SONY INZONE M3

27'' Full HD herní monitor Sony INZONE M3
Obnovovací frekvence 240 Hz
Kompatibilní s technologií NVIDIA® G-SYNC®
Proměnlivá obnovovací frekvence
1 ms šedá/šedá
sRGB 99 %
Certifikace DisplayHDR™ 400
Funkce konzole PlayStation®5
 Těšíme se
A
G
G
Katalogové číslo: SDMF27M30

240 Hz na panelu IPS s odezvou 1 ms šedá/šedá, neuvěřitelná rychlostZlomky sekund mohou být rozhodující. S neuvěřitelně rychlou obnovovací frekvencí monitoru INZONE M3 budete vždy o krok napřed před svými konkurenty a budete moci rychleji procházet scény bez prodlev, zasekávání nebo trhání obrazu.


Zamiřte a vystřelte první díky obnovovací frekvenci 240 HzReagujte rychleji než soupeři. S obnovovací frekvencí až 240 Hz získáte onen životně důležitý zlomek sekundy navíc, díky kterému dokážete precizně odhalit pozici soupeřů a vystřelit jako první. Akce jsou v rozlišení Full HD mimořádně plynulé, takže uvidíte, co se právě děje v okamžiku, kdy se to děje.


Vychutnejte si akci na panelu IPS s odezvou šedé barvy 1 msZajistěte si výkon na zcela nové úrovni na displeji s panelem IPS nabízejícím mimořádně rychlou odezvu – 1 ms šedá/šedá. Méně vícenásobných a rozmazaných obrysů vám umožní vidět dění naprosto jasně, takže se můžete bleskově rozhodovat a okamžitě reagovat.


Eliminujte prodlevu s technologiemi NVIDIA G-SYNC a VRRDynamickým nastavováním frekvence v souladu s proměnlivou frekvencí herních zařízení dokáže monitor INZONE M3 kompatibilní s technologií NVIDIA G-SYNC díky proměnlivé frekvenci a HDMI 2.1 eliminovat zasekávání obrazovky a zpoždění. Výsledkem je plynulejší obraz i hraní.


Certifikace DisplayHDR 400, poutavé sledováníUvidíte širší škálu barev, tmavší stíny a jasnější světla. S technologií DisplayHDR 400 umí monitor INZONE M3 reprodukovat scény v živých odstínech barev s dokonalým kontrastem a vysokým špičkovým jasem 400 nitů pro pohlcující hraní naplněné atmosférou.


Široká paleta živoucích barev pro realistické hraníDíky více než 99% pokrytí barevného prostoru sRGB naplní monitor INZONE M3 vaši hru širokým spektrem sytých barev. S větším počtem odstínů a jemných barevných nuancí vypadají scény ještě realističtěji a výsledkem je dramatické, strhující hraní.


Režim obrazu FPS GameNastavte si optimální jas a kontrast, abyste své soupeře zřetelně viděli.


Funkce Black EqualizerOdhalte detaily ve stínech a všimněte si soupeřů skrývajících se ve tmě.


Navrženy tak, aby vyhovovaly vašemu způsobu hraníHrajte podle svých představ díky všestrannému designu, který se přizpůsobí vašemu hernímu stylu. Unikátní stojan s nízkou hloubkou zajišťuje dokonalé pohodlí při hraní a současně ponechává na stole dostatek místa pro periferní zařízení.


Dokonalá integrace s vaším herním vybavenímZakřivenou klávesnici a velkou herní myš snadno umístíte kolem displeje nebo pod něj. Díky malému půdorysu monitoru budete mít na stole více místa.


Nastavitelná výška a náklon pro pohodlí při hraníVýšku displeje a jeho náklon si můžete nastavit tak, abyste měli co nejlepší výhled do svých herních světů a na své soupeře.


Mějte na stole čisto, abyste mohli kdykoli hrátNapájecí a signálové kabely můžete ukrýt do středního sloupku, abyste měli na stole čisto a pořádek. Dopřejte si u svého herního vybavení volnost bez rušivých kabelů a soustřeďte se na hraní.


Funkce konzole PlayStation 5Připojte monitor INZONE M3 ke konzoli PS5 a získáte fantastický herní zážitek. Maximalizujte potenciál monitoru INZONE s funkcemi vytvořenými na míru konzolí PS5.


