SAMSUNG GALAXY Fit2 (SM-R220NZRAEUE) RED

Chytrý náramek Samsung Galaxy Fit2 (SM-R220NZRAEUE)- červený
AMOLED displej s úhlopříčkou 1.1" (27,8 mm), 126 × 294
Voděodolnost do 50 m s certifikací 5ATM
Fitness, notifikace, budík, měření spánku, stresu, připomenutí mytí rukou
Akcelerometr, Gyro senzor, Optický senzor srdečního tepu
Výdrž až 21 dnů
Na objednávku
Informace o dostupnosti
Po-Pá 9.00-17.00
Tel.: 725 440 658
E-mail: shop@elvia.cz
Katalogové číslo: SMR220NZRAEUE
1 390 
ks

Zaměřte se na své zdraví s Galaxy Fit2


Lepší viditelnost pro lepší pohybGalaxy Fit2 vám pomáhá udržovat rytmus a styl. Nádherné 3D sklo zdůrazňuje elegantní design a s rozměrným 1,1palcovým plnobarevným displejem AMOLED vám jediný rychlý pohled poskytne všechny potřebné informace.


Tenký design pro celodenní pohodlíDíky tloušťce pouhých 11,1 mm je Galaxy Fit2 štíhlejší a pohodlnější než Galaxy Fit. Jedinečná drážka v řemínku, navržená pro celodenní nošení na cestách, zabraňuje hromadění potu. Jde o skutečně dokonalý fitness tracker, který je připravený posunout vaše pohodlí a styl na novou úroveň.


Jako stvořený pro aktivní životní stylGalaxy Fit2 je vyroben, aby byl stejně odolný jako vy. Voděodolnost do 50 m s certifikací 5ATM vám umožní bez problémů projít každým tréninkem. Získejte jistotu!


Výdrž baterie až 21 dní pro ty nejdelší tréninky
Výdrž baterie až 15 dní při běžném používáníVaše epické tréninky od vás vyžadují hodně trpělivosti a totéž byste měli vyžadovat i vy od svého vybavení. Galaxy Fit2 vás proto udrží v pozornosti po celý den. Sleduje vaše denní aktivity s minimálním přerušením a dokonce důsledně monitoruje kvalitu vašeho spánku - to vše na jedno nabití.


5 automatizovaných funkcí na optimalizaci vašich tréninkůGalaxy Fit2 detekuje vaše tréninky, takže se můžete plně soustředit na to, abyste se dostali do správné nálady. Automaticky rozpozná pět různých cvičení a sleduje váš čas, srdeční rytmus, spálené kalorie a ještě mnohem více. Jste na tahu!


Přátelské připomenutí mytí rukouZůstaňte na vrcholu své osobní hygieny pomocí připomínek na mytí rukou. Nastavte je tak, aby vás upozorňovaly v pravidelných intervalech. Dokonce vám poskytnou užitečné odpočítávání, abyste se ujistili, že odvádíte skvělou práci. Slouží jako přátelské připomenutí, které vám pomůže udržet si zdraví.


Zaznamenejte si své spánkové vzorce pro lepší noční odpočinekKvalitní spánek vám poskytne více energie pro váš den. Galaxy Fit2 měří různé faktory vašeho spánku a poskytuje tipy na jeho zlepšení. Získejte cenné poznatky o svém spánku s intuitivním celkovým skóre, které můžete zkontrolovat přímo z aplikace Samsung Health.


Vykročte vstříc životu bez stresuZvládání stresu je důležitou součástí udržení zdraví po psychické i fyzické stránce. Nastavte si svůj Galaxy Fit2 pomocí aplikace Samsung Health tak, aby automaticky sledoval hladinu stresu, a vy tak můžete kdykoli při zvýšeném stresu vyzkoušet dechová cvičení. Zhluboka se nadechněte a relaxujte.


Life Hacks přímo na zápěstíPo spárování s vaším smartphonem Galaxy vám Galaxy Fit2 dodá velké množství vymožeností. Umožní vám zkontrolovat oznámení a poskytne vám rychlé odpovědi, které můžete použít přímo z vašeho zápěstí. Můžete dokonce ovládat hudbu ve své mobilní aplikaci, aniž byste museli zvednout telefon.


Více než 70 ciferníků, které odpovídají vašemu styluKaždý má svůj osobitý styl. Galaxy Fit2 vám umožní vyjádřit ten svůj pomocí rozmanité škály ciferníků. Projděte si více než 70 různých ciferníků ke stažení a vyberte si ten, který nejlépe vyhovuje vašemu stylu a potřebám.Operační systém: FreeRTOS
Velikost displeje: 1.1" (27,8 mm)
Rolišení: 126 × 294
Typ: AMOLED
Materiál: Hliník a silikon
Konektivita: Bluetooth 5.1
Interní uložiště: 32 MB
Operační paměť (RAM): 2 MB
Senzory: Akcelerometr, Gyro senzor, Optický senzor srdečního tepu
Odolnost: Odolnost vůči vodě do tlaku 5 ATM
Baterie: 159 mAh, výdrž až 21 dnů
Rozměry: 46,6 × 18,6 × 11,1 mm
Váha: 21 g

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.