SAMSUNG QE32LS03TC

FHD QLED televize Samsung Frame QE32LS03TC s rozlišením Full HD o úhlopříčce 80 cm
Full HD QLED TV s 100% objemem barev
Hyper Real procesor
Podsvícení Edge LED, HDR (HDR10+/HLG)
Režim Art mode (zobrazení umění či fotek na vypnuté obrazovce)
One Connect Box - propojení jedním kabelem
Instalační sada na zeď No Gap Wallmount
Apple TV / iTunes , Air Play 2.0 , O2 TV

Prodej ukončen
A
G
G
Katalogové číslo: QE32LS03TC

Televizor, nebo umělecké dílo? Záleží na vás


Navrženo jako rámThe Frame je televizor s elegantním a moderním rámečkem, který splyne s vaším interiérem. Nejenže vyšperkuje váš domov jako TV, ale stane se také uměleckým dílem vaší osobní galerie.


Podle vašeho styluThe Frame nabízí přizpůsobitelné rámy v různých barvách. Vyberte si ideální rámeček podle vašeho interiéru, vkusu nebo uměleckého díla — magnety usnadňují připojení a odpojení pro zcela odlišný design.


Vypněte TV vysílání a zkrášlete svůj domov uměnímVyzkoušejte moderní způsob, jak zobrazit vlastní uměleckou sbírku – od velkých uměleckých děl až po vaše oblíbené rodinné fotografie. Úžasná televize, kterou můžete přetvořit ve světové dílo.


Podívejte se na svět očima technologie QLEDTechnologie Samsung Quantum Dot přináší 100% barevný objem, zatímco technologie Dual LED zvyšuje kontrast na základě barevné teploty podsvícení pro optimální barevné tóny. Spolu vytvoří neuvěřitelně realistickou barvu, která zachovává bohaté detaily a texturu — a to i v širokých pozorovacích úhlech.


Visí jako skutečný rám - Řešení No Gap Wall-MountInstalace The Frame je jednoduchá a rychlá. Ideální pozorovací úhel získáte nakloněním do stran, dozadu nebo dopředu. Svým nádherným designem ze všech stran zapadne The Frame do jakéhokoli prostoru.


Čistý vzhledProstor okolo The Frame nebude ničím narušený. Téměř neviditelný One Invisible Connection vede z One Connect Box ke kterému lze připojit všechna další zařízení bez nevzhledných a zamotaných kabelů.


Umístěte ho kamkoliNa zeď anebo kamkoli jinam. S různými možnostmi televizního stojanu, které odpovídají vám a stylu vašeho interiéru, můžete umístit The Frame, kdekoli se vám líbí.


Světová galerie u vás domaVyzkoušejte bezplatnou zkušební verzi a objevte úžasný obsah dostupný v Art Store na vaší The Frame TV. Jestliže se stanete členem, získáte neomezený přístup k uměleckým sbírkám a fotografiím – od klasiky po současné moderní umění.


Kurátorem vlastní sbírkyThe Frame TV se učí, co se vám líbí, a automaticky doporučuje umělecké kousky, které by se vám mohly líbit. Rovněž vás bude informovat o nových a oblíbených uměleckých dílech.


Sbírejte svá oblíbená dílaVytvořte si vlastní soukromou galerii pomocí oblíbených uměleckých děl ve vašem obývacím pokoji. Vyberte a označte kousky, které se vám líbí, jako oblíbené a mějte je všechny na jednom místě.


Zarámujte okamžiky vašeho životaNahrajte a vystavte vlastní fotografii nebo rodinný portrét. Jednoduše pošlete své fotografie do The Frame prostřednictvím telefonu nebo USB flash disku.


Přidejte k fotografiím umělecké filtryProměňte své fotografie v mistrovská díla. Můžete si vybrat ze šesti filtrů, které vašim fotografiím dodají jedinečný nový vzhled, a na vaší zdi tak budou vypadat ještě lépe.


