SONY INZONE H9

Bezdrátová herní náhlavní souprava Sony INZONE H9 s technologií pro potlačení okolního hluku
Technologie 360 Spatial Sound pro hraní umožňující přesné odhalování soupeřů
Měkké polstrování hlavového mostu a náušníky ze syntetické kůže
Technologie duálního snímače hluku umožňuje potlačit okolní zvuky
Díky režimu okolního zvuku máte stále přehled o důležitých zvucích
Raménkový mikrofon pro bezproblémovou komunikaci s týmem

Předobjednávka
Katalogové číslo: WHG900NW

Zaměř. Reaguj. Vyhraj.Nastražte smysly a připravte se. S naší herní soupravou INZONE H9 vybavenou prostorovým zvukem a potlačením hluku se můžete plně ponořit do děje. Uslyšíte jako rys a zajistíte si rychlé reakce. Posuňte své výkony ještě výše a odhalte soupeře dříve, než vás uvidí.


Neuvěřitelně dobrý sluch mění pravidla hryPřesvědčte se, jak vám naše bezdrátová herní náhlavní souprava s technologií potlačení okolního hluku INZONE H9 a 360 Spatial Sound pro hraní umožní zaslechnout i ty nejtišší zvuky, abyste mohli na misích být tím prvním, kdo reaguje.


Jednejte jako první díky preciznímu odhalování cílůUslyšíte je dříve, než vás oni uvidí. S technologií 360 Spatial Sound pro hraní a naší osvědčenou hardwarovou technologií dokážete odhalit, kde a jak daleko jsou vaši soupeři. Ani hráči, kteří se skrývají ve stínu nebo za zdmi a překážkami, nezůstanou ukryti dlouho.


Technologie 360 Spatial Sound pro hraníNaše technologie 360 Spatial Sound pro hraní, která se aktivuje prostřednictvím počítačového softwaru INZONE Hub, zahrnuje nově vyvinutý virtualizátor pro hraní. Ten dokáže reprodukovat prostorový zvuk z vícekanálových zvukových signálů – přesně tak, jak tvůrci hry zamýšleli. V neposlední řadě si také můžete díky aplikaci pro smartphone 360 Spatial Sound Personalizer vychutnat zvukový zážitek optimalizovaný přesně podle tvaru vašich uší – pro hraní skutečně přizpůsobené na míru.


Autentická reprodukce všech zvuků hryS využitím našich zkušeností ze sluchátek jsme pro náhlavní soupravu INZONE H9 použili membránu, díky které dokáže spolehlivě zajistit reprodukci zvuků s vysokými frekvencemi i autentické nízké frekvence. Výsledkem je pohlcující herní zážitek.


Silné basové frekvenceKanály na krytu soupravy INZONE H9 optimalizují reprodukci zvuku s nízkými frekvencemi a zajišťují silné basy, díky kterým zní hluboké zvuky neuvěřitelně skutečně. Zaposlouchejte se do děje a plně se ponořte do herního světa kolem sebe.


Dokonale padne na hlavuŠiroký, měkce polstrovaný hlavový most rovnoměrně rozkládá hmotnost na hlavě, a zajišťuje tak pohodlí i při dlouhodobém nošení.


Těsně přiléhají kolem ušíTvar přiléhavých kožených náušníků byl zvolen s cílem minimalizovat tlak na uši díky optimálnímu kontaktu po stranách hlavy. Toto provedení z mimořádně pružného materiálu bylo vytvořeno tak, aby bylo pohodlné, stabilní a izolovalo zvuk.


Poslouchejte jen hru a nic jinéhoSouprava INZONE H9 je vybavena mikrofony a pomocí funkcí potlačení hluku dokáže eliminovat nežádoucí zvuky – od ventilátorů počítače až stavební práce. Použili jsme technologii duálního snímače, jakou jsme využili u sluchátek řady 1000X – pro neporazitelnost ve hře.


Nechte se pohltit hrou a zůstaňte ve střehuPři hraní her už nepřeslechnete důležité zvuky, například telefon, zvonek u dveří nebo když na vás promluví partner Režim okolního zvuku vám umožňuje okamžitě stisknutím tlačítka na náhlavní soupravě přepínat mezi režimem potlačení okolního hluku a okolními zvuky.


Veďte svůj tým k vítězství díky zřetelné komunikaciBuďte rozhodným velitelem mise se srozumitelnou komunikací. Flexibilní sklopný raménkový mikrofon s funkcí ztlumení vám zajišťuje pohodlnou komunikaci se členy týmu při hře.


