Herní sluchátka Sony INZONE (Headsety)

Společnost Sony, která patří mezi největší průkopníky audiovizuálních technologií na světě, přichází s lahůdkou pro hráče. Řeč je o gamingových náhlavních soupravách Sony INZONE, které vám při hraní videoher zajistí skutečně nadstandardní kvalitu zvuku. Pohodlně se proto usaďte a užijte si virtuální dobrodružství naplno.

Řada špičkových produktů Sony INZONE byla vytvořena speciálně pro e-sport. Najdete v ní přitom moderní zařízení, která slouží k dokonalému podání zvuku i obrazu. Vedle sluchátek s mikrofonem si tak můžete pořídit i pokročilý monitor.

Headsety z řady Sony INZONE vás potěší úžasně vyladěným prostorovým zvukem, který se navíc prostřednictvím technologie 360 Spatial Sound for Gaming a aplikace 360 Spatial Sound Personalizer přesně přizpůsobí tvaru vašich uší. Samozřejmostí je zde přitom i kvalitní mikrofon, jehož prostřednictvím můžete během online hraní pohodlně komunikovat s ostatními členy týmu.

Sluchátka Sony INZONE vám spolehlivě poslouží při hraní na PC i herní konzoli PlayStation. V každém případě vám ale naservírují brilantní zvuk, díky němuž si své oblíbené střílečky, závodní hry nebo třeba strategie užijete se vší parádou.

Zobrazit více
Řadit dle:
2 489 Kč
7 490 Kč
Zobrazit značky:
SONY INZONE H3

SONY INZONE H3

Herní náhlavní souprava s kabelem Sony INZONE H3
Novinka
2 489 
Skladem
SONY INZONE H7

SONY INZONE H7

Bezdrátová herní náhlavní souprava Sony INZONE H7
Novinka
5 749 
Předobjednávka
SONY INZONE H9

SONY INZONE H9

Bezdrátová herní náhlavní souprava Sony INZONE H9 s technologií pro potlačení okolního hluku
Novinka
7 490 
Předobjednávka