Automatické mapování tónů HDRKonzole PS5 automaticky rozpoznají herní monitory INZONE hned po zapnutí a optimalizují nastavení HDR. I ve scénách s vysokým kontrastem uvidíte všechny klíčové detaily a barvy v nejjasnějších i nejtmavších částech obrazovky.


Automatický režim obrazu žánrůHerní monitory INZONE optimalizují výkon pro hry i filmy na konzolích PS5 díky automatickému přepínání do režimu Cinema (Kino) při sledování filmů, abyste si mohli dopřávat výraznější scény, a do režimu Game 1 (Hra 1) při hraní her.


Snadné připojení a ovládání vašeho herního systémuZapněte svou herní sestavu a připojte všechny periferie během okamžiku. Díky různým možnostem připojení, například portům HDMI 2.1, portům DisplayPort 1.4 a USB Type-C (s alternativním režimem DisplayPort) máte k dispozici vše, co potřebujete.

[1] HDMI x2 (verze 2.1) / [2] DisplayPort x1 (verze 1.4) / [3] USB typu C x1 (alternativní režim DP Alt Mode, upstream) / [4] USB typu B x1 (upstream) / [5] USB typu A x3 (downstream) / [6] výstup na sluchátka x1 (konektor 3,5 mm)


Ovládání dvou počítačů pomocí jedné sady vybaveníDopřejte si okamžité hraní bez nutnosti přepojování kabelů po skončení práce. Díky automatickému přepínači KVM (automatickému přepínači rozbočovače USB) můžete ovládat až dva počítače pomocí jedné klávesnice, myši a náhlavní soupravy, které jsou připojeny k monitoru.


Všechna nastavení monitoru lze upravit v softwaruRychle a snadno upravujte nastavení monitoru prostřednictvím počítačového softwaru pouhými několika kliknutími myši. Kromě změn nastavení můžete přiřadit počítačovým aplikacím a hrám konkrétní režim obrazu a zvukové profily náhlavní soupravy.Třída energetické účinnosti modelu G
Roční spotřeba elektrické energie 83 kWh / 1000 h
Úhlopříčka 27" (68,6 cm)
Formát 16 : 9
Ideální a doporučené rozlišení 1920 x 1080
HDR HDR10, HLG
Povrchová úprava obrazovky Antireflexní
Technologie panelu IPS LCD
Max. pozorovací úhel 178°
Podpora barvy 1,07 miliardy barev
Max. barevný prostor 99 % (pokrytí sRGB)
Max. jas (obvykle) [cd/m²] 400
Max. kontrast 1 000 : 1
Doba odezvy 1 ms (rychlejší režim)
Max. obnovovací frekvence [v Hz] DisplayPort: 24 až 240 Hz, HDMI: 24 až 240 Hz
Typ podsvícení Okrajové podsvícení LED
Možnosti připojení DisplayPort x1 (verze 1.4), HDMI x2 (verze 2.1), USB typu C x1 (alternativní režim DP Alt Mode, upstream), USB typu B x1 (upstream), USB typu A x3 (downstream), výstup na sluchátka x1 (konektor 3,5 mm),
Zvukový vstup / výstup Automatický přepínač KVM (automatický přepínač rozbočovače USB), ovládání přes rozhraní HDMI (HDMI CEC), HDCP2.3
Vestavěné reproduktory 2x 2 W
Rozměry s podstavcem (š x v x h) 61,5 x 47,9 x 24,8 cm
Rozměry bez podstavce (š x v x h) 61,5 x 36,3 x 7,3 cm
Rozteč otvorů VESA® 100 x 100 mm
Obsah balení Napájecí adaptér AC, napájecí kabel, průvodce nastavením, provozní pokyny, protokol barevné kalibrace z výroby, záruční karta, samolepka INZONE

Herní vybavení Sony INZONE pro hráče PC i PlayStation 5

02.07.2022

„Společnost Sony představuje novou značku herního vybavení pro PC „INZONE“, která maximalizuje výkon a schopnosti pomocí specializovaných herních monitorů a náhlavních souprav“.
Tak přesně v tomto znění nám Sony tento týden představilo svojí nejnovější značku INZONE, zaměřenou na gaming. Pojďme si jí v krátkosti také představit a zjistit o co se jedná.