Využijte dopravu zdarma! Stačí nakoupit za více jak 3 000 Kč.

SONY INZONE H7

Bezdrátová herní náhlavní souprava Sony INZONE H7
Technologie 360 Spatial Sound pro hraní umožňující přesné odhalování soupeřů
Měkké polstrování hlavového mostu a náušníky z příjemného nylonu
Raménkový mikrofon pro bezproblémovou komunikaci s týmem
Bezdrátové připojení pomocí přijímače/vysílače připojitelného přes rozhraní USB a technologie Bluetooth
Životnost baterie až 40 hodin

Prodej ukončen
Katalogové číslo: WHG700W

Reagujte jako první díky preciznímu odhalování cílůUslyšíte je dříve, než vás oni uvidí. S technologií 360 Spatial Sound pro hraní a naší osvědčenou hardwarovou technologií dokážete odhalit, kde a jak daleko jsou vaši soupeři. Ani hráči, kteří se skrývají ve stínu nebo za zdmi a překážkami, nezůstanou ukryti dlouho.


Technologie 360 Spatial Sound pro hraníNaše technologie 360 Spatial Sound pro hraní, která se aktivuje prostřednictvím počítačového softwaru INZONE Hub, zahrnuje nový virtualizátor pro hraní. Ten dokáže převést dvoukanálové stereofonní zvukové signály na prostorový zvuk se 7.1 kanály: tak, jak tvůrci zamýšleli. V neposlední řadě si také můžete díky aplikaci pro smartphone 360 Spatial Sound Personalizer vychutnat zvukový zážitek optimalizovaný přesně podle tvaru vašich uší – pro hraní skutečně přizpůsobené na míru.


Pokročilé technologie zajišťují optimalizaci akustikyNaši náhlavní soupravu INZONE H7 jsme navrhli s cílem přenést do reality zvukovou stopu vašich her. Symetrická akustická struktura s flexibilitou umožňující pohodlné nošení na hlavách různých tvarů a velikostí posouvá kvalitu zvuku a přesnost prostorové lokalizace.

S využitím našich zkušeností se sluchátky jsme pro náhlavní soupravu INZONE H7 použili membránu ve tvaru, díky které dokáže spolehlivě zajistit reprodukci zvuků s vysokými frekvencemi i autentické nízké frekvence. Výsledkem je pohlcující herní zážitek.


Silné basové frekvenceKanály na krytu soupravy INZONE H7 optimalizují reprodukci zvuku s nízkými frekvencemi a zajišťují silné basy, díky kterým zní hluboké zvuky neuvěřitelně skutečně. Zaposlouchejte se do děje a plně se ponořte do herního světa kolem sebe.


Pro hodiny pohodlného hraníNáhlavní soupravu INZONE H7 jsme vytvořili pro mimořádné pohodlí i během velmi dlouhého hraní. Je navržena tak, aby byla při nasazení bezpečně usazena a stabilní, s minimálním tlakem po stranách. S takovouto náhlavní soupravou se můžete pustit do akce trvající mnoho hodin.

Široký, měkce polstrovaný hlavový most rovnoměrně rozkládá hmotnost na hlavě, a zajišťuje tak pohodlí i při dlouhodobém nošení.


Těsně přiléhají kolem ušíTvar náušníků z měkkého nylonu byl vytvořen s cílem minimalizovat tlak na uši díky optimálnímu kontaktu po stranách hlavy. Toto provedení z mimořádně pohodlného materiálu bylo vytvořeno tak, aby bylo stabilní a izolovalo zvuk.


Veďte svůj tým k vítězství díky zřetelné komunikaciBuďte rozhodným velitelem mise se srozumitelnou komunikací. Flexibilní sklopný raménkový mikrofon s funkcí ztlumení vám zajišťuje pohodlnou komunikaci se členy týmu při hře.


Certifikace DiscordMáte jistotu, že náhlavní souprava bude správně fungovat s hlasovými, textovými a video komunikačními službami tak, abyste mohli při hraní mluvit s přáteli.


Nízká prodleva díky bezdrátovému připojení 2,4 GHzPři 2,4GHz bezdrátovém připojení, které zprostředkovává přijímač/vysílač připojitelný přes dodané USB, snižuje algoritmus na omezení zpoždění latenci zvukového zdroje hry vzhledem k výstupu zvuku v náhlavní soupravě, abyste mohli rychle reagovat.


Současné připojení 2,4 GHz a BluetoothPřipojte se ke smartphonu pomocí technologie Bluetooth a současně zůstaňte připojení na frekvenci 2,4 GHz. Můžete telefonovat nebo chatovat na smartphonu přes Bluetooth a současně hrát hry s využitím bezdrátového připojení prostřednictvím USB.


Dostatek výkonu na celodenní miseDopřejte si hraní trvající celé dny i noci díky až 40 hodinám nepřetržitého hraní na jedno jediné nabití.

Potřebujete energii rychle? Rychlé nabití za 10 minut vám poskytne až hodinu herního času, který naléhavě potřebujete.


Jednoduchý oválný design pro snadné ovládáníNaše náhlavní souprava INZONE H7 je opatřena ergonomicky tvarovanými ovládacími tlačítky a prvky, díky kterým lze snadno měnit funkce a upravovat nastavení během hry.

Na levé mušli sluchátek se nachází hlavní ovládací prvky, jako je ovladač hlasitosti a ztlumení mikrofonu. Mikrofon můžete ztlumit jednoduše vyklopením nahoru. Je zde také raménkový mikrofon a port USB s diodou LED indikující nabíjení.

Na pravé mušli sluchátek se nachází tlačítko pro vyvážení poměru zvuku hry / chatu společně s tlačítky napájení a připojení Bluetooth.


Přizpůsobte si své hraníPomocí našeho počítačového softwaru INZONE Hub si vlastním nastavením celé řady operací můžete funkce náhlavní soupravy INZONE H7, například nejrůznější nastavení zvuku a hardwaru, přizpůsobit podle svých požadavků. Zvukové frekvence lze přesně doladit pomocí funkce ekvalizéru v souladu s potřebami konkrétní hry tak, abyste dosáhli větší čistoty podání a pohlcujícího zážitku.


Skvělá volba pro systém PlayStation 5S náhlavní soupravou INZONE H7 si můžete vychutnat podmanivý zvuk konzoly PlayStation 5 zajišťovaný technologií Tempest 3D AudioTech pro hraní s ještě dokonalejším prostorovým působením. Bezchybná funkce s konzolemi PlayStation 5 a speciálními funkcemi konzole PS5 pro lepší výkon.

Při úpravách nastavení náhlavní soupravy můžete sledovat změny na obrazovce v ovládacím centru konzoly PS5 Control Center.

Poměr hlasitosti zvuků hry a hlasového chatu můžete u náhlavní soupravy INZONE H7 měnit.


Obsah baleníPo otevření obalu náhlavní soupravy INZONE H7 najdete nabíjecí kabel USB-C (1,5 m) a přijímač/vysílač připojitelný přes rozhraní USB.