Certifikace DiscordMáte jistotu, že náhlavní souprava bude správně fungovat s hlasovými, textovými a video komunikačními službami tak, abyste mohli při hraní mluvit s přáteli.


Nízká prodleva díky bezdrátovému připojení 2,4 GHzPři 2,4GHz bezdrátovém připojení, které zprostředkovává přijímač/vysílač připojitelný přes dodané USB, snižuje algoritmus na omezení zpoždění latenci zvukového zdroje hry vzhledem k výstupu zvuku v náhlavní soupravě, abyste mohli rychle reagovat.


Současné připojení 2,4 GHz a BluetoothPřipojte se ke smartphonu pomocí technologie Bluetooth a současně zůstaňte připojení na frekvenci 2,4 GHz. Můžete telefonovat nebo chatovat na smartphonu přes Bluetooth a současně hrát hry s využitím bezdrátového připojení prostřednictvím USB.


10minutové rychlé nabíjeníPotřebujete energii rychle? Rychlé nabití za 10 minut vám poskytne až hodinu herního času, který naléhavě potřebujete.


Možnost hraní během nabíjeníDochází vám energie? Nabíjejte náhlavní soupravu dlouhým USB kabelem, který je součástí dodávky, a můžete pokračovat v hraní.


Jednoduchý oválný design pro snadné ovládáníNaše náhlavní souprava INZONE H9 je opatřena ergonomicky tvarovanými ovládacími tlačítky a prvky, díky kterým lze snadno měnit funkce a upravovat nastavení během hry.

Na levé mušli sluchátek se nachází hlavní ovládací prvky, jako je ovladač hlasitosti, tlačítko pro potlačení okolního hluku / režim okolního zvuku a ztlumení mikrofonu. Je zde také raménkový mikrofon a port USB s diodou LED indikující nabíjení.

Na pravé mušli sluchátek se nachází tlačítko pro vyvážení poměru zvuku hry / chatu společně s tlačítky napájení a připojení Bluetooth.


Přizpůsobte si své hraníPomocí našeho počítačového softwaru INZONE Hub si vlastním nastavením celé řady operací můžete funkce náhlavní soupravy INZONE H9, například nejrůznější nastavení zvuku a hardwaru, přizpůsobit podle svých požadavků. Zvukové frekvence lze přesně doladit pomocí funkce ekvalizéru v souladu s potřebami konkrétní hry tak, abyste dosáhli větší čistoty podání a pohlcujícího zážitku.


Ideální pro konzoli PlayStation 5S náhlavní soupravou INZONE H9 si můžete vychutnat podmanivý zvuk konzole PlayStation 5 zajišťovaný technologií Tempest 3D AudioTech pro hraní s ještě dokonalejším prostorovým dojmem. Bezchybná funkce s konzolemi PlayStation 5 a speciálními funkcemi konzole PS5 pro lepší výkon.

Při úpravách nastavení náhlavní soupravy můžete sledovat změny na obrazovce v ovládacím centru konzoly PS5 Control Center.

Poměr hlasitosti zvuků hry a hlasového chatu můžete u náhlavní soupravy INZONE H9 měnit.


Obsah baleníPo otevření obalu náhlavní soupravy INZONE H9 najdete nabíjecí kabel USB-C (1,5 m) a přijímač/vysílač připojitelný přes rozhraní USB.Provedení Cirkumaurální (přes uši)
Uložení Uzavřená, dynamická
Určení Přes hlavu
Frekvenční rozsah 5 Hz–20 000 Hz (JEITA), režim okolního zvuku 100 Hz–8 000 Hz
Velikost měniče 40 mm, kulatý typ (hlasová cívka EDCCA), Neodym magnet
Přenos signálu Bluetooth 5.0, kodeky AAC, SBC, profily A2DP, AVRCP, HFP, HSP
Funkce Technologie 360 Spatial Sound, technologie pro potlačení okolního hluku
Hmotnost 330 g
Baterie Max. 32 h (vypnutá funkce pro odstranění hluku), DC 3,85 V: Vestavěná dobíjecí lithium-iontová baterie
Obsah balení Kabel USB, přijímač/vysílač připojitelný přes rozhraní USB, referenční příručka

Herní vybavení Sony INZONE pro hráče PC i PlayStation 5

02.07.2022

„Společnost Sony představuje novou značku herního vybavení pro PC „INZONE“, která maximalizuje výkon a schopnosti pomocí specializovaných herních monitorů a náhlavních souprav“.
Tak přesně v tomto znění nám Sony tento týden představilo svojí nejnovější značku INZONE, zaměřenou na gaming. Pojďme si jí v krátkosti také představit a zjistit o co se jedná.