SAMSUNG HAFIN3/EXP (DA29-00012B)

Filtr na vodu pro lednice Samsung HAFIN3/EXP (DA29-00012B)
Poškozený papírový obal
Vnitřní vodní filtr, určený pro Americké chladničky Samsung RM25KGRS
Slouží k efektivnímu odstranění tvrdosti vody, bakterií ,
pachových stop chlóru, těžkých kovů a mikrobiálních cyst.
Skladem
Katalogové číslo: HAFIN3/EXP
490 
ks
výprodej

Čerstvá filtrovaná voda na dosah ruky


Když si koupíte Side-by-Side nebo French Door chladničku od společnosti Samsung s dávkovačem vody a ledu, můžete se spolehnout, že je vybavená systémem filtrace vody. Ať už jsou umístěné uvnitř chladničky nebo venku, oba filtry nabízejí zaručené snížení množství kontaminantů. Vychutnejte si bez obav čerstvou filtrovanou vodu přímo z dávkovače své chladničky Samsung.


Šetřete své peníze i životní prostředí


Se svěží filtrovanou vodou na dosah ruky můžete ušetřit na balené vodě. Navíc pomáháte životnímu prostředí tím, že snižujete spotřebu plastových lahví.


Certifikovaný výkon


Vodní filtry Samsung jsou testované a certifikované neziskovou nevládní organizací NSF International, jež se věnuje veřejnému zdraví, bezpečnosti a ochraně životního prostředí. Její certifikace je celosvětově uznávaná jako záruka bezpečnosti.


Snížení množství kontaminantů


Vodní filtry Samsung využívají pouze vysoce kvalitní uhlíkový blokátor a odstraňují přes 99 % z mnoha potenciálně škodlivých kontaminantů, jež mohou být přítomné ve vodě. Jde například o: Chuť a zápach chlóru – Chlór se často používá při čištění vody jako dezinfekční prostředek, ale může způsobit, že má voda specifickou chuť i zápach. Těžké kovy & Chemikálie – Běžné průmyslové kontaminanty s vysokou toxicitou, jako je olovo, azbest, benzen, rtuť či karbofuran, mohou infiltrovat vodní zdroje a ohrozit vaše zdraví. Mikrobiální cysty – Paraziti jako cryptosporidium se běžně vyskytují v jezerech a řekách. Jsou velmi odolní vůči dezinfekčním prostředkům, jako je chlór, a mohou proto déle vydržet ve vodě.