Herní vybavení Sony INZONE

Vrháte se po hlavě do každého virtuálního dobrodružství? Ať už nedáte dopustit na akční střílečky, nebo vás spíš baví rozmýšlení taktiky v moderních strategiích, s gamingovým vybavením Sony INZONE si svůj koníček užijete se vší parádou. Jde totiž o řadu špičkových produktů, které vám při hraní videoher zajistí ty nejlepší audiovizuální zážitky.

Rodina produktů Sony INZONE zahrnuje vše, co je potřeba k perfektnímu podání obrazu i zvuku. Najdete zde tedy pokročilé herní monitory a také vyspělé náhlavní soupravy (sluchátka s mikrofonem). Připravte se proto na gamingovou smršť, při níž si vaše smysly konečně přijdou na své.

Monitory z řady Sony INZONE vynikají brilantním obrazem s luxusním rozlišením a vysokým dynamickým rozsahem, headsety vás zase nadchnou špičkovým zvukem s technologií 360 Spatial Sound for Gaming. Produkty z této řady přitom můžete využívat jak s klasickými počítači, tak i s herními konzolemi Sony PlayStation.

Společnost Sony patří na poli audiovizuálních technologií mezi celosvětově uznávané průkopníky. I řada INZONE tak slibuje nadstandardní kvalitu, kterou ocení i náročnější uživatelé. Pokud patříte mezi ně, rozhodně neváhejte a monitor či headset z této řady si pořiďte. Dočkáte se tak úžasného vtažení do akce a své oblíbené hry prožijete na sto procent.

Více informací najdete v našem speciálním článku o řadě Sony INZONE.

Zobrazit více
SONY INZONE M9

SONY INZONE M9

27'' 4K herní monitor Sony INZONE M9
27 990 
Skladem