SONY HDR-CX240E

AVCHD Full HD kamera Sony HDR-CX240
Snímač Exmor R
Objektiv Carl Zeiss Vario-Tessar
AVCHD formát
Záznam na paměťovou kartu
27x optický zoom / až 54x v režimu extended

Prodej ukončen
Katalogové číslo: HDR-CX240E

Videokamera Sony HDR-CX240ECenově atraktivní videokamera Sony, která je naprosto perfektní pro pořizování kvalitních snímků z dovolených, rodinných oslav a podobných událostí. Dokáže totiž natáčet špičkové Full HD video a k dispozici má kromě vyspělého snímače CMOS Exmor R i optickou stabilizaci obrazu. Právě díky ní nebudou vaše snímky roztřesené. Velkou výhodou je rozhodně i možnost až 27násobného optického a dokonce až 320násobného digitálního zoomu. Pohodlně tak můžete natáčet i záběry z delší vzdálenosti, například při sportovních utkáních. Videokamera má 2,7palcový displej, na kterém můžete pořízené záběry ihned prohlížet. Ty se přitom natáčí na rozšířené paměťové karty typu microSD.


Špičkové videoPokud chcete na dovolené natáčet kvalitní video, je Full HD videokamera nezbytností. Zachytí obrovské množství detailů a dokáže později ukázat i to, čeho jste si v daný okamžik ani nevšimli. O kvalitu záznamu přímo v akci se stará stabilizační systém SteadyShot, který si dokáže velmi dobře poradit například i s chůzí – už se tak nemusíte bát, že by záznamy z vaší dovolené byly rozmazané, roztřesené nebo vypadaly vybledle a nudně.


27násobný optický zoomVýborný objektiv se světelností f/1,9 až f/4 pracuje v rozsahu 29,8 až 804 mm, což odpovídá 27× optickému zoomu. Taková hodnota vám dokáže přiblížit i velmi vzdálené objekty, které si sotva prohlédnete pouhým okem. S použitím digitálního zoomu se navíc můžeme bavit až o 320× zoomu.


Další informaceCelá kamera bez baterie má hmotnost pouhých 190 gramů a na jedno nabití vydrží dle zvoleného režimu nahrávat i několik hodin. Záznamovým médiem jsou multimediální karty, lze využít typy SD/SDHC/SDXC. Vzhledem k velkému datovému toku při Full HD záznamu doporučujeme zakoupit alespoň 16GB variantu třídy 10.