Herní monitory Sony INZONE

Řadíte se mezi milovníky moderních videoher a rádi se do jejich příběhů vžíváte celým tělem i duší? Pokud ano, dovolte nám, abychom vám představili nabídku herních monitorů z řady Sony INZONE. Jde totiž o moderní obrazovky, které vás svým působivým zobrazením dokonale vtáhnou do akce.

Řada gamingového vybavení Sony INZONE přináší hráčům vše, co je třeba k perfektním audiovizuálním zážitkům. Vedle monitorů tak zahrnuje i špičkové náhlavní soupravy, které brilantní obraz doplní o nadstandardně kvalitní zvuk.

Monitory z řady INZONE vynikají v mnoha ohledech. Počítat u nich můžete s extra rozlišením, s podporou vysokého dynamického rozsahu (HDR) i s celou řadou speciálních gamingových vychytávek, například s vysokou obnovovací frekvencí, které vám umožní včas postřehnout soupeře nebo třeba odhalit skryté detaily v temných zákoutích.

Výhodou monitorů Sony INZONE je navíc i jejich všestrannost – využívat je můžete s klasickými počítači i s konzolemi PlayStation. Ať už ale preferujete jakoukoliv platformu, dočkáte se s nimi jedinečného obrazového podání, od nějž se nebudete chtít odtrhnout.

Zobrazit více
Řadit dle:
12 490 Kč
27 990 Kč
Zobrazit značky:
SONY INZONE M3

SONY INZONE M3

27'' Full HD herní monitor Sony INZONE M3
 Těšíme se
SONY INZONE M9

SONY INZONE M9

27'' 4K herní monitor Sony INZONE M9
Novinka
27 990 
Předobjednávka