E_AVTIDEAL 4850

Elektrická stohová řezačka Vybavena novým, patentovaným EASY-CUT kotouč aktivaci tyče pro pohodlné a bezpečné řezání. Komplexní bezpečnostní balík SCS: otočný, elektronicky řízený ochranný kryt na přední straně stolu; transparentní bezpečnostní kryt na zadním stole; hlavní vypínač a bezpečnostní zámek s klíčem; elektronicky řízené skutečnou operaci obou rukou; Ovládání 24 V (nízké napětí); patentovaný IDEAL bezpečnostní jednotky; automatické čepele a svorka pro návrat z každé pozice; kotoučová brzda pro okamžité zastavení nože; čepel změnou zařízení s krytým ostřím; ostří nastavení hloubky z vnější straně stroje; snadná výměna nože z přední části stroje bez nutnosti demontáže krytů; řeznou lištu lze vyměnit snadno z vnější strany stroje. Elektro-mechanické kotouče a upínací jednotka. Řeže až 800 listů papíru (70 g/m2) nebo vázaných brožur až 80 mm. Čepel z vysoce kvalitní německé ocele. Masivní ocelový unašeč nože. Nastavitelné vedení ostří z kalené oceli. Přesné boční dorazy. Vřetenové ovládání zadního dorazu s ruční klikou. Digitální měření hodnoty zadního dorazu (cm nebo palce) na předním stole. Patentovaná automatická svorka. Optická dělící linka s jasným a trvanlivým LED. Pevná celokovová konstrukce. Navržený jako na stolní model, stojan nebo skříň s přihrádkou jsou k dispozici jako volitelné příslušenství (za příplatek). V České Republice doprava, instalace, zaučení a plný servis v ceně. Na Slovensku na dotaz.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.