Vaše umění, vaše volbaNyní existuje ještě více možností, jak přizpůsobit The Frame vašim potřebám. V režimu Art získáte 7 různých paspart a paletu 10 barev. Vytvořte si galerii, která bude vyhovovat vaší náladě, s kresbami a fotografiemi, které budou vypadat jednoduše skvěle.


Ideální jas vzhledem k okolnímu světluDíky senzoru okolního jasu bude vaše umění vypadat vždy tak, jak má. Senzor detekuje okolní světlo a automaticky optimalizuje jas a barevný tón obrazovky pro přirozený vzhled.


Rozpozná vaši přítomnostKdyž se nacházíte poblíž The Frame, senzor pohybu detekuje vaši přítomnost a promění televizní obrazovku v umělecká díla. Takže si můžete užívat své oblíbené umění, když jste na blízku. Jakmile odejdete, vypne se, aby šetřila energii.


Více než jen černá obrazovkaRežim Ambient+ vám umožňuje nastavit na obrazovku The Frame počasí, čas a zprávy, a vy tak zůstanete v obraze vždy, když se na ni podíváte. Anebo nechte The Frame splynout s barvou a vzorem okolní stěny. Vše je jen na vás.


Optimalizovaný obraz za jakéhokoli světlaThe Frame inteligentně analyzuje osvětlení vašeho pokoje i váš video obsah a automaticky upraví optimální jas a kontrast, takže získáte přirozeně vypadající obraz i při změně osvětlení. Usaďte se, uvolněte se a nechte The Frame odvést svou práci.


Nenechte si ujít žádný dialogNyní už nepřijdete o žádný dialog. Funkce Automatického zesílení hlasu (AVA) identifikuje jakýkoli okolní hluk v reálném čase a zesílí hlasy nebo dialogy ve sledovaných televizních pořadech. Nemusíte tedy zvyšovat hlasitost, a přesto vám neunikne ani slovo.


Další možnosti, jak si vychutnat televiziJednodušší a chytřejší než kdy jindy. Užijte si obsah vašeho smartphone v televizi, ovládejte svůj televizor pouhým hlasem a ponořte se do světa zábavného obsahu jediným kliknutím. The Frame nabízí několik způsobů, jak vám poskytnout jednodušší a zábavnější zážitek ze sledování.


Od sledování po prožíváníPřejděte od sledování oblíbené show na vašem mobilním zařízení ke sledování na The Frame. Aplikace SmartThings zajistí praktické zrcadlení obsahu a prostřednictví AirPlay 2 můžete The Frame spárovat se zařízeními Apple.


AirPlay 2Díky vestavěné technologii AirPlay 2 můžete bez problémů přehrávat filmy, pořady, hudbu a fotografie na The Frame přímo z vašeho iPhonu, iPadu nebo Macu.


SmartThingsBez starostí rozkoukejte film na vašem smartphonu a po návratu domů snadno přepněte obsah na obrazovku Samsung. Ať už je to Android nebo iOS, aplikace SmartThing vám usnadní usnadňuje připojení a přináší ještě více zábavy.


Stačí klepnout na tlačítko zrcadleníZrcadlení filmů nebo hudby ze smartphonu na The Frame je stejně jednoduché jako obyčejné klepnutí. Když klepnete na The Frame ve vašem smartphonu, automaticky začne zrcadlit obsah. Přepnout obsah na The Frame a pokračovat v zábavě je rychlé a jednoduché.


Ještě více zábavyRozdělte obrazovku The Frame a sledujte televizní vysílání i obsah vašeho smartphonu současně. Jednoduše připojte mobilní telefon k televizoru a přizpůsobte si velikost oken a nastavení zvuku podle svých představ, abyste si mohli vychutnat obojí na jedné obrazovce. Na The Frame můžete sledovat oblíbený obsah podle vašeho přání.


Integrovaný a snadno použitelnýVáš digitální život bude s The Frame hračka. Jediný dálkový ovladač a aplikace SmartThings vám umožňují snadný přístup a jednoduché ovládání připojených zařízení. Smart Hub můžete také použít k snadnému vyhledávání obsahu, procházení webu a objevování skvělých aplikací.