Všechny provozovny jsou otevřeny! Otevírací doba zde. Těšíme se na vaši návštěvu.

SONY PS-HX500

doprava zdarma
Gramofon Sony PS-HX500 s funkcí převodu do formátu zvuku s vysokým rozlišením
Digitální výstup do formátu DSD 5,6 MHz s vysokým rozlišením přes výstup USB
Phono i linkový výstup díky vestavěnému zesilovači
Dvě provozní rychlosti 33 1/3 a 45 ot/min
Vysoce stabilní řemínkový pohon
Nový design rovného ramene s integrovanou hlavičkou přenosky
Vysoce kvalitní 5mm gumová podložka se skvělou přilnavostí k povrchu desky
Skříň z polotvrdé dřevovláknité desky, odizolovaná konstrukce, deska plošných spojů z epoxidového skla
Plně mechanické ovládání

Prodej ukončen
Katalogové číslo: PSHX500


Gramofon určený k přehrávání vinylů a nahrávání ve vysokém rozlišeníVdechněte svým analogovým perlám nový život. Stačí připojit gramofon PS-HX500 k počítači prostřednictvím USB, přehrát desku a zaznamenat každý aspekt vinylu pomocí nativního převodu DSD 5,6 MHz. Převeďte svou cennou sbírku gramodesek na záznam se zvukem s vysokým rozlišením, vezměte si ji na vycházku v přehrávači Walkman® nebo se pohodlně opřete a užijte si poslech svých originálních vinylů.
 

ps-hx500


 Převeďte své desky do digitálních hudebních souborů vevysoké kvalitě Gramofon PS-HX500 je vybaven vysoce kvalitním převodníkem A/D. Stačí ho připojit k počítači pomocí kabelu USB a převést stopy z gramodesek na soubory ve vysoké kvalitě. Je to skvělý způsob, jak zálohovat svou sbírku cenných vinylů nebo si dokonce vzít písničky ven na přehrávači Walkman. 

ps-hx500
Skříň z polotvrdé dřevovláknité desky Skříň z polotvrdé dřevovláknité desky tloušťky 30 mm má skvělé zvukové vlastnosti a přesně reprodukuje zvukovou scénu.

 

ps-hx500


Nový design rovného ramena s integrovanou hlavičkou přenosky Integrovaná hlavička zvětšuje odolnost a zaručuje větší stabilitu přenosky, což poskytuje špičkovou ostrost a prostorovost zvuku, zatímco lehká konstrukce zlepšuje vedení. 

PS-HX500 
Zvuk s těmi nejjemnějšími detailyVychutnejte si nejjemnější nuance zvuku studiové kvality díky zvuku s vysokým rozlišením. Všechny prvky od signálu k reproduktoru spojuje vášeň pro hudbu. Budete mít pocit, jako kdyby interpret vystupoval přímo před vámi. 

hi-res


 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.