Doprava již od 2 000 Kč ZDARMA!

SAMSUNG GALAXY Fit e (SM-R375NZKAXEZ) BLACK

Chytrý náramek Samsung Galaxy Fit e (SM-R375NZKAXEZ)- černý
PMOLED displej s úhlopříčkou 0,74 palců (18,9 mm)
Voděodolnost, IP68, certifikace odolnosti MIL STD 810G
Fitness, notifikace, budík, měření spánku
G-senzor, kontinuální měření tepu, měření tepu, krokoměr
Běžná výdrž 6 -7 dnů
Na objednávku
Informace o dostupnosti
Po-Pá 9.00-17.00
Tel.: 725 440 658
E-mail: shop@elvia.cz
Katalogové číslo: SMR375NZKAXEZ
990 
ks

Náramek Galaxy Fit nové generaceBleskový přehled vašich výkonůMějte své statistiky ihned po ruce. Galaxy Fit se pyšní kompaktním a minimalistickým displejem, na kterém můžete sledovat všechny důležité údaje kdykoli budete potřebovat. Stačí jen otočit zápěstím.


Tak lehký, že ho ani neucítíteByl stvořený, aby vás posouval vpřed. Náramek Galaxy Fit je vyrobený z odolného a ultralehkého materiálu, který vás rozhodně nebude žádným způsobem zatěžovat. Naopak, bude vás doprovázet při překonávání vašich nových výzev.


Vydrží i ty nejnáročnější tréninkyPosilněte svoji každodenní rutinu. Náramek má dostatek energie na sledování aktivit během celého dne. A dokonce na něm můžete přijímat notifikace přímo z vašeho smartphonu.


Stvořený tak, aby s vámi udržel krokKdyž si nastavíte smysluplné fitness cíle, získáte mnohem více. Galaxy Fit? disponuje vojenským standardem odolnosti a certifikací vodotěsnosti 5ATM. Už vám nic nezabrání v cvičení na čerstvém vzduchu - náramku totiž neuškodí prach ani déšť.


Daleko, ale přeci nablízkuS Galaxy Fit a jeho smart notifikacemi budete vždy v obraze. Náramek se dokáže propojit s vaším smartphonem, takže budete vědět o všech přicházejících hovorech či událostech ve vašem kalendáři.


Zaznamená každý váš pohybS funkcí automatického sledování náramek Galaxy Fit rozpozná tři pohybové aktivity: chůzi, běh a dynamické cvičení. Jakmile začnete s tréninkem, dokáže odeslat vaši tepovou frekvenci přímo na váš smartphone přes aplikaci Samsung Health. To vám umožní lehce kontrolovat a monitorovat váš aktuální výkon.


Lepší spánekNáramek Galaxy Fit s funkcí automatického sledování spánku analyzuje vaše spánkové vzorce. Používá na to tři fáze, v rámci kterých detekuje pohyby vašeho těla, když oddechujete. Získané údaje následně intuitivně roztřídí, abyste mohli lépe kontrolovat svůj spánkový režim.


Přizpůsobí se každé životní situaciNáramek Galaxy Fit přichází ve štíhlém a ultralehkém designu s nádechem minimalismu, takže ho můžete nosit celý den a navíc ho na zápěstí ani neucítíte.Operační systém: FreeRTOS
Velikost displeje: 0,74" (18,9 mm),
Rolišení: 128 × 64
Typ: PMOLED Mono
Materiál: Hliník a silikon
Konektivita: Bluetooth 5.0, pouze LE
Senzory: G-senzor, Kontinuální měření tepu, Měření tepu, Krokoměr
Odolnost: Odolnost vůči vodě do tlaku 5 ATM, certifikace odolnosti MIL STD 810G
Baterie: 70 mAh, výdrž při běžném užívání cca 6-7 dny, při méně časté až 13 dnů
Rozměry: 40,2 × 16,0 mm
Váha: 15 g

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.