Herní monitory Sony INZONE

Řadíte se mezi milovníky moderních videoher a rádi se do jejich příběhů vžíváte celým tělem i duší? Pokud ano, dovolte nám, abychom vám představili nabídku herních monitorů z řady Sony INZONE. Jde totiž o moderní obrazovky, které vás svým působivým zobrazením dokonale vtáhnou do akce.

Řada gamingového vybavení Sony INZONE přináší hráčům vše, co je třeba k perfektním audiovizuálním zážitkům. Vedle monitorů tak zahrnuje i špičkové náhlavní soupravy, které brilantní obraz doplní o nadstandardně kvalitní zvuk.

Monitory z řady INZONE vynikají v mnoha ohledech. Počítat u nich můžete s extra rozlišením, s podporou vysokého dynamického rozsahu (HDR) i s celou řadou speciálních gamingových vychytávek, například s vysokou obnovovací frekvencí, které vám umožní včas postřehnout soupeře nebo třeba odhalit skryté detaily v temných zákoutích.

Výhodou monitorů Sony INZONE je navíc i jejich všestrannost – využívat je můžete s klasickými počítači i s konzolemi PlayStation. Ať už ale preferujete jakoukoliv platformu, dočkáte se s nimi jedinečného obrazového podání, od nějž se nebudete chtít odtrhnout.

Zobrazit více
SONY INZONE M9

SONY INZONE M9

27'' 4K herní monitor Sony INZONE M9
Novinka
27 990 
Skladem