Herní vybavení Sony INZONE

Vrháte se po hlavě do každého virtuálního dobrodružství? Ať už nedáte dopustit na akční střílečky, nebo vás spíš baví rozmýšlení taktiky v moderních strategiích, s gamingovým vybavením Sony INZONE si svůj koníček užijete se vší parádou. Jde totiž o řadu špičkových produktů, které vám při hraní videoher zajistí ty nejlepší audiovizuální zážitky.

Rodina produktů Sony INZONE zahrnuje vše, co je potřeba k perfektnímu podání obrazu i zvuku. Najdete zde tedy pokročilé herní monitory a také vyspělé náhlavní soupravy (sluchátka s mikrofonem). Připravte se proto na gamingovou smršť, při níž si vaše smysly konečně přijdou na své.

Monitory z řady Sony INZONE vynikají brilantním obrazem s luxusním rozlišením a vysokým dynamickým rozsahem, headsety vás zase nadchnou špičkovým zvukem s technologií 360 Spatial Sound for Gaming. Produkty z této řady přitom můžete využívat jak s klasickými počítači, tak i s herními konzolemi Sony PlayStation.

Společnost Sony patří na poli audiovizuálních technologií mezi celosvětově uznávané průkopníky. I řada INZONE tak slibuje nadstandardní kvalitu, kterou ocení i náročnější uživatelé. Pokud patříte mezi ně, rozhodně neváhejte a monitor či headset z této řady si pořiďte. Dočkáte se tak úžasného vtažení do akce a své oblíbené hry prožijete na sto procent.

Více informací najdete v našem speciálním článku o řadě Sony INZONE.

Zobrazit více
Řadit dle:
2 490 Kč
27 990 Kč
Zobrazit značky:
SONY INZONE H3

SONY INZONE H3

Herní náhlavní souprava s kabelem Sony INZONE H3
Novinka
2 490 
Skladem
SONY INZONE H7
-1%

SONY INZONE H7

Bezdrátová herní náhlavní souprava Sony INZONE H7
Novinka
5 740 
5 690 
Předobjednávka
SONY INZONE H9

SONY INZONE H9

Bezdrátová herní náhlavní souprava Sony INZONE H9 s technologií pro potlačení okolního hluku
Novinka
7 490 
Předobjednávka
SONY INZONE M3

SONY INZONE M3

27'' Full HD herní monitor Sony INZONE M3
 Těšíme se
SONY INZONE M9

SONY INZONE M9

27'' 4K herní monitor Sony INZONE M9
Novinka
27 990 
Předobjednávka