Porovnání výrobků Oblíbené produkty

Fotoaparát Sony ILCE-6400L (Alpha 6400), set

Katalogové číslo: Z01557
Akční cena Akční cena
Rychlé automatické zaostřování 0,02 s se 425 body automatického ostření s fázovou detekcí, Automatické zaostření na oči v reálném čase k detekci a udržení zaostření pohybujících se objektů, Záznam videa ve vysokém rozlišení 4K jako základ pro filmaře, 24,2MP snímač10 Exmor CMOS s vynikající citlivostí na světlo, Snímač CMOS Exmor™ a procesor BIONZ X™ pro kvalitní obraz, Dotykový displej LCD výklopný o 180° pro pořizování selfie a vlogování, Objektiv s motorovým zoom Sony SELP1650
Skladem
ks
24 389 Kč

Zde si můžete zdarma zaregistrovat prodloužení zákkoné záruky o jeden rok. https://www.sony.cz/electronics/exwarrantyInovace ve službách vaší kreativityPopusťte uzdu svému tvůrčímu potenciálu díky vysokému výkonu a pokročilým funkcím, jako je automatické zaostření na oči v reálném čase pomocí umělé inteligence; nové, vysoce přesné sledování v reálném čase nebo rychlé souvislé snímání a záznam videa v rozlišení 4K HDR (HLG).


Spolehlivé automatické ostření pro fantastické akční snímkyInovativní automatické ostření fotoaparátu rychle a spolehlivě rozpozná pozici objektu, následně sleduje jeho pohyb a zachovává jeho přesné zaostření.


425 bodů automatického ostření s fázovou detekcíHustě rozeseté body ostření pokrývají přibližně 84 % plochy obrazu a napomáhají k zachycení objektu.
[1] Pokrytí automatické ostření s fázovou detekcí (425 bodů) [2] Pokrytí automatické ostření s detekcí kontrastu (425 bodů)


Rychlost automatického ostření 0,02 sSystém rychlého hybridního automatického ostření fotoaparátu v sobě kombinuje nejlepší vlastnosti automatického ostření s fázovou detekcí a automatického ostření s detekcí kontrastu.


Schopnost nepřetržitého sledováníKdyž se objekty pohybují, aktivuje se hustá síť bodů automatického ostření okolo objektu, která se postará o přesné sledování.


Souvislé fotografování se sledováním AF/AE až 11 sn./sDíky internímu zpracování a vyrovnávací paměti vám už nic neunikne. Pořizujte snímky rychlostí až 11 sn./s s pozdějším náhledem, nebo rychlostí 8 sn./s s živým náhledem a minimální prodlevou displeje. Pořiďte při jednom souvislém fotografování až 116 snímků ve formátu JPEG (Standard) nebo 46 snímků ve formátu RAW.


Tiché souvislé fotografování rychlostí až 8 sn./sKdyž si fotografování žádá klid, například při vystoupení, tiché snímání bez zvuku závěrky umožňuje snímat rychlostí až 8 sn./s se sledováním AF/AE, a to i v režimu AF-C, s automatickým zaostřením na oči v reálném čase nebo se sledováním v reálném čase, které fotografování přináší nové možnosti.


Chytré sledování objektuNově použitá technologie rozpoznání objektu pomocí umělé inteligence dokáže prostřednictvím zpracovávání obrovského množství dat rozpoznat a sledovat i rychle se pohybující objekty.


Přesné rozpoznávání očíVylepšená funkce automatického zaostření na oči v reálném čase spolehlivě rozpozná lidskou tvář a zaostří přesně na oči. Není potřeba speciální nastavení – stačí stisknout tlačítko závěrky.


Neustálé sledování očíPři volbě režimu AF-C udržuje automatické zaostření na oči v reálném čase stabilní zaostření i v případě, že dojde k zakrytí části obličeje, když se nachází v protisvětle nebo se objekt dívá dolů.


Vyberte levé nebo pravé oko objektuNyní z nabídky můžete předem vybrat možnost zaostření na Levé oko, Pravé oko nebo Automaticky, takže se můžete více soustředit na kompozici. Výběr lze přiřadit k vlastním tlačítkům, abyste během pořizování snímků mohli rychle přepínat mezi volbami.


Sledování v reálném čase spolehlivě udržuje zaostřeníU sportovních událostí, kde se objekty pohybují rychle, může jejich neustálé zaostření způsobit klíčový rozdíl v tom, zda se vám důležitý dramatický okamžik podaří zachytit, nebo vám unikne.


Objekty v pohybu zachycuje algoritmus na rozpoznávání objektůNově vyvinutý algoritmus k rozpoznávání objektů zpracovává prostorové informace prostřednictvím barev, vzdálenosti objektů (hloubky), struktury (jasu) a informací o obličejích a očích – to vše ve vysoké rychlosti v reálném čase.


Plynulé přechody z těla na obličej a sledování očíPři fotografování pohybující se osoby v dálce zachytí systém sledování celé tělo, přičemž oblast zaostření bude v závislosti na poloze objektu plynule přecházet mezi obličejem a očima.


Sledování aktivujete pouhým dotykemPo nastavení funkce Touch Tracking (Sledování dotykem) v nabídce objekt jednoduše vyberete dotykem monitoru. Při pořizování fotografií nebo natáčení filmů fotoaparát začne objekt automaticky sledovat.


Vychutnejte si překrásné a pozoruhodně detailní snímkyDíky velkému snímači a nejnovějšímu obrazovému procesoru můžete fotografovat cokoli, na co v každodenním životě narazíte, s ostrým a čistým obrazem a přirozenými barvami – dokonce i za zhoršených světelných podmínek.


24,2MP snímač a vylepšený obrazový procesorSnímač formátu APS-C je opatřen měděným vinutím a vylepšenými obvody, které zvyšují efektivitu zachycení světla. V kombinaci s použitým obrazovým procesorem lze dosahovat vynikajícího rozlišení obrazu a přirozenějšího zobrazení struktur.


Čistý obraz i při tlumeném světleVylepšené potlačení šumu znamená kvalitnější obraz i za slabého osvětlení, které vyžaduje fotografování s vysokou citlivostí. Nativní citlivost ISO byla zvýšena na maximum ISO 32000 (s rozšířenou citlivostí ISO s maximální hodnotou ISO 102400 u fotografií). Redukce šumu je obzvláště účinná při často používaném středním až vysokém nastavení citlivosti.


Přirozeně vypadající snímky, které odpovídají skutečnostiAlgoritmy pro zpracování obrazu převzaté od fotoaparátů Full-Frame přinesly věrnější reprodukci barev. Pleťové tóny působí přirozeněji a rovněž se zlepšila reprodukce barev rostlin.


Produkce tvůrčích filmůFotoaparát ?6400 je nabitý pokročilými funkcemi, které podpoří vaše tvůrčí schopnosti – počínaje čtením plného počtu pixelů bez technologie pixel binning umožňující záznam videa ve vysokém rozlišení 4K až po technologii HDR (HLG), nastavení S-Log/S-Gamut11 a zpomalený a zrychlený záznam.


Záznam ve vysokém rozlišení 4KZáznam ve formátu Super 35mm s 2,4x převzorkováním zajišťuje výsledné filmy v rozlišení 4K (QFHD: 3840 x 2160) s výjimečně kvalitním obrazem.


Rychlé hybridní automatické ostření pro videaDíky vysoce výkonnému sledování automatického ostření máte plynulé a stabilizované zaostření plně pod kontrolou.


Nastavení S-Log a HLGFotoaparát nabízí širokou škálu možností obrazového profilu včetně nastavení S-Log a HDR (HLG)
[1] S-Gamut3.Cine/S-log3 [2] Gradace barev s využitím nastavení S-Log2 a S-Log3 předpokládá zpracování obrázků.


Vytvářejte časosběrné filmyNové intervalové snímaní, pod jehož označením se skrývá souvislé fotografování s intervalem nastavitelným od 1 do 60 sekund mezi jednotlivými fotografiemi, je k dispozici přímo ve fotoaparátu. Z těchto snímků lze pomocí počítače později vytvořit časosběrné filmy v aplikaci Viewer, která je součástí počítačových aplikací Imaging Edge.


Užitečné funkce pro vlogyPokud natáčíte vlogy, obrazovka výklopná o 180 stupňů vám usnadní kompozici záběrů. Pro záznam zvuku je kromě konektoru pro externí mikrofon k dispozici adaptér XLR (dostupný samostatně), který umožňuje použití profesionálních mikrofonů zajišťujících lepší kvalitu zvuku.>Využijte různých funkcí pro pořizování filmůPřímo ve fotoaparátu lze zaznamenávat zpomalené (až 5x) a zrychlené (až 60x)záběry bez nutnosti dalšího zpracování na počítači. Pomocí rychlého snímání 120 sn./s lze vytvářet během postprodukce zpomalený záznam ve Full HD. Proxy nahrávání umožňuje jednodušší úpravy a náhled, zatímco s funkcí Photo Capture (Zachycení fotografie) lze z nahraných záznamů extrahovat fotografie.


Displej LCD s vysokým rozlišením a užitečnými dotykovými funkcemi3palcový displej LCD výklopný o 180 stupňů toho zvládne víc než jen zobrazit scénu před vámi – nabízí rychlé použití mnoha funkcí fotoaparátu a celou řadu intuitivních dotykových ovládání.


Funkce Touch Pad: snadný výběr oblasti zaostřeníPomocí funkce Touch Pad (Dotykový panel) můžete bez problémů přesunout aktuální polohu zaostření, zatímco se díváte do hledáčku. Stačí posunovat prstem po obrazovce, dokud nedosáhnete požadovaného bodu, na který chcete zaostřit.


Funkce Touch Focus a Touch ShutterChcete-li posunout zaostření, klidně až na okraj záběru, díky funkci Touch Focus (Zaostření dotykem) se stačí dotknout obrazovky. Pomocí funkce Touch Shutter (Dotyková závěrka) můžete nastavit zaostření a aktivovat závěrku jediným dotykem.


Funkce Touch Tracking zapíná sledování v reálném časeDíky funkci Touch Tracking (Dotykové sledování) můžete při fotografování nebo pořizování záznamů pouhým dotykem obrazovky aktivovat sledování v reálném čase. Fotoaparát se okamžitě zaměří na cílový objekt a udržuje neustálé zaostření.


Díky nastavitelným tlačítkům máte funkce na dosah rukyVšem osmi tlačítkům a ovládacím prvkům lze přiřadit kteroukoli z 89 funkcí. Jednotlivé funkce závisí na tom, zda pořizujete fotografie, natáčíte videa nebo používáte režim přehrávání.


S funkcí My Menu a My Dial máte vše pod kontrolouPomocí funkce My Dial lze ovladači a ovládacímu kolečku přiřadit oblíbené funkce, abyste k nim při fotografování měli rychlejší přístup. Funkce My Menu umožňuje výběr až 30 nejpoužívanějších položek nabídky, ke kterým potřebujete rychlý přístup.


Vizualizace obrazovky nastavení pro přizpůsobeníNa obrazovce vlastních nastavení se nachází ilustrace ovládacích prvků fotoaparátu, na níž je znázorněno, které tlačítko nebo přepínač právě přiřazujete. Při nastavování nabídky funkcí můžete zobrazit strukturu skutečné obrazovky se seznamem funkcí.Parametry

Typ snímače Snímač CMOS Exmor® typu APS-C (23,5 x 15,6 mm)
Obrazový procesor BIONZ X™
Efektivní pixely Přibližně 24,2 megapixelu
Rozlišení fotografií L: 6000 x 4000 (24 MP), M: 4240 x 2832 (12 MP), S: 3008 x 2000 (6,0 MP) - formát 3:2
Formát záznamu fotografie RAW, RAW & JPEG, JPEG Extra fine, JPEG Fine, JPEG Standard
Režim záznamu videa Formát XAVC S / AVCHD verze 2.0 kompatibilní / MP4
Režim snímání Snímání jednoho snímku, souvislé fotografování (volitelně velmi vysoké / vysoké / střední / nízké), samospoušť, samospoušť (souvisle), stupňování (souvislé, jeden snímek, vyvážení bílé, DRO)
Typ ostření Rychlé hybridní automatické ostření (automatické fázové ostření / automatické ostření s detekcí kontrastu)
Režim ostření Automatické ostření (AF-A), AF pro jeden snímek (AF-S), Souvislé AF (AF-C), Přímé manuální ostření (DMF), Manuální ostření
Typ LCD obrazovky 7,5cm (typ 3,0) širokoúhlý TFT, 921 600 bodů
Hledáček Elektronický hledáček XGA OLED (barevný), 1,0 cm (typ 0,39)
Ovládání jasu Automatický/Ruční (5 kroků mezi -2 a +2)
Rychlost závěrky Fotografie: 1/4000 až 30 s, režim Bulb, filmy: 1/4000 až 1/4 (v krocích po 1/3), NTSC: Až 1/60 v automatickém režimu (až 1/30 v automatickém režimu s dlouhou expozicí), PAL: Až 1/50 v automatickém režimu (až 1/25 v automatickém režimu s dlouhou expoz
Režim vyvážení bílé Automatické vyvážení bílé / Denní světlo / Stín / Zataženo / Žárovka / Fluorescentní (Teplá bílá / Chladná bílá / Denní bílá / Denní světlo) / Blesk / Teplota barev (2500 až 9900 K) a Barevný filtr (G7 až M7: 57 kroků, A7 až B7: 29 kroků) / Vlastní
Kompatibilní záznamová média Karty Memory Stick PRO Duo, Memory Stick PRO-HG Duo, Memory Stick Micro (M2), SD, SDHC (splňující standard UHS-I), SDXC (splňující standard UHS-I), microSD, microSDHC, microSDXC
Blesk Ano
Samospoušť Ano
Iso citlivost (fotografie/video) Fotografie: ISO 100-32000 (citlivost ISO až do ISO 102400 lze nastavit jako rozšířený rozsah ISO), AUTO (ISO 100–6400, volitelný dolní a horní limit), videa: ekvivalent ISO 100-32000, automatický režim (ISO 100–6400, volitelný dolní a horní limit)
Výdrž baterie Přibližně 350 snímků (s hledáčkem) / přibližně 400 snímků (s displejem LCD)
Rozhraní USB, Wi-Fi, NFC
Obsah balení Dobíjecí baterie NP-FW50, popruh přes rameno, krytka patice pro příslušenství, očnice, kabel micro USB, SELP1650
Rozměry a hmotnost 120,0 mm x 66,9 mm x 59,7 mm, 120,0 mm x 66,9 mm x 49,9 mm (od gripu k monitoru), 403 g včetně baterie a paměťové karty

Vhodné příslušenství

Rozšířený servisní plán Sony ILCKITEWY507 pro Alpha na 3. - 5. rok

Rozšířený servisní plán Sony ILCKITEWY507 pro Alpha…

Užívejte si Váš fotoaparát Sony Alpha až 5 let bez obav z poruchy.
2 036 Kč
Rozšířený servisní plán Sony ILCKITEWY407 pro Alpha na 3. a 4. rok

Rozšířený servisní plán Sony ILCKITEWY407 pro Alpha…

Užívejte si Váš fotoaparát Sony Alpha až 4 roky bez obav z poruchy.
1 726 Kč
Rozšířený servisní plán Sony ILCKITEWY307 pro Alpha na 3. rok

Rozšířený servisní plán Sony ILCKITEWY307 pro Alpha…

Užívejte si Váš fotoaparát Sony Alpha až 3 roky bez obav z poruchy.
1 417 Kč

Vaše spokojenost je samozřejmostí

5/5

Rychle odesláno, kvalitně zabaleno.

Anonym Doporučuje obchod
5/5

Rychlé jednání, dobře zabalený, špičkový produkt, přijatelná cena

Anonym Doporučuje